ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:28

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, pësojnë dy shtetase të Maqedonisë

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, pësojnë dy shtetase të Maqedonisë
Një aksident i rëndë dje pasdite ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase të Maqedonisë ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Kukësit. ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 01:27
Një aksident i rëndë dje pasdite ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase të Maqedonisë ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Kukësit. ...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, shihni si u përplas makina e dy maqedonasve
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase maqedonase ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Kukësit. Një pjesë e ...
Lajmi i Fundit | 10-Jan-2019 21:56
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase maqedonase ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Kukësit. Një pjesë e ...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dy shtetase të Maqedonisë me plagë të rënda (FOTO)
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase të Maqedonisë ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Kukësit. Një pjesë e ...
Medial | 10-Jan-2019 21:25
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase të Maqedonisë ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Kukësit. Një pjesë e ...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dy shtetase të Maqedonisë me plagë të rënda
Kukës, 10 janar - Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase të Maqedonisë ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të ...
Zhurnal | 10-Jan-2019 21:17
Kukës, 10 janar - Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase të Maqedonisë ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të ...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dy shtetase të Maqedonisë me plagë të rënda | FOTO
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase të Maqedonisë ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Kukësit. Një pjesë e ...
Flaka | 10-Jan-2019 20:43
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Të aksidentuarit mësohet se janë dy shtetase të Maqedonisë ku njëra prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Kukësit. Një pjesë e ...

Aksident në Kukës, plagosen dy gra
Një aksident ka ndodhur në Gjegjan, Kukës. Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Ka qenë një mjet me targa maqedonase, që ka dalë nga rruga. Për pasojë janë plagosur dy gra, të cilat u dërguan në spitalin e Kukësit.
Telegraf | 10-Jan-2019 17:58
Një aksident ka ndodhur në Gjegjan, Kukës. Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Ka qenë një mjet me targa maqedonase, që ka dalë nga rruga. Për pasojë janë plagosur dy gra, të cilat u dërguan në spitalin e Kukësit.

Aksident në aksin Kukës–Morinë, dy gra të plagosura
Moti i keq ka shkaktuar aksidentin e parë për ditën e sotme në rrugën Kukës- Morinë. Një mjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen. Për pasojë dy gra kanë mbetur të plagosura. Ato ndodhen në ...
Arbresh | 10-Jan-2019 18:48
Moti i keq ka shkaktuar aksidentin e parë për ditën e sotme në rrugën Kukës- Morinë. Një mjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen. Për pasojë dy gra kanë mbetur të plagosura. Ato ndodhen në ...

Aksident në aksin Kukës–Morinë, dy gra të plagosura
Moti i keq ka shkaktuar aksidentin e parë për ditën e sotme në rrugën Kukës- Morinë. Një mjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen. Për pasojë dy gra kanë mbetur të plagosura. Ato ndodhen në ...
ABCNews | 10-Jan-2019 18:34
Moti i keq ka shkaktuar aksidentin e parë për ditën e sotme në rrugën Kukës- Morinë. Një mjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen. Për pasojë dy gra kanë mbetur të plagosura. Ato ndodhen në ...

Aksident në Rrugën e Kombit, plagosen dy persona
Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor që ka ndodhur pasditen e kësaj të enjtje në Rrugën e Kombit. Informacionet paraprake bëjnë me dije se të plagosurit janë shtetas maqedonas. Ngjarja ka ndodhur në ...
VizionPlus | 10-Jan-2019 17:33
Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor që ka ndodhur pasditen e kësaj të enjtje në Rrugën e Kombit. Informacionet paraprake bëjnë me dije se të plagosurit janë shtetas maqedonas. Ngjarja ka ndodhur në ...

FOTO/ Makina bie nga ura në Surrel, dy të plagosur
TIRANE Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një makinë ka rënë nga ura e Surrelit. Burime për ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ bënë me dije se dy persona që kanë qenë në makinë kanë mbetur të plagosur. Deri më tani nuk ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 13:19
TIRANE Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një makinë ka rënë nga ura e Surrelit. Burime për ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ bënë me dije se dy persona që kanë qenë në makinë kanë mbetur të plagosur. Deri më tani nuk ...

Aksident i frikshëm në Rrugën e Kombit, plagosen dy gra (VIDEO)
Një aksident ka ndodhur sot në mesditë në Rrugën e Kombit. Për shkak të dëborës dhe akullit, një automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen. Për pasoje janë plagosur dy gra, të cilat ndodhen të ...
Lapsi | 10-Jan-2019 17:41
Një aksident ka ndodhur sot në mesditë në Rrugën e Kombit. Për shkak të dëborës dhe akullit, një automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen. Për pasoje janë plagosur dy gra, të cilat ndodhen të ...

“BMW X5” del nga rruga në Lushnje, një i vdekur e 2 të plagosur
LUSHNJE Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Lushnje. Si pasojë një person ka mbetur i vdekur ndëra dy të tjerë janë plagosur. Nga raportimet e para thuhet se mjeti tip ‘BMW X5’ me targa AA858CV humbi ...
BalkanWeb | 09-Jan-2019 17:40
LUSHNJE Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Lushnje. Si pasojë një person ka mbetur i vdekur ndëra dy të tjerë janë plagosur. Nga raportimet e para thuhet se mjeti tip ‘BMW X5’ me targa AA858CV humbi ...

Surrel/ Makina bie nga ura, dy persona mbeten të plagosur
Një makinë ka rënë nga ura e Surrelit në Tiranë. Dy persona, identiteti i të cilëve nuk dihet ende, kanë mbetur të plagosur. Makina tip “Benz” ka marrë dëmtime të mëdha. Policia po heton ngjarjen. Deri më tani nuk dihen ...
Lapsi | 10-Jan-2019 13:37
Një makinë ka rënë nga ura e Surrelit në Tiranë. Dy persona, identiteti i të cilëve nuk dihet ende, kanë mbetur të plagosur. Makina tip “Benz” ka marrë dëmtime të mëdha. Policia po heton ngjarjen. Deri më tani nuk dihen ...

Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën një person, plagosen dy të tjerë
Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e kësaj të mërkure. Ngjarja ka ndodhur në Lushnjë, ku një makinë BMË X5 ka dalë nga rruga e si pasojë janë ...
VizionPlus | 09-Jan-2019 18:02
Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e kësaj të mërkure. Ngjarja ka ndodhur në Lushnjë, ku një makinë BMË X5 ka dalë nga rruga e si pasojë janë ...

Një ‘BMW X5’ del nga rruga, 1 i vdekur e 2 të plagosur ë “BayPass-in” e Lushnjes
Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Lushnjë, ku një automjet tip “BMW X5”, me targa AA858CV, e për pasojë një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur. Burime nga policia bëjnë të ...
Telegraf | 09-Jan-2019 17:47
Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Lushnjë, ku një automjet tip “BMW X5”, me targa AA858CV, e për pasojë një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur. Burime nga policia bëjnë të ...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e të enjtes në Rrugën e Kombit, ku një makinë tip Jeep është përplasur me bordurat metalike që kufizojnë rrugën. Ngjarja ka ndodhur pranë pikës kufitare të Morinit dhe nuk dihen ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 16:59
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e të enjtes në Rrugën e Kombit, ku një makinë tip Jeep është përplasur me bordurat metalike që kufizojnë rrugën. Ngjarja ka ndodhur pranë pikës kufitare të Morinit dhe nuk dihen ...

Mjeti del nga rruga në Lushnjë, vdes pasagjerja dhe plagosen dy të tjerë
Në aksin rrugor Fier-Lushnje, shtetasi B.S, 53 vjeç, duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë ka ndërruar jetë pasagjerja në mjet, shtetasja M.S, 42 vjeçe si edhe është dëmtuar ...
Gazeta Shqip | 09-Jan-2019 18:40
Në aksin rrugor Fier-Lushnje, shtetasi B.S, 53 vjeç, duke drejtuar automjetin ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë ka ndërruar jetë pasagjerja në mjet, shtetasja M.S, 42 vjeçe si edhe është dëmtuar ...

Makina bie nga ura, dy të plagosur në Surrel
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Surrel, ku një makinë ka rënë nga ura. Sipas News24, dy persona që kanë qenë në makinë kanë mbetur të plagosur. Deri më tani nuk dihet identiteti i tyre. l.h/ dita
Gazeta Dita | 10-Jan-2019 13:46
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Surrel, ku një makinë ka rënë nga ura. Sipas News24, dy persona që kanë qenë në makinë kanë mbetur të plagosur. Deri më tani nuk dihet identiteti i tyre. l.h/ dita

FOTOT/ Makina bie nga ura, dy të plagosur në Surrel
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Surrel, ku një makinë ka rënë nga ura. Sipas news24, dy persona që kanë qenë në makinë kanë mbetur të plagosur. Deri më tani nuk dihet identiteti i tyre/a.cupaj
Java News | 10-Jan-2019 13:19
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Surrel, ku një makinë ka rënë nga ura. Sipas news24, dy persona që kanë qenë në makinë kanë mbetur të plagosur. Deri më tani nuk dihet identiteti i tyre/a.cupaj

BMW-ja del nga rruga, humb jetën një grua (Video)
Një grua ka gjetur vdekjen, ndërsa dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur, në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në aksin rrugor Fier-Lushnje. Viktima është 42-vjeçarja Mirela Sakolli, ...
TV Klan | 09-Jan-2019 18:01
Një grua ka gjetur vdekjen, ndërsa dy persona të tjerë kanë mbetur të plagosur, në një aksident rrugor të ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në aksin rrugor Fier-Lushnje. Viktima është 42-vjeçarja Mirela Sakolli, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved