ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 13:20

Mediat holandeze: Shokut të Zaganit i refuzohet azili

Mediat holandeze: Shokut të Zaganit i refuzohet azili
Ish-policit Antonio Nazëraj i është refuzuar kërkesa për azil në Holandë. Në fillim atij iu lejua që të qëndronte, por tani ai dhe familja e tij pritet të dëbohen, raportojnë mediat e huaja. Ish-polici ishte dëshmitar ...
Java News | 10-Jan-2019 22:34
Ish-policit Antonio Nazëraj i është refuzuar kërkesa për azil në Holandë. Në fillim atij iu lejua që të qëndronte, por tani ai dhe familja e tij pritet të dëbohen, raportojnë mediat e huaja. Ish-polici ishte dëshmitar ...

Denoncoi Tahirin dhe Habilajt, ish-policit shqiptar i mohohet azili në Holandë (FOTO)
Ish-policit Antonio Nazëraj i është refuzuar kërkesa për azil në Holandë. Në fillim atij iu lejua që të qëndronte, por tani ai dhe familja e tij pritet të dëbohen, raportojnë mediat e huaja. Ish-polici ishte dëshmitar ...
Lapsi | 10-Jan-2019 22:33
Ish-policit Antonio Nazëraj i është refuzuar kërkesa për azil në Holandë. Në fillim atij iu lejua që të qëndronte, por tani ai dhe familja e tij pritet të dëbohen, raportojnë mediat e huaja. Ish-polici ishte dëshmitar ...

Mediat holandeze: Shokut të Zaganit i refuzohet azili
Ish-policit Antonio Nazëraj i është refuzuar kërkesa për azil në Holandë. Në fillim atij iu lejua që të qëndronte, por tani ai dhe familja e tij pritet të dëbohen, raportojnë mediat e huaja. Ish-polici ishte dëshmitar ...
ABCNews | 10-Jan-2019 21:17
Ish-policit Antonio Nazëraj i është refuzuar kërkesa për azil në Holandë. Në fillim atij iu lejua që të qëndronte, por tani ai dhe familja e tij pritet të dëbohen, raportojnë mediat e huaja. Ish-polici ishte dëshmitar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved