ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2019 23:55

Gent Ibrahimi zgjidhet në krye të Këshillit të Lartë të Prokurorisë

Gent Ibrahimi zgjidhet në krye të Këshillit të Lartë të Prokurorisë
Prokurori Gent Ibrahimi do të drejtojë Këshillin e Lartë të Prokurorisë. Në mbledhjen e zhvilluar këtë të mërkurë, prokurori Ibrahimi u zgjodh me shtatë vota pro, ndërsa zvendëskryetar u vendos Alfred Balla. Mbledhja u ...
VizionPlus | 19-Dec-2018 12:01
Prokurori Gent Ibrahimi do të drejtojë Këshillin e Lartë të Prokurorisë. Në mbledhjen e zhvilluar këtë të mërkurë, prokurori Ibrahimi u zgjodh me shtatë vota pro, ndërsa zvendëskryetar u vendos Alfred Balla. Mbledhja u ...

Zhvillohet mbledhja e parë e KLP-së, kryetar zgjidhet Gent Ibrahimi
Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur sot për herë të parë pas përzgjedhjes së anëtarëve, si dhe për të zgjedhur kryetarin dhe nënkryetarin. Këshilli i Lartë i Prokurorisë e nisi mbledhjen sot nën drejtimin e ...
Gazeta Shqip | 19-Dec-2018 12:46
Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur sot për herë të parë pas përzgjedhjes së anëtarëve, si dhe për të zgjedhur kryetarin dhe nënkryetarin. Këshilli i Lartë i Prokurorisë e nisi mbledhjen sot nën drejtimin e ...

Konstituohet Këshilli i Lartë i Prokurorisë, Gent Ibrahimi zgjidhet kryetar
Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen e saj të parë pas përzgjedhjes së anëtarëve, ka zgjedhur si kryetar, Gent Ibrahimin. Mbledhja drejtohet nga anëtarja më e vjeter joprokurore. Në mbledhjen e sotme, në prani të ...
GazetaTema | 19-Dec-2018 11:54
Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen e saj të parë pas përzgjedhjes së anëtarëve, ka zgjedhur si kryetar, Gent Ibrahimin. Mbledhja drejtohet nga anëtarja më e vjeter joprokurore. Në mbledhjen e sotme, në prani të ...

Reforma në drejtësi: Ja kush do e drejtojë Këshillin e Lartë të Prokurorisë
Gent Ibrahimi është zgjedhur të mërkurën kryetar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Ibrahimi u zgjodh me 7 vota, duke fituar kundrejt Nurihan Seitit. Zv/kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë u zgjodh Alfred ...
Mapo | 19-Dec-2018 11:47
Gent Ibrahimi është zgjedhur të mërkurën kryetar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Ibrahimi u zgjodh me 7 vota, duke fituar kundrejt Nurihan Seitit. Zv/kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë u zgjodh Alfred ...

Gent Ibrahimi zgjidhet në krye të Këshillit të Lartë të Prokurorisë
Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen e parë në sallën e ish-Këshillit të Lartë të Drejtësisë, ka zgjedhur si kreun e tij Gent Ibrahimin, i cili vjen nga bota akademike dhe nga pesë të zgjedhurit jo magjistratë.
Top Channel | 19-Dec-2018 11:46
Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen e parë në sallën e ish-Këshillit të Lartë të Drejtësisë, ka zgjedhur si kreun e tij Gent Ibrahimin, i cili vjen nga bota akademike dhe nga pesë të zgjedhurit jo magjistratë.

Konstituohet KLP, kryetar zgjidhet Gent Ibrahimi
Këshilli i Lartë i Prokurorisë është konstituar paraditen e të mërkurës. 11 anëtarët e KLP u mblodhën në ambientet ish-KLD dhe zgjodhën së kryetarin e nënkryetarin e kësaj trupe. Me 7 vota, kryetar u zgjodh Gent ...
ABCNews | 19-Dec-2018 12:01
Këshilli i Lartë i Prokurorisë është konstituar paraditen e të mërkurës. 11 anëtarët e KLP u mblodhën në ambientet ish-KLD dhe zgjodhën së kryetarin e nënkryetarin e kësaj trupe. Me 7 vota, kryetar u zgjodh Gent ...

Gent Ibrahimi zgjidhet në krye të Këshillit të Lartë të Prokurorisë
Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen e parë në sallën e ish-Këshillit të Lartë të Drejtësisë, ka zgjedhur si kreun e tij Gent Ibrahimin, i cili vjen nga bota akademike dhe nga pesë të zgjedhurit jo magjistratë. ...
Medial | 19-Dec-2018 12:38
Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen e parë në sallën e ish-Këshillit të Lartë të Drejtësisë, ka zgjedhur si kreun e tij Gent Ibrahimin, i cili vjen nga bota akademike dhe nga pesë të zgjedhurit jo magjistratë. ...

Gent Ibrahimi zgjidhet kryetar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë
Gent Ibrahimi është zgjedhur sot kryetar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Kjo është vendosur në mbledhjen e parë të këtij këshilli që është konstituuar pak ditë më parë. Me zgjedhjen e Ibrahimit krijohet mundësia ...
Respublica | 19-Dec-2018 12:01
Gent Ibrahimi është zgjedhur sot kryetar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Kjo është vendosur në mbledhjen e parë të këtij këshilli që është konstituuar pak ditë më parë. Me zgjedhjen e Ibrahimit krijohet mundësia ...

Zgjidhet kryetari i KLP-së
Gent Ibrahimi është zgjedhur të mërkurën kryetar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Ibrahimi u zgjodh me 7 vota, duke fituar kundrejt Nurian Sejdit. Zv/kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë u zgjodh Alfred ...
TV Klan | 19-Dec-2018 11:39
Gent Ibrahimi është zgjedhur të mërkurën kryetar i Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Ibrahimi u zgjodh me 7 vota, duke fituar kundrejt Nurian Sejdit. Zv/kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë u zgjodh Alfred ...

KLP bën mbledhjen e parë, ja dy kandidatët për kryetarë
Këshilli i Lartë i Prokurorisë, zhvillon sot mbledhjen e parë pas përzgjedhjes së anëtarëve. Mbledhja drejtohet nga anëtarja më e vjeter joprokurore. Në mbledhjen e sotme KLP pritet të zgjedhë kryetarin dhe nënkryetarin ...
GazetaTema | 19-Dec-2018 11:17
Këshilli i Lartë i Prokurorisë, zhvillon sot mbledhjen e parë pas përzgjedhjes së anëtarëve. Mbledhja drejtohet nga anëtarja më e vjeter joprokurore. Në mbledhjen e sotme KLP pritet të zgjedhë kryetarin dhe nënkryetarin ...

Mblidhet për herë të parë KLP, ja kandidatët për kryetarë
TIRANE Këshilli i Lartë i Prokurorisë, zhvillon sot mbledhjen e parë pas përzgjedhjes së anëtarëve. Mbledhja drejtohet nga anëtarja më e vjeter joprokurore. Në mbledhjen e sotme, në prani të Prokurores së Përgjithshme ...
Medial | 19-Dec-2018 11:40
TIRANE Këshilli i Lartë i Prokurorisë, zhvillon sot mbledhjen e parë pas përzgjedhjes së anëtarëve. Mbledhja drejtohet nga anëtarja më e vjeter joprokurore. Në mbledhjen e sotme, në prani të Prokurores së Përgjithshme ...

Zgjidhet kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë (Emri)
TIRANE Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen e saj të parë pas përzgjedhjes së anëtarëve, ka zgjedhur si kryetar, Gent Ibrahimin. Mbledhja drejtohet nga anëtarja më e vjeter joprokurore. Në mbledhjen e sotme, në ...
BalkanWeb | 19-Dec-2018 11:17
TIRANE Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen e saj të parë pas përzgjedhjes së anëtarëve, ka zgjedhur si kryetar, Gent Ibrahimin. Mbledhja drejtohet nga anëtarja më e vjeter joprokurore. Në mbledhjen e sotme, në ...

Konstituohet Këshilli i Lartë i Prokurorisë, Gent Ibrahimi zgjidhet kryetar
Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen e saj të parë pas përzgjedhjes së anëtarëve, ka zgjedhur si kryetar, Gent Ibrahimin. Mbledhja drejtohet nga anëtarja më e vjeter joprokurore. Në mbledhjen e sotme, në prani të ...
Java News | 19-Dec-2018 11:25
Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen e saj të parë pas përzgjedhjes së anëtarëve, ka zgjedhur si kryetar, Gent Ibrahimin. Mbledhja drejtohet nga anëtarja më e vjeter joprokurore. Në mbledhjen e sotme, në prani të ...

Nis mbledhja konstituese e Këshillit të Lartë të Prokurorisë
Ka nisur në këto momente mbledhja e parë për konsituimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Kjo mbledhje zhvillohet pas zgjedhjes së anëtarëve të këtij këshilli. vijon /a.meta
Java News | 19-Dec-2018 11:17
Ka nisur në këto momente mbledhja e parë për konsituimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Kjo mbledhje zhvillohet pas zgjedhjes së anëtarëve të këtij këshilli. vijon /a.meta

Mblidhet KLP
Sot mblidhet për herë të parë, Këshilli i Lartë i Prokurorisë, një nga organet më të rëndësishme të drejtësisë. Mbledhja do të zhvillohet në sallën e ish-Këshillit të Lartë të Drejtësië dhe do të ketë këtë rend dite: ...
Koha Jone | 19-Dec-2018 10:39
Sot mblidhet për herë të parë, Këshilli i Lartë i Prokurorisë, një nga organet më të rëndësishme të drejtësisë. Mbledhja do të zhvillohet në sallën e ish-Këshillit të Lartë të Drejtësië dhe do të ketë këtë rend dite: ...

KLP e KLGJ ngrihen të enjten dhe të premten
Të mërkurën në orën 11:00 Këshilli i Lartë i Prokurorisë pritet të zhvillojë mbledhjen e tij të parë. 11 anëtarët e Këshillit të Lartë të Prokurorisë do mblidhen në ambientet e ish-KLD-së, për të zgjedhur kryetarin dhe ...
ABCNews | 18-Dec-2018 16:26
Të mërkurën në orën 11:00 Këshilli i Lartë i Prokurorisë pritet të zhvillojë mbledhjen e tij të parë. 11 anëtarët e Këshillit të Lartë të Prokurorisë do mblidhen në ambientet e ish-KLD-së, për të zgjedhur kryetarin dhe ...

Nesër, mbledhja e parë e Këshillit të Lartë të Prokurorisë
Ditën e mërkurë, më 19 dhjetor, ora 11°°, do të thirret mbledhja e parë e hapur e Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Mbledhja do të zhvillohet në sallën e ish-Këshillit të Lartë të Drejtësië dhe do të ketë këtë rend ...
Koha Jone | 18-Dec-2018 15:24
Ditën e mërkurë, më 19 dhjetor, ora 11°°, do të thirret mbledhja e parë e hapur e Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Mbledhja do të zhvillohet në sallën e ish-Këshillit të Lartë të Drejtësië dhe do të ketë këtë rend ...

Skadon afati për ankimin e prokurorëve në garë për KLP
Ka skaduar afati për ankimet e prokurorëve në garë për KLP. Ankimet mund të bëheshin deri dje në Gjykaten e Apelit Administrativ. Deri tani nuk ka asnjë ankim. Ndërkohë nesër konstituohet KLP nën drejtimin e Nurihan ...
Koha Jone | 18-Dec-2018 13:50
Ka skaduar afati për ankimet e prokurorëve në garë për KLP. Ankimet mund të bëheshin deri dje në Gjykaten e Apelit Administrativ. Deri tani nuk ka asnjë ankim. Ndërkohë nesër konstituohet KLP nën drejtimin e Nurihan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved