ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:29

Çmime të reja të karburanteve në Maqedoni

Çmime të reja të karburanteve në Maqedoni
Bursa në Londër ka ulur çmimin e naftës së papërpunuar të tipit “Brent” që importohet në Maqedoni prej 3.44% ose pothuajse 2 dollarë për fuçi duke rënë në nivelin 59.5 dollarë. Në Maqedoni korrigjimi i çmimeve të ...
Republika | 07-Dec-2018 12:04
Bursa në Londër ka ulur çmimin e naftës së papërpunuar të tipit “Brent” që importohet në Maqedoni prej 3.44% ose pothuajse 2 dollarë për fuçi duke rënë në nivelin 59.5 dollarë. Në Maqedoni korrigjimi i çmimeve të ...

Çmime të reja të karburanteve në Maqedoni
Bursa në Londër ka ulur çmimin e naftës së papërpunuar të tipit “Brent” që importohet në Maqedoni prej 3.44% ose pothuajse 2 dollarë për fuçi duke rënë në nivelin 59.5 dollarë. Në Maqedoni korrigjimi i çmimeve të ...
Flaka | 07-Dec-2018 11:23
Bursa në Londër ka ulur çmimin e naftës së papërpunuar të tipit “Brent” që importohet në Maqedoni prej 3.44% ose pothuajse 2 dollarë për fuçi duke rënë në nivelin 59.5 dollarë. Në Maqedoni korrigjimi i çmimeve të ...

Çmime të reja të karburanteve në Maqedoni
Pas të gjitha sulmeve dhe ngjarjeve të pakëndshme që e tronditën botën, situata u ndikua edhe në naftën dhe çmimet e saj, transmeton TetovaSot. Analistët theksojnë se situata është jo stabile, ndërsa sipas agjencisë ...
TetovaSot | 25-Jul-2016 10:24
Pas të gjitha sulmeve dhe ngjarjeve të pakëndshme që e tronditën botën, situata u ndikua edhe në naftën dhe çmimet e saj, transmeton TetovaSot. Analistët theksojnë se situata është jo stabile, ndërsa sipas agjencisë ...

Të hënën pritet të ulet çmimi i karburanteve!
Bursa në Londër ka ulur çmimin e naftës së papërpunuar të tipit “Brent” që importohet në Maqedoni prej 3.44% ose pothuajse 2 dollarë për fuçi duke rënë në nivelin 59.5 dollarë, njofton “Zhurnal”. Në Maqedoni korrigjimi ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 09:54
Bursa në Londër ka ulur çmimin e naftës së papërpunuar të tipit “Brent” që importohet në Maqedoni prej 3.44% ose pothuajse 2 dollarë për fuçi duke rënë në nivelin 59.5 dollarë, njofton “Zhurnal”. Në Maqedoni korrigjimi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved