ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 15:13

Çfarë ka ndodhur me djalin afgan…

Çfarë ka ndodhur me djalin afgan…
Kurrë mos ndaloni së ëndërruari, sepse ëndrrat mund të bëhen realitet i mrekullueshëm. Dhe më pas siç ka shkruar Gabriel Garcia Marquez, “iluzioni nuk hahet, por ushqen”. Fjalë të bukura. Shumë të bukura ndoshta, mbi të ...
Standard | 07-Dec-2018 09:34
Kurrë mos ndaloni së ëndërruari, sepse ëndrrat mund të bëhen realitet i mrekullueshëm. Dhe më pas siç ka shkruar Gabriel Garcia Marquez, “iluzioni nuk hahet, por ushqen”. Fjalë të bukura. Shumë të bukura ndoshta, mbi të ...

“Messi i Afganistanit” largohet nga shtëpia pas kërcënimeve të talebanëve
Një vogëlush nga Afganistani, i cili u bë i famshëm në internet për adhurimin ndaj Lionel Messit, është detyruar të largohet për herë të dytë nga shtëpia e tij. Murtaza Ahmadi 7 vjeç, u bë viral në vitin 2016 pasi u ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 09:34
Një vogëlush nga Afganistani, i cili u bë i famshëm në internet për adhurimin ndaj Lionel Messit, është detyruar të largohet për herë të dytë nga shtëpia e tij. Murtaza Ahmadi 7 vjeç, u bë viral në vitin 2016 pasi u ...

“Messi i vogël” i Afganistanit detyrohet të largohet nga shtëpia pas kërcënimeve nga talebanët
Një vogëlush nga Afganistani, i cili u bë i famshëm në internet për adhurimin ndaj Lionel Messit, është detyruar të largohet për herë të dytë nga shtëpia e tij, transmeton Klan Kosova. Murtaza Ahmadi 7 vjeç, u bë viral ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 22:55
Një vogëlush nga Afganistani, i cili u bë i famshëm në internet për adhurimin ndaj Lionel Messit, është detyruar të largohet për herë të dytë nga shtëpia e tij, transmeton Klan Kosova. Murtaza Ahmadi 7 vjeç, u bë viral ...

Talebanët mesazh “Messit të vogël” të Afganistanit
Një vogëlush nga Afganistani, i cili u bë i famshëm në internet për adhurimin ndaj Lionel Messit, është detyruar të largohet për herë të dytë nga shtëpia e tij. Murtaza Ahmadi 7 vjeç, u bë viral në vitin 2016 pasi u ...
TV Klan | 06-Dec-2018 22:34
Një vogëlush nga Afganistani, i cili u bë i famshëm në internet për adhurimin ndaj Lionel Messit, është detyruar të largohet për herë të dytë nga shtëpia e tij. Murtaza Ahmadi 7 vjeç, u bë viral në vitin 2016 pasi u ...

“Kujtojnë se Messi na ka dhënë para”, çka ndodhur me djalin afgan
Kurrë mos ndaloni së ëndërruari, sepse ëndrrat mund të bëhen realitet i mrekullueshëm. Dhe më pas siç ka shkruar Gabriel Garcia Marquez, “iluzioni nuk hahet, por ushqen”. Fjalë të bukura. Shumë të bukura ndoshta, mbi të ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 15:17
Kurrë mos ndaloni së ëndërruari, sepse ëndrrat mund të bëhen realitet i mrekullueshëm. Dhe më pas siç ka shkruar Gabriel Garcia Marquez, “iluzioni nuk hahet, por ushqen”. Fjalë të bukura. Shumë të bukura ndoshta, mbi të ...

Historia e trishtë e Murtaza-s, djaloshi që emocionoi dhe Mesin
Kurrë mos e dorwzoni, sepse ëndrrat mund të bëhen realitet i bukur. Dhe pastaj, siç shkroi Gabriel Garcia Marquez, “iluzioni nuk hahet, por ushqen”. Fjalë të bukura. E bukur ndoshta, veçanërisht nëse ata janë pjesë e ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 17:37
Kurrë mos e dorwzoni, sepse ëndrrat mund të bëhen realitet i bukur. Dhe pastaj, siç shkroi Gabriel Garcia Marquez, “iluzioni nuk hahet, por ushqen”. Fjalë të bukura. E bukur ndoshta, veçanërisht nëse ata janë pjesë e ...

Tmerri pa fund i djaloshit afgan, që u bë i famshëm përmes Leo Messit
Djaloshi afgan, Murtaza, i cili u bë i famshëm me fanellën e tij prej plastmasi të Leo Messit, i cili ia doli për ta takuar idhullin e tij personalisht, ka qenë i detyruar të largohet nga shtëpia e tij në jug të ...
GazetaTema | 04-Dec-2018 18:46
Djaloshi afgan, Murtaza, i cili u bë i famshëm me fanellën e tij prej plastmasi të Leo Messit, i cili ia doli për ta takuar idhullin e tij personalisht, ka qenë i detyruar të largohet nga shtëpia e tij në jug të ...

Tmerri pa fund i djaloshit afgan, që u bë i famshëm përmes Messi-t
Djaloshi afgan, Murtaza, i cili u bë i famshëm me fanellën e tij prej plastmasi të Leo Messit, i cili ia doli për ta takuar idhullin e tij personalisht, ka qenë i detyruar të largohet nga shtëpia e tij në jug të ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 14:58
Djaloshi afgan, Murtaza, i cili u bë i famshëm me fanellën e tij prej plastmasi të Leo Messit, i cili ia doli për ta takuar idhullin e tij personalisht, ka qenë i detyruar të largohet nga shtëpia e tij në jug të ...

Tmerri pa fund i djaloshit afgan, që u bë i famshëm përmes Messi-t
Djaloshi afgan, Murtaza, i cili u bë i famshëm me fanellën e tij prej plastmasi të Leo Messit, i cili ia doli për ta takuar idhullin e tij personalisht, ka qenë i detyruar të largohet nga shtëpia e tij në jug të ...
Koha Jone | 04-Dec-2018 15:04
Djaloshi afgan, Murtaza, i cili u bë i famshëm me fanellën e tij prej plastmasi të Leo Messit, i cili ia doli për ta takuar idhullin e tij personalisht, ka qenë i detyruar të largohet nga shtëpia e tij në jug të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved