ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:10

Zeneli konfirmon se ka marrë ofertë nga klubi turk

Zeneli konfirmon se ka marrë ofertë nga klubi turk
Ditë më parë u raportua se pas Arbër Zenelit janë hedhur në sulm për t’i siguruar shërbimet e tij disa skuadra të njohura. Ndër to përmendej edhe emri i gjigantit turk, Fenerbahce, dhe interesimin nga turqit e ka ...
Shenja | 07-Dec-2018 14:38
Ditë më parë u raportua se pas Arbër Zenelit janë hedhur në sulm për t’i siguruar shërbimet e tij disa skuadra të njohura. Ndër to përmendej edhe emri i gjigantit turk, Fenerbahce, dhe interesimin nga turqit e ka ...

E kërkon Fenerbahce, ja çfarë deklaron Arbër Zeneli
Në mesin e këtyre skuadrave, është edhe gjiganti turk, Fenerbahce. Rreth këtij interesimi ka folur edhe vetë Arbër Zeneli, që është deklaruar i nderuar për interesimin e një klubi si Fenerbahce. “Është një nder i madh ...
Lajminet | 07-Dec-2018 11:59
Në mesin e këtyre skuadrave, është edhe gjiganti turk, Fenerbahce. Rreth këtij interesimi ka folur edhe vetë Arbër Zeneli, që është deklaruar i nderuar për interesimin e një klubi si Fenerbahce. “Është një nder i madh ...

Lajm i mirë për Milot Rashicën
Milot Rashica ka marrë një lajm të mirë, kur është në pyetje skuadra e tij Verder Bremen. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës pritet ta nis që nga minuta e parë ndeshjen kundër Dyzeldrofit, ndeshje kjo që zhvillohet sonte ...
InfoSport.mk | 07-Dec-2018 10:07
Milot Rashica ka marrë një lajm të mirë, kur është në pyetje skuadra e tij Verder Bremen. Ylli i Përfaqësueses së Kosovës pritet ta nis që nga minuta e parë ndeshjen kundër Dyzeldrofit, ndeshje kjo që zhvillohet sonte ...

Arbër Zeneli në mesin e 10 asistuesve më të mirë në Evropë
Arbër Zeneli është në mesin e 10 asistuesve më të mirë në Evropë. Zeneli i cili luan në ligën e parë holandeze, për klubin Heereven ka gjithesejt 7 asistime në 14 ndeshje. Anëtari i përfaqësueses së Kosovës në futboll, ...
Klan Kosova | 05-Dec-2018 17:30
Arbër Zeneli është në mesin e 10 asistuesve më të mirë në Evropë. Zeneli i cili luan në ligën e parë holandeze, për klubin Heereven ka gjithesejt 7 asistime në 14 ndeshje. Anëtari i përfaqësueses së Kosovës në futboll, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved