ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:00

Vrasja e studentes greke, del videoja e takimit me shqiptarin

Vrasja e studentes greke, del videoja e takimit me shqiptarin
GREQI Mediat greke kanë publikuar videon e kamerave të sigurisë, ku shfaqet shqiptari në momentet e takimit me studenten e vrarë greke Eleni Topaloud në natën e 27 nëntorit në Rodos. Shqiptari takohet me studenten dhe ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 12:05
GREQI Mediat greke kanë publikuar videon e kamerave të sigurisë, ku shfaqet shqiptari në momentet e takimit me studenten e vrarë greke Eleni Topaloud në natën e 27 nëntorit në Rodos. Shqiptari takohet me studenten dhe ...

Vranë studenten greke, del video e takimit të saj me shqiptarin
Të tjera detaje dalin në dritë rreth vrasjes së studentes greke nga një shqiptar dhe shtetas grek. Bëhet fjalë për ngjarjen e 27 nëntorit 2018, ku viktimë ka mbetur Eleni Topaloud. Mediat fqinje kanë publikuar sot ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 16:35
Të tjera detaje dalin në dritë rreth vrasjes së studentes greke nga një shqiptar dhe shtetas grek. Bëhet fjalë për ngjarjen e 27 nëntorit 2018, ku viktimë ka mbetur Eleni Topaloud. Mediat fqinje kanë publikuar sot ...

Dëshmitë rrënqethëse: Studentes i lidhën këmbët dhe e hodhën në det
Avokati i familjes së studentes 21-vjeçare të cilës iu mor jeta tragjikisht, duke folur për mediat greke, ka dhënë të tjera informacione rrënqethëse. Avokati Alexis Kougias tregon se dy autorët e dyshuar i kishin lidhur ...
TV Klan | 06-Dec-2018 19:51
Avokati i familjes së studentes 21-vjeçare të cilës iu mor jeta tragjikisht, duke folur për mediat greke, ka dhënë të tjera informacione rrënqethëse. Avokati Alexis Kougias tregon se dy autorët e dyshuar i kishin lidhur ...

Flet babai i shqiptarit për krimin që tronditi Greqinë: Nuk kam rritur një vrasës
Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se është i prekur nga ngjarja e rëndë. Duke folur për mediat greke, ai shprehet se ndjen dhimbje të ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 20:22
Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se është i prekur nga ngjarja e rëndë. Duke folur për mediat greke, ai shprehet se ndjen dhimbje të ...

Pak para fundit tragjik (Video)
Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur 21-vjeçarja Eleni Tofaloudis takon poshtë shtëpisë së saj shqiptarin Aleksandër Luca dhe sëbashku largohen për në banesën e 21-vjeçarit Manoli Koukouras. Eleni mund të shihet ...
TV Klan | 06-Dec-2018 13:55
Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur 21-vjeçarja Eleni Tofaloudis takon poshtë shtëpisë së saj shqiptarin Aleksandër Luca dhe sëbashku largohen për në banesën e 21-vjeçarit Manoli Koukouras. Eleni mund të shihet ...

Vrasja e studentes greke, shqiptari: E goditem se refuzoi të bënte seks, ishim të dehur
Mediat greke kanë publikuar dëshminë e plotë të 19-vjeçarit shqiptar Aleksandër L., i përfshirë në vrasjën e students 21-vjeçare në ishullin e Rodosit, Eleni Topaloudi. Në dëshminë e tij, shqiptari tregon me detaje ...
Java News | 07-Dec-2018 08:59
Mediat greke kanë publikuar dëshminë e plotë të 19-vjeçarit shqiptar Aleksandër L., i përfshirë në vrasjën e students 21-vjeçare në ishullin e Rodosit, Eleni Topaloudi. Në dëshminë e tij, shqiptari tregon me detaje ...

Vrasja e 21-vjeçares në Rodos/ Rrëfehet i riu shqiptar: E pashë që po merrte frymë, i thashë shokut ta çonim në spital
Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e studentes 21-vjeçare në ishullin e Rodos. Në rrëfimin e tij në polici, 19-vjeçari shqiptar quajtur Aleksandër, i ka thënë 21-vjeçrit grek që ta çonin në spital Elenin pasi ajo ...
Republika | 06-Dec-2018 12:48
Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e studentes 21-vjeçare në ishullin e Rodos. Në rrëfimin e tij në polici, 19-vjeçari shqiptar quajtur Aleksandër, i ka thënë 21-vjeçrit grek që ta çonin në spital Elenin pasi ajo ...

“Eleni po na lutej”, shqiptari akuzon mikun e tij grek (Dëshmia e plotë)
Zbardhet dëshmia në polici e 20-vjeçarit shqiptar Aleksandër Luca, bashkëpunëtorit të 21-vjeçarit grek që akuzohen për vrasjen e studentes Eleni Tofaloudis. 20-vjeçari pranoi përfshirjen e tij në krim, por tha se ...
TV Klan | 05-Dec-2018 20:52
Zbardhet dëshmia në polici e 20-vjeçarit shqiptar Aleksandër Luca, bashkëpunëtorit të 21-vjeçarit grek që akuzohen për vrasjen e studentes Eleni Tofaloudis. 20-vjeçari pranoi përfshirjen e tij në krim, por tha se ...

E vranë se i refuzoi për seks, del videoja e takimit të studentes me shqiptarin
Mediat greke kanë publikuar videon e kamerave të sigurisë, ku shfaqet shqiptari në momentet e takimit me studenten e vrarë greke Eleni Topaloud në natën e 27 nëntorit në Rodos. Shqiptari takohet me studenten dhe më pas ...
Java News | 06-Dec-2018 12:42
Mediat greke kanë publikuar videon e kamerave të sigurisë, ku shfaqet shqiptari në momentet e takimit me studenten e vrarë greke Eleni Topaloud në natën e 27 nëntorit në Rodos. Shqiptari takohet me studenten dhe më pas ...

Vrasja e studentes greke, del videoja e takimit mes tre të rinjve
Në natën e 27 nëntorit, një studente greke u gjet e vdekur në brigjet e Rodosit, Greqi. Mediat greke kanë bërë publike një video me imazhe ,ku shfaqet shqiptari në momentet e takimit me studenten e vrarë greke Eleni ...
Dritare | 06-Dec-2018 12:33
Në natën e 27 nëntorit, një studente greke u gjet e vdekur në brigjet e Rodosit, Greqi. Mediat greke kanë bërë publike një video me imazhe ,ku shfaqet shqiptari në momentet e takimit me studenten e vrarë greke Eleni ...

DETAJET/ Zbardhet autopsia e studentes që u masakrua nga një grek dhe një shqiptar: Ishte gjallë kur e hedhën në det, do jetonte nëse do e çonin në spital
“Vajza ishte gjallë kur është hedhur në det” kështu është shprehur mjeku ligjor i cili ka bërë autopsinë e studentes greke, Eleni Tofaloudi 21 vjeçe e cila u gjet e vdekur në shkëmbinjtë e bregdetit. Për vrasjen e saj ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 10:25
“Vajza ishte gjallë kur është hedhur në det” kështu është shprehur mjeku ligjor i cili ka bërë autopsinë e studentes greke, Eleni Tofaloudi 21 vjeçe e cila u gjet e vdekur në shkëmbinjtë e bregdetit. Për vrasjen e saj ...

“Shkojmë ta heqim qafe”… zbardhet dëshmia për vrasjen e të riut shqiptar në Greqi
Zbardhet dëshmia në polici e 20-vjeçarit shqiptar Aleksandër Luca, bashkëpunëtorit të 21-vjeçarit grek që akuzohen për vrasjen e studentes Eleni Tofaloudis. 20-vjeçari pranoi përfshirjen e tij në krim, por tha se ...
Java News | 05-Dec-2018 21:18
Zbardhet dëshmia në polici e 20-vjeçarit shqiptar Aleksandër Luca, bashkëpunëtorit të 21-vjeçarit grek që akuzohen për vrasjen e studentes Eleni Tofaloudis. 20-vjeçari pranoi përfshirjen e tij në krim, por tha se ...

Dhunuan deri në vdekje 21-vjeçaren, i kishte refuzuar për seks
Një grek dhe një shqiptar, të moshave 21 dhe 19 vjeç respektivisht, kanë pranuar autorësinë e një krimi makabër në ishullin Rodos të Greqisë, të ndodhur më 29 nëntor. Ata ishin ekzekutorët e një studenteje 21-vjeçare, ...
Top Channel | 04-Dec-2018 13:33
Një grek dhe një shqiptar, të moshave 21 dhe 19 vjeç respektivisht, kanë pranuar autorësinë e një krimi makabër në ishullin Rodos të Greqisë, të ndodhur më 29 nëntor. Ata ishin ekzekutorët e një studenteje 21-vjeçare, ...

“Nuk kam rritur një vrasës”. Flet babai i shqiptarit për krimin që tronditi Greqinë
Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se është i prekur nga ngjarja e rëndë. Duke folur për mediat greke, ai shprehet se ndjen dhimbje të ...
TV Klan | 05-Dec-2018 18:31
Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se është i prekur nga ngjarja e rëndë. Duke folur për mediat greke, ai shprehet se ndjen dhimbje të ...

Vranë barbarisht studenten, babai i të riut shqiptar: Sandri djalë i ndjeshëm
Babai i 19-vjeçarit shqiptar i arrestuar për vrasjen makabre të studentes greke në Rodos, ka shprehur ngushëllimet për familjen e të ndjerës. Ai thekson se “nuk ka rritur një vrasë”. Edhe pse shqiptari 19-vjeçari dhe ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 19:04
Babai i 19-vjeçarit shqiptar i arrestuar për vrasjen makabre të studentes greke në Rodos, ka shprehur ngushëllimet për familjen e të ndjerës. Ai thekson se “nuk ka rritur një vrasë”. Edhe pse shqiptari 19-vjeçari dhe ...

“Nuk kam rritur një vrasës”. Flet babai i shqiptarit që vrau studenten në Greqi
Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se është i prekur nga ngjarja e rëndë. Duke folur për mediat greke, ai shprehet se ndjen dhimbje të ...
Java News | 05-Dec-2018 18:45
Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se është i prekur nga ngjarja e rëndë. Duke folur për mediat greke, ai shprehet se ndjen dhimbje të ...

Studentes 21-vjeçare i jepet lamtumira e fundit
Miq, të afërm e familjarë i japin sot lamtumirën e fundit studentes 21-vjeçare Eleni Tofaloudis, e cila u vra brutalisht nga dy të rinj, një prej të cilëve shqiptar, në Rodos të Greqisë. Trupi i së resë mbërriti në ...
TV Klan | 05-Dec-2018 11:23
Miq, të afërm e familjarë i japin sot lamtumirën e fundit studentes 21-vjeçare Eleni Tofaloudis, e cila u vra brutalisht nga dy të rinj, një prej të cilëve shqiptar, në Rodos të Greqisë. Trupi i së resë mbërriti në ...

Historia tronditëse: Studentja greke vritet nga dy të rinj (një prej tyre shqiptar), pse nuk pranoi të kryente seks me ta
Vrasja e studentes 21-vjeçare greke, Eleni Tupaludhi, javën e kaluar shokoi opinionin publik, ndërsa tashmë dy autorët pranuan krimin e rëndë. Një 19-vjeçar shqiptar dhe një 21-vjeçar grek pohuan se ishin ata autorët e ...
GazetaTema | 04-Dec-2018 10:29
Vrasja e studentes 21-vjeçare greke, Eleni Tupaludhi, javën e kaluar shokoi opinionin publik, ndërsa tashmë dy autorët pranuan krimin e rëndë. Një 19-vjeçar shqiptar dhe një 21-vjeçar grek pohuan se ishin ata autorët e ...

Shqiptari me shokun e përdhunuan e më pas e hodhën në det, i jepet lamtumira 21 vjeçares
Trupi i së resë mbërriti në vendlindjen e saj Didymóteicho, pasditen e së martës. Prindërit e saj, të tronditur thonë se nuk mund ta besojnë atë që ka ndodhur. Babai i 21-vjeçares, duke folur për mediat greke e ...
Medial | 05-Dec-2018 12:44
Trupi i së resë mbërriti në vendlindjen e saj Didymóteicho, pasditen e së martës. Prindërit e saj, të tronditur thonë se nuk mund ta besojnë atë që ka ndodhur. Babai i 21-vjeçares, duke folur për mediat greke e ...

Studentja greke e vrarë në ishull, shqiptari dhe greku pranojnë krimin
Një 19 vjeçar shqiptar dhe një 21 vjeçar grek dyshohet se janë autorët e vrasjes së studentes greke, Eleni Tofaloudi. Sipas mediave greke, dy të rinjtë kanë dëshmuar në polici dhe kanë pranuar krimin. Dy autorët e ...
VizionPlus | 04-Dec-2018 10:09
Një 19 vjeçar shqiptar dhe një 21 vjeçar grek dyshohet se janë autorët e vrasjes së studentes greke, Eleni Tofaloudi. Sipas mediave greke, dy të rinjtë kanë dëshmuar në polici dhe kanë pranuar krimin. Dy autorët e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved