ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2018 16:19

Vranë kushërinjtë, burg për autorët shqiptarë

Vranë kushërinjtë, burg për autorët shqiptarë
Autoritetet italianë kanë dënuar me burg autorët shqiptarë që vranë bashkatdhetarët e tyre. Viktimat janë kushërinjtë Alban dhe Agron Lleshaj. Mediat italiane raportojnë se gjykata ka vendosur dënimin me burg nga 16 ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 13:51
Autoritetet italianë kanë dënuar me burg autorët shqiptarë që vranë bashkatdhetarët e tyre. Viktimat janë kushërinjtë Alban dhe Agron Lleshaj. Mediat italiane raportojnë se gjykata ka vendosur dënimin me burg nga 16 ...

Ekzekutuan kushërinjtë, dënohen me burg autorët shqiptarë në Itali
Autoritetet italianë kanë dënuar me burg autorët shqiptarë që vranë bashkatdhetarët e tyre. Viktimat janë kushërinjtë Alban dhe Agron Lleshaj. Mediat italiane raportojnë se gjykata ka vendosur dënimin me burg nga 16 ...
Gazeta Shqip | 07-Dec-2018 12:42
Autoritetet italianë kanë dënuar me burg autorët shqiptarë që vranë bashkatdhetarët e tyre. Viktimat janë kushërinjtë Alban dhe Agron Lleshaj. Mediat italiane raportojnë se gjykata ka vendosur dënimin me burg nga 16 ...

Ekzekutuan kushërinjtë, dënohen me burg autorët shqiptarë në Itali
Autoritetet italianë kanë dënuar me burg autorët shqiptarë që vranë bashkatdhetarët e tyre. Viktimat janë kushërinjtë Alban dhe Agron Lleshaj. Mediat italiane raportojnë se gjykata ka vendosur dënimin me burg nga 16 ...
Top Channel | 07-Dec-2018 12:29
Autoritetet italianë kanë dënuar me burg autorët shqiptarë që vranë bashkatdhetarët e tyre. Viktimat janë kushërinjtë Alban dhe Agron Lleshaj. Mediat italiane raportojnë se gjykata ka vendosur dënimin me burg nga 16 ...

Ekzekutuan dy kushërinjtë nga Lezha, dënohen 5 shqiptarët në Itali
16 deri në 20 vite burg ka dhënë gjykata e Busto Arsizio në Milano për 5 shqiptarë, të akuzuar për vrasjen e kushërinjve të tyre Agron dhe Alban Lleshaj. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur gjatë natës mes 9 dhe 10 ...
Java News | 07-Dec-2018 11:07
16 deri në 20 vite burg ka dhënë gjykata e Busto Arsizio në Milano për 5 shqiptarë, të akuzuar për vrasjen e kushërinjve të tyre Agron dhe Alban Lleshaj. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur gjatë natës mes 9 dhe 10 ...

Dënohen 5 shqiptarët në Itali
16 deri në 20 vite burg ka dhënë gjykata e Busto Arsizio në Milano për 5 shqiptarë, të akuzuar për vrasjen e kushërinjve të tyre Agron dhe Alban Lleshaj. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur gjatë natës mes 9 dhe 10 ...
TV Klan | 07-Dec-2018 10:43
16 deri në 20 vite burg ka dhënë gjykata e Busto Arsizio në Milano për 5 shqiptarë, të akuzuar për vrasjen e kushërinjve të tyre Agron dhe Alban Lleshaj. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur gjatë natës mes 9 dhe 10 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved