ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:16

VIDEO/ Pamjet që po thyejnë rrjetin, babai dënon vajzën 10 vjeç për shkak te bulizmit

VIDEO/ Pamjet që po thyejnë rrjetin, babai dënon vajzën 10 vjeç për shkak te bulizmit
Një baba nga Ohajo, SHBA, bëri të bijën e tij që të ecte 8 kilometra deri në shkollë si ndëshkim pasi ajo kishte ngacmuar dhe tallur fëmijët e tjerë. 10-vjeçarja Kirsten u pezullua 3 ditë nga autobusi i shkollës për ...
Lapsi | 07-Dec-2018 12:31
Një baba nga Ohajo, SHBA, bëri të bijën e tij që të ecte 8 kilometra deri në shkollë si ndëshkim pasi ajo kishte ngacmuar dhe tallur fëmijët e tjerë. 10-vjeçarja Kirsten u pezullua 3 ditë nga autobusi i shkollës për ...

VIDEO/ Babai detyron të bijën të ecë 8 km në këmbë, pasi tallej me fëmijët e tjerë në shkollë
Debat të madh ka hapur në SHBA rasti i një babai nga Ohajo, i cili ka detyruar vajzën e tij të ecë 8 km në këmbë si dënim për bullizmin që e bija kryentë në shkollë ndaj fëmijëve të tjerë. Siç thuhet në reportazhin e ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 09:41
Debat të madh ka hapur në SHBA rasti i një babai nga Ohajo, i cili ka detyruar vajzën e tij të ecë 8 km në këmbë si dënim për bullizmin që e bija kryentë në shkollë ndaj fëmijëve të tjerë. Siç thuhet në reportazhin e ...

VIDEO/ Tallej me nxënësit, babai detyron të bijën të ecë 8 km në këmbë
Debat të madh ka hapur në SHBA rasti i një babai nga Ohajo, i cili ka detyruar vajzën e tij të ecë 8 km në këmbë si dënim për bullizmin që e bija kryentë në shkollë ndaj fëmijëve të tjerë. Siç thuhet në reportazhin e ...
Java News | 07-Dec-2018 09:52
Debat të madh ka hapur në SHBA rasti i një babai nga Ohajo, i cili ka detyruar vajzën e tij të ecë 8 km në këmbë si dënim për bullizmin që e bija kryentë në shkollë ndaj fëmijëve të tjerë. Siç thuhet në reportazhin e ...

8 orë në këmbë si dënim për bullizmin (Video)
Debat të madh ka hapur në SHBA rasti i një babai nga Ohajo, i cili ka detyruar vajzën e tij të ecë 8 km në këmbë si dënim për bullizmin që e bija kryentë në shkollë ndaj fëmijëve të tjerë. Siç thuhet në reportazhin e ...
Respublica | 07-Dec-2018 00:21
Debat të madh ka hapur në SHBA rasti i një babai nga Ohajo, i cili ka detyruar vajzën e tij të ecë 8 km në këmbë si dënim për bullizmin që e bija kryentë në shkollë ndaj fëmijëve të tjerë. Siç thuhet në reportazhin e ...

Pamjet që po thyejnë rrjetin, babai dënon vajzën 10 vjeç për shkak të bulizmit
Një baba nga Ohajo në SHBA, bëri të bijën e tij që të ecte 8 kilometra deri në shkollë si ndëshkim pasi ajo kishte ngacmuar dhe tallur fëmijët e tjerë. 10-vjeçarja Kirsten u pezullua 3 ditë nga autobusi i shkollës për ...
Dritare | 06-Dec-2018 22:11
Një baba nga Ohajo në SHBA, bëri të bijën e tij që të ecte 8 kilometra deri në shkollë si ndëshkim pasi ajo kishte ngacmuar dhe tallur fëmijët e tjerë. 10-vjeçarja Kirsten u pezullua 3 ditë nga autobusi i shkollës për ...

Një dënim shembullor për të bijën 10 vjeçare
Në Ohajo të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, një baba ka dënuar vajzën e tij 10 vjecare duke e detyruar të bëjë në këmbë rrugën për në shkollë, pasi kishte tallur për herë të dytë një shokun e klasës. Vogëlushja ka ...
ABCNews | 06-Dec-2018 15:16
Në Ohajo të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, një baba ka dënuar vajzën e tij 10 vjecare duke e detyruar të bëjë në këmbë rrugën për në shkollë, pasi kishte tallur për herë të dytë një shokun e klasës. Vogëlushja ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved