ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:24

United vendos për ndryshim, Pochettino favoriti për pankinën

United vendos për ndryshim, Pochettino favoriti për pankinën
Manchester United ka mbajtur deri më tani një linjë mbështetëse ndaj trajnerit Jose Mourinho, pavarësisht përplasjeve serioze me disa prej lojtarëve të ekipit, e pavarësisht rezultateve që janë reflektuar edhe në ...
Top Channel | 07-Dec-2018 13:21
Manchester United ka mbajtur deri më tani një linjë mbështetëse ndaj trajnerit Jose Mourinho, pavarësisht përplasjeve serioze me disa prej lojtarëve të ekipit, e pavarësisht rezultateve që janë reflektuar edhe në ...

Ranieri, i mrekulluar nga armiku-mik Mourinho: Ai është një njeri fantastik
Në të kaluarën, ata janë vënë përballë njëri-tjetrit me ngjyra të ndryshme. Gjithashtu, kanë qenë pjesë e rivalitetit të ashpër mes Juventusit dhe Interit. Jose Mourinho dhe Claudio Ranieri nuk kanë pasur kurrë një ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 10:06
Në të kaluarën, ata janë vënë përballë njëri-tjetrit me ngjyra të ndryshme. Gjithashtu, kanë qenë pjesë e rivalitetit të ashpër mes Juventusit dhe Interit. Jose Mourinho dhe Claudio Ranieri nuk kanë pasur kurrë një ...

United ndahet në paqe me Arsenalin, Çelsi mundet nga Wolves
Supersfida e javës së 15-të e Premier Ligës mesManchester United dhe Arsenali përfundoi në barazim 2-2. Skuadra e drejtuar nga Emery kaloi e para në epërsi me golin e Shkodran Mustafi në minutën e 26-të të takimit. ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 23:19
Supersfida e javës së 15-të e Premier Ligës mesManchester United dhe Arsenali përfundoi në barazim 2-2. Skuadra e drejtuar nga Emery kaloi e para në epërsi me golin e Shkodran Mustafi në minutën e 26-të të takimit. ...

Paqe në Manchester, Liverpooli ruan hapin e City-t, Chelsea pëson humbjen e dytë
Përfundoi pa fitues krye-ndeshja e javës së 15 të kampionatit anglez, Manchester United - Arsenal, e zhvilluar në stadiumin "Old Trafford".
Top Channel | 05-Dec-2018 23:05
Përfundoi pa fitues krye-ndeshja e javës së 15 të kampionatit anglez, Manchester United - Arsenal, e zhvilluar në stadiumin "Old Trafford".

Mustafi kërkon që skuadra e Arsenalit të tregohet më e ‘zgjuar’
Manchester United dhe Arsenal kanë barazuar 2:2 në derbin e zhvilluar në ‘Old Trafford’. Mysafirët arritën që dy herë të kalojnë në epërsi, por nuk arritën të ruajnë rezultatin, me vendasit që reagonin shpejtë për të ...
Lajminet | 07-Dec-2018 13:02
Manchester United dhe Arsenal kanë barazuar 2:2 në derbin e zhvilluar në ‘Old Trafford’. Mysafirët arritën që dy herë të kalojnë në epërsi, por nuk arritën të ruajnë rezultatin, me vendasit që reagonin shpejtë për të ...

Paradoksi, Ranieri dhe Mourinho tani janë bërë miq
Ranieri dhe Mourinho harrojnë të kaluarën, tash janë miq.Claudio Ranieri dhe Jose Mourinho duket se kanë tejkaluar të kaluarën e tyre konfliktuioze, pasi menaxheri i Fulhamit tash e quan portugezin “njeri ...
Java News | 07-Dec-2018 12:09
Ranieri dhe Mourinho harrojnë të kaluarën, tash janë miq.Claudio Ranieri dhe Jose Mourinho duket se kanë tejkaluar të kaluarën e tyre konfliktuioze, pasi menaxheri i Fulhamit tash e quan portugezin “njeri ...

United kërkon me çdo kusht Pochettinon, bën gati 45 milionë euro
Manchester United kërkon me çdo kusht Mauricio Pochettino në pankinë për sezonin e ardhshëm. Një fitore në 5 ndeshjet e fundit në Premier League ka rindezur zërat për një largim të mundshëm të Jose Murinhos, pasi ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 12:00
Manchester United kërkon me çdo kusht Mauricio Pochettino në pankinë për sezonin e ardhshëm. Një fitore në 5 ndeshjet e fundit në Premier League ka rindezur zërat për një largim të mundshëm të Jose Murinhos, pasi ...

Mustafi flet për golin kundër Manchester Utd
Shkodran Mustafi, mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, shënoi golin e parë në barazimin 2:2 mes Manchester Unitedit dhe Arsenalit në “Old Trafford”. Mbrojtësi i Gjermanisë arriti të shënojë me kokë në mesin e pjesës së ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 10:45
Shkodran Mustafi, mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, shënoi golin e parë në barazimin 2:2 mes Manchester Unitedit dhe Arsenalit në “Old Trafford”. Mbrojtësi i Gjermanisë arriti të shënojë me kokë në mesin e pjesës së ...

“Pogba është një lojtar idiot, Mourinho nuk duhet të fajësohet për gjithçka”
51 vjeçari anglez që ka zhvilluar 206 ndeshje me Manchester United, duke folur për situatën aktuale te ish skuadra e tij, ka kritikuar shumë mesfushorin Paul Pogba. Ince e ka cilësuar Pogban një lojtar mediokër dhe një ...
Lajminet | 07-Dec-2018 08:59
51 vjeçari anglez që ka zhvilluar 206 ndeshje me Manchester United, duke folur për situatën aktuale te ish skuadra e tij, ka kritikuar shumë mesfushorin Paul Pogba. Ince e ka cilësuar Pogban një lojtar mediokër dhe një ...

Merr fund epoka e Mourinhos te Man Utd, e zëvendëson super-trajneri
Trajneri portugez, Jose Mourinho dhe Manchester United, do t’i ndajnë rrugët në fund të sezonit, pas bashkëpunimit tre vjeçar. Mediet në Angli raportojnë se ‘Djajtë e Kuq’ kanë filluar të mendojnë për trajnerin që do të ...
Lajminet | 07-Dec-2018 08:41
Trajneri portugez, Jose Mourinho dhe Manchester United, do t’i ndajnë rrugët në fund të sezonit, pas bashkëpunimit tre vjeçar. Mediet në Angli raportojnë se ‘Djajtë e Kuq’ kanë filluar të mendojnë për trajnerin që do të ...

Karikatura e ditës/ Mourinho-n e tallin me imazhin e Fury
Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me boksierin Tyson ...
Java News | 06-Dec-2018 22:19
Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me boksierin Tyson ...

Karikatura e ditës: Mourinho e imiton Furyn
Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me boksierin Tyson ...
GazetaFjala | 06-Dec-2018 19:09
Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me boksierin Tyson ...

Scholes: Nëse ai lojtar nuk mund ta bëjë në pasim, ai nuk duhet të jetë pjesë e Man Utd
Manchester United ka dështuar për të katërtën ndeshje më radhë të gjejë fitoren, duke barazuar 2:2 me Arsenalin në ‘Old Trafford’. Cak i kritikave pas kësaj ndeshje, ka qenë mesfushori Ander Herrera. Paul Scholes duke ...
Lajminet | 06-Dec-2018 18:27
Manchester United ka dështuar për të katërtën ndeshje më radhë të gjejë fitoren, duke barazuar 2:2 me Arsenalin në ‘Old Trafford’. Cak i kritikave pas kësaj ndeshje, ka qenë mesfushori Ander Herrera. Paul Scholes duke ...

Mourinho akuzon Arsenalin për simulime
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, e ka akuzuar Arsenalin për “simulime dhe ndalesa” në ndeshjen e mbrëmshme në Premier Ligë. Djajtë e Kuq barazuan me Topçinjtë 2:2 ndonëse dy herë u gjendën në disavantazh në ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 14:55
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, e ka akuzuar Arsenalin për “simulime dhe ndalesa” në ndeshjen e mbrëmshme në Premier Ligë. Djajtë e Kuq barazuan me Topçinjtë 2:2 ndonëse dy herë u gjendën në disavantazh në ...

4 gola për një barazim spektakolar në “Old Trafford”, Liverpooli nuk i ndahet City-it, thyhet Chelsea!
Një supersfidë e çmendur mes Manchester United dhe Arsenal në “Old Trafford”, ku emocionet pushtuan zemrat e të gjithë tifozëve në Angli dhe jo vetëm.Takimi përfundoi me rezultatin 2-2, me të dyja skuadrat që ndanë nga ...
Lajm Press | 06-Dec-2018 10:40
Një supersfidë e çmendur mes Manchester United dhe Arsenal në “Old Trafford”, ku emocionet pushtuan zemrat e të gjithë tifozëve në Angli dhe jo vetëm.Takimi përfundoi me rezultatin 2-2, me të dyja skuadrat që ndanë nga ...

Ja si i gëzohet Mustafi barazimit në derbin anglez
Shkodran Mustafi është më meritori për barazimin e Arsenalit sonte ndaj Manchester United, 2-2.
Kosova Press | 06-Dec-2018 00:00
Shkodran Mustafi është më meritori për barazimin e Arsenalit sonte ndaj Manchester United, 2-2.

Video: “Babagjyshi” De Gea, shikoni dhuratën që i ka bërë Mustafit
Festat e fundvitit janë afër, por duket se portieri i United, De Gea, ka vendosur të shpërndajë dhurata që tani, por jo për shokët e skuadrës. E fundit ka ardhur në ndeshjen mes United dhe Arsenal në “Old Trafford”. ...
Lajm Press | 05-Dec-2018 23:11
Festat e fundvitit janë afër, por duket se portieri i United, De Gea, ka vendosur të shpërndajë dhurata që tani, por jo për shokët e skuadrës. E fundit ka ardhur në ndeshjen mes United dhe Arsenal në “Old Trafford”. ...

Junatedi dhe Arsenali ndahen ne barazim, Çelzi mundet nga Vulverhemptoni
Derbi që u zhvillua në “Old Traford” ndërmjet Mançester Junajtedit dhe Arsenalit nuk shkoi më shumë se një barazim 2:2. Të parët që shkuan në avantazh ishin “topçinjtë” që shënuan me Shkodran Mustafin në minutën e ...
InfoSport.mk | 05-Dec-2018 23:08
Derbi që u zhvillua në “Old Traford” ndërmjet Mançester Junajtedit dhe Arsenalit nuk shkoi më shumë se një barazim 2:2. Të parët që shkuan në avantazh ishin “topçinjtë” që shënuan me Shkodran Mustafin në minutën e ...

United barazim spektakolar me Arsenalin, Tottenham fiton pa vështirësi (VIEO)
Manchester United dhe Arsenal kanë barazuar 2-2 në super sfidën e javës së 15-të të Premier League. Arsenal që shënoi i parë me Mustafin pas gaftës së De Gea-s në minutën e 26-të. Por Martial barazon rezultatin për ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 23:03
Manchester United dhe Arsenal kanë barazuar 2-2 në super sfidën e javës së 15-të të Premier League. Arsenal që shënoi i parë me Mustafin pas gaftës së De Gea-s në minutën e 26-të. Por Martial barazon rezultatin për ...

?Derbi anglez përfundon me barazim
Derbi i Premierligës angleze mes Manchester United dhe Arsenalit, ka përfunduar me barazim 2-2.
Kosova Press | 05-Dec-2018 23:03
Derbi i Premierligës angleze mes Manchester United dhe Arsenalit, ka përfunduar me barazim 2-2.

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved