ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:48

Trafikonin lëndë plasëse e radioaktive, dy persona në pranga

Trafikonin lëndë plasëse e radioaktive, dy persona në pranga
Finalizohet në Krujë operacioni i koduar “Muzgu”, ku është goditur grupi që trafikonte lëndë plasëse dhe radioaktive.
Top Channel | 07-Dec-2018 15:54
Finalizohet në Krujë operacioni i koduar “Muzgu”, ku është goditur grupi që trafikonte lëndë plasëse dhe radioaktive.

Operacioni/Goditet grupi që trafikonte lëndë plasëse e radioktive
KRUJË Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe radioktive. Në operacion janë sekuestruar mina me telekomandë dhe janë ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 15:13
KRUJË Policia e Durrësit dhe ajo e Krujës kanë finalizuar operacionin e koduar “Muzgu” duke goditur një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe radioktive. Në operacion janë sekuestruar mina me telekomandë dhe janë ...

Me armë zjarri në brez, arrestohet “i forti” në Lushnjë
LUSHNJE Policia e Lushnjës ka arrestuar një 37-vjeçar, pasi ishte shpallur në kërkim. Në pranga ka përfunduar B.L, banues në Lushnje sepse ka kanosur armë zjarri pistoletë shtetasin E.Xh, 38 vjeç në 19 tetor 2018. Gjatë ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 13:11
LUSHNJE Policia e Lushnjës ka arrestuar një 37-vjeçar, pasi ishte shpallur në kërkim. Në pranga ka përfunduar B.L, banues në Lushnje sepse ka kanosur armë zjarri pistoletë shtetasin E.Xh, 38 vjeç në 19 tetor 2018. Gjatë ...

Ishte kthyer në tmerrin e Sarandës, kapet “skifteri” me dy emra
SARANDE Policia e Sarandës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim, i dyshuar si autor i 9 vjedhjeve. Policia ka bërë kapjen dhe ndalimin e Ylli Gjinika, 42 vjeç, banues në fshatin Çukë, Sarandë, për arsye se ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 16:12
SARANDE Policia e Sarandës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim, i dyshuar si autor i 9 vjedhjeve. Policia ka bërë kapjen dhe ndalimin e Ylli Gjinika, 42 vjeç, banues në fshatin Çukë, Sarandë, për arsye se ...

Pazar në krye të hipotekës; Në Korçë arrestohet ish-drejtori dhe vartësit sekserë
Ish-drejtori i hipotekës së Korçës dhe tre punonjës dhe ish-punonjës kanë përfunduar në pranga së bashku me një qytetar. Nga të dhëna konfidenciale dyshohet se kanë kryer korrupsion dhe veprimtari të paligjshme me ...
Top Channel | 06-Dec-2018 15:08
Ish-drejtori i hipotekës së Korçës dhe tre punonjës dhe ish-punonjës kanë përfunduar në pranga së bashku me një qytetar. Nga të dhëna konfidenciale dyshohet se kanë kryer korrupsion dhe veprimtari të paligjshme me ...

Dy kuksianëve iu gjenden mina me telekomandë gati për akte kriminale/VIDEO
Goditet një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe mina me telekomandë në Krujë. Dy shtetas janë arrestuar në flagrancë në kuadër të operacionit të koduar “Muzgu”. Artan Bruka 38 vjec dhe Halil Gjana 26 vjec të dy banues ...
VizionPlus | 07-Dec-2018 15:27
Goditet një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe mina me telekomandë në Krujë. Dy shtetas janë arrestuar në flagrancë në kuadër të operacionit të koduar “Muzgu”. Artan Bruka 38 vjec dhe Halil Gjana 26 vjec të dy banues ...

Vodhi 8 shtëpi të fshatit, pranga 42 vjeçarit në Sarandë
Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohet si autori i 8 vjedhjeve. I ndaluari është shtetasi me iniciale Y.Gj., është dënuar nga Gjykata e Sarandës me masën e sigurisë “arrest me burg” më 28 ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 16:10
Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohet si autori i 8 vjedhjeve. I ndaluari është shtetasi me iniciale Y.Gj., është dënuar nga Gjykata e Sarandës me masën e sigurisë “arrest me burg” më 28 ...

Arrestohet ish drejtori i Hipotekës Korçë dhe 4 punonjës (Emrat)
KORCE Policia e Korcës ka arrestuar ish-Drejtorin e Hipotekës në Korçë si dhe 4 punonjës, pasi Gjykata e Shkallës së Parë në Korçë ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë ‘arrest me burg’. Në pranga kanë përfunduar ish ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 21:22
KORCE Policia e Korcës ka arrestuar ish-Drejtorin e Hipotekës në Korçë si dhe 4 punonjës, pasi Gjykata e Shkallës së Parë në Korçë ka vendosur ndaj tyre masën e sigurisë ‘arrest me burg’. Në pranga kanë përfunduar ish ...

Trafikonin lëndë plasëse e radioaktive, në pranga dy persona
Finalizohet në Krujë operacioni i koduar “Muzgu”, ku është goditur grupi që trafikonte lëndë plasëse dhe radioaktive. Në pranga kanë rënë shtetasit Artan Bruka, 38 vjeç, banues në Kukës dhe Halil Gjana, 26 vjeç, banues ...
Gazeta Shqip | 07-Dec-2018 15:15
Finalizohet në Krujë operacioni i koduar “Muzgu”, ku është goditur grupi që trafikonte lëndë plasëse dhe radioaktive. Në pranga kanë rënë shtetasit Artan Bruka, 38 vjeç, banues në Kukës dhe Halil Gjana, 26 vjeç, banues ...

Kanoste njerëzit me armë, në pranga 37-vjeçari nga Lushnja
Bie në pranga një shtetas i cili ishte i shpallur në kërkim nga policia. Gjatë momentit të kapjes, policia i gjen edhe një armë zjarri pistoletë të cilën ky shtetas e mbante në brez. Në pranga ka rënë shtetasi me ...
Gazeta Shqip | 07-Dec-2018 14:33
Bie në pranga një shtetas i cili ishte i shpallur në kërkim nga policia. Gjatë momentit të kapjes, policia i gjen edhe një armë zjarri pistoletë të cilën ky shtetas e mbante në brez. Në pranga ka rënë shtetasi me ...

Korrupsioni për regjistrimin e pronave, bie në pranga ish-drejtori i Hipotekës dhe 4 punonjës në Korçë
Policia e Korçës ka arrestuar sot ish-drejtorin e Hipotekës së Korçës, i cili akuzohet se u ka marrë ryshfete qytetareve për të përpiluar dokumente fiktive. Sipas një njoftimi nga ana e Policisë mësohet se punonjësit e ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 21:33
Policia e Korçës ka arrestuar sot ish-drejtorin e Hipotekës së Korçës, i cili akuzohet se u ka marrë ryshfete qytetareve për të përpiluar dokumente fiktive. Sipas një njoftimi nga ana e Policisë mësohet se punonjësit e ...

Goditet grupi që trafikonte mina me telekomandë
Një grup që trafikonte lëndëplasëse dhe mina me telekomandë u godit nga Policia e Krujës. Dy persona Artan Bruka, 38 vjeç dhe Halil Gjana, 26 vjeç, të dy nga Kukësi përfunduan në pranga ndërsa u sekuestruan tre kallëpë ...
ABCNews | 07-Dec-2018 15:35
Një grup që trafikonte lëndëplasëse dhe mina me telekomandë u godit nga Policia e Krujës. Dy persona Artan Bruka, 38 vjeç dhe Halil Gjana, 26 vjeç, të dy nga Kukësi përfunduan në pranga ndërsa u sekuestruan tre kallëpë ...

Minat me telekomandë, kapen dy persona në Durrës
Operacioni i koduar “Muzgu” goditi një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe mina me telekomandë Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në ...
Lapsi | 07-Dec-2018 15:23
Operacioni i koduar “Muzgu” goditi një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe mina me telekomandë Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në ...

“Makthi” i Sarandës, arrestohet ‘skifteri’ i 8 grabitjeve (EMRI)
Një hajdut që ka kryer disa vjedhje në seri në fshatin Çukë të Sarandës është arrestuar nga policia. 42 vjeçari Ylli Gjinika, ishte shpallur më parë në kërkim për vjedhje pasi policia kishte dokumentuar aktivitetin e ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 16:35
Një hajdut që ka kryer disa vjedhje në seri në fshatin Çukë të Sarandës është arrestuar nga policia. 42 vjeçari Ylli Gjinika, ishte shpallur më parë në kërkim për vjedhje pasi policia kishte dokumentuar aktivitetin e ...

Ndalohet ish kreu i hipotekës Korçë dhe katër punonjës, abuzime me pronat
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës, mes tyre edhe ish-drejtori i Hipotekës, pasi merrnin lekë për regjistrim pasurish të cilat rezultonin me probleme në përfitimin e certifikatës së pronësisë Sipas ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 21:39
Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë së Korçës, mes tyre edhe ish-drejtori i Hipotekës, pasi merrnin lekë për regjistrim pasurish të cilat rezultonin me probleme në përfitimin e certifikatës së pronësisë Sipas ...

Operacion ndërkombëtar në Durrës, arrestohet një italian i shumëkërkuar
Pas një hetimi intensiv disa mujor nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia e Shtetit dhe Arma e Karabinierëve të Barit, Itali u zbulua vendbanimi dhe u kap një person i shumëkërkuar në nivel ndërkombëtar, duke ...
Top Channel | 05-Dec-2018 15:45
Pas një hetimi intensiv disa mujor nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, Policia e Shtetit dhe Arma e Karabinierëve të Barit, Itali u zbulua vendbanimi dhe u kap një person i shumëkërkuar në nivel ndërkombëtar, duke ...

Operacion ndërkombëtar, kapet në Durrës italiani i shumëkërkuar
DURRËS Operacion ndërkombëtar i Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit. Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Il Latitante”, kapet i shumëkërkuari në Durrës. Pas një hetimi ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 15:38
DURRËS Operacion ndërkombëtar i Policisë Shqiptare, Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe Karabinierisë së Barit. Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Il Latitante”, kapet i shumëkërkuari në Durrës. Pas një hetimi ...

Lihet në burg “biznesmeni” shkodran, Bardhok Planaj
Gjykata e Shkodrës lë në burg, biznesmenin Bardhok Planaj, i arrestuar pak ditë më parë. Masa e sigurisë për 44 vjeçari, i cili kishte ndërtuar një pallat 10 katesh në qytetin e Shkodrës me para të përfituara nga ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 16:53
Gjykata e Shkodrës lë në burg, biznesmenin Bardhok Planaj, i arrestuar pak ditë më parë. Masa e sigurisë për 44 vjeçari, i cili kishte ndërtuar një pallat 10 katesh në qytetin e Shkodrës me para të përfituara nga ...

Arrestohet ish-drejtori i Hipotekës në Korçë dhe 3 vartësit e tij
Policia e Korçës ka arrestuar mbrëmjen e sotme 5 persona, ish-zyrtare të Hipotekës. Në pranga ka rënë shtetasi L.B, 33 vjeç, banues në Korçë, me detyrë ish-Drejtor në ZVRPP-Korçë; E.G, 34 vjeç, banues në fshatin Barç, ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 22:40
Policia e Korçës ka arrestuar mbrëmjen e sotme 5 persona, ish-zyrtare të Hipotekës. Në pranga ka rënë shtetasi L.B, 33 vjeç, banues në Korçë, me detyrë ish-Drejtor në ZVRPP-Korçë; E.G, 34 vjeç, banues në fshatin Barç, ...

Dy kuksianë kapen me mina me telekomandë
Operacioni i koduar “Muzgu” goditi një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe mina me telekomandë. Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 15:35
Operacioni i koduar “Muzgu” goditi një grup që trafikonte lëndë plasëse dhe mina me telekomandë. Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved