ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 15:13

Taksa për Serbinë 100 për qind gjinekologjike

Taksa për Serbinë 100 për qind gjinekologjike
Rrëfimi për një gjendje të bythëprapstë 1. Do të bëhen gati dy javë prejse u vendos taksa e Qeverisë së Kosovës prej 100 për qind ndaj produkteve të Serbisë dhe BeH-së dhe narracioni politik në Kosovë, Serbi e ndër ...
Lapsi | 07-Dec-2018 12:31
Rrëfimi për një gjendje të bythëprapstë 1. Do të bëhen gati dy javë prejse u vendos taksa e Qeverisë së Kosovës prej 100 për qind ndaj produkteve të Serbisë dhe BeH-së dhe narracioni politik në Kosovë, Serbi e ndër ...

Taksa 100 për qind gjinekologjike
Nga Veton Surroi Rrëfimi për një gjendje të bythëprapstë 1. Do të bëhen gati dy javë prejse u vendos taksa e Qeverisë së Kosovës prej 100 për qind ndaj produkteve të Serbisë dhe BeH-së dhe narracioni politik në Kosovë, ...
Dritare.net | 07-Dec-2018 11:55
Nga Veton Surroi Rrëfimi për një gjendje të bythëprapstë 1. Do të bëhen gati dy javë prejse u vendos taksa e Qeverisë së Kosovës prej 100 për qind ndaj produkteve të Serbisë dhe BeH-së dhe narracioni politik në Kosovë, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved