ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:40

Skandal me “Topin e Artë”, votoi gazetari që nuk ‘ekziston’

Skandal me “Topin e Artë”, votoi gazetari që nuk ‘ekziston’
Duket se nuk ka kaluar pa probleme votimi për “Topin e Artë”, çmim të cilin e fitoi kroati, Luka Modriç duke lënë pas emra të njohur si Ronaldo apo Mesi. Lojtari i Kombëtares së Kroacisë është votuar edhe nga njerëz, ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 15:36
Duket se nuk ka kaluar pa probleme votimi për “Topin e Artë”, çmim të cilin e fitoi kroati, Luka Modriç duke lënë pas emra të njohur si Ronaldo apo Mesi. Lojtari i Kombëtares së Kroacisë është votuar edhe nga njerëz, ...

E thotë Ronaldo: Ja pse Modric e meritoi Topin e Artë
Mesfushori kroat në fillim të kësaj jave është shpallur lojtari më i mirë në botë nga ‘France Football’, duke e rrëzuar nga froni Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin. Edhe pse këta të dy kanë pasur sezone të mira te ...
Albportali | 07-Dec-2018 15:26
Mesfushori kroat në fillim të kësaj jave është shpallur lojtari më i mirë në botë nga ‘France Football’, duke e rrëzuar nga froni Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin. Edhe pse këta të dy kanë pasur sezone të mira te ...

E thotë Ronaldo: Ja pse Modric e meritoi Topin e Artë
Mesfushori kroat në fillim të kësaj jave është shpallur lojtari më i mirë në botë nga ‘France Football’, duke e rrëzuar nga froni Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin. Edhe pse këta të dy kanë pasur sezone të mira te ...
Lajminet | 07-Dec-2018 15:11
Mesfushori kroat në fillim të kësaj jave është shpallur lojtari më i mirë në botë nga ‘France Football’, duke e rrëzuar nga froni Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin. Edhe pse këta të dy kanë pasur sezone të mira te ...

Rivaldo: Ja kush e ka merituar Topin e Artë
Për Rivaldon, Cristiano Ronaldo e ka merituar Topin e Artë, ndërsa Messi ka merituar të jetë në top treshe në renditje. Revista France Football, të hënën i ka dhuruar Topin e Artë mesfushorit Luka Modric, i cili lë pas ...
Lajminet | 07-Dec-2018 15:00
Për Rivaldon, Cristiano Ronaldo e ka merituar Topin e Artë, ndërsa Messi ka merituar të jetë në top treshe në renditje. Revista France Football, të hënën i ka dhuruar Topin e Artë mesfushorit Luka Modric, i cili lë pas ...

Messi zgjidhet më i miri, lë pas Ronaldon dhe Mbappen
Rrjeti ESPN ka bërë përzgjedhjen e lojtarëve më të mirë në botë në pozitat e caktuara. Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka arritur të lë pas Cristiano Ronaldon, për t’u zgjedhur lojtari më i mirë. Në vendin e tretë ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Rrjeti ESPN ka bërë përzgjedhjen e lojtarëve më të mirë në botë në pozitat e caktuara. Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka arritur të lë pas Cristiano Ronaldon, për t’u zgjedhur lojtari më i mirë. Në vendin e tretë ...

“Topi i Artë” zgjon Diego Simeonen, trajneri tregon zhgënjimet
Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone ka deklaruar se lojtari i skuadrës së tij, Antoine Griezmann e meritonte çmimin për futbollistin e vitit. Trofeu i fituar nga kroati, Luka Modriç ka shkaktuar shumë polemika në ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 07:29
Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone ka deklaruar se lojtari i skuadrës së tij, Antoine Griezmann e meritonte çmimin për futbollistin e vitit. Trofeu i fituar nga kroati, Luka Modriç ka shkaktuar shumë polemika në ...

Topi i Artë e pasuron me 800 mijë euro Luka Modricin
Fitimi i Topit të Artë e ka pasuruar edhe më 800 mijë euro mesfushorin e Real Madridit. Ky shpërblim vjen në sajë të një marrëveshje personale që ka Modric me kompaninë e veshmbathjeve Nike. Sipas raportimeve të ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Fitimi i Topit të Artë e ka pasuruar edhe më 800 mijë euro mesfushorin e Real Madridit. Ky shpërblim vjen në sajë të një marrëveshje personale që ka Modric me kompaninë e veshmbathjeve Nike. Sipas raportimeve të ...

Duke pritur heroin Luka Modriq (Video)
Luka Modric është parë për herë të parë në Santiago Bernabeu pas fitimit të Topit të Artë të hënën e kësaj jave. Mesfushori kroat ka ndjekur nga afër ndeshjen që Real Madrid e fitoi 6:1 ndaj Melilla në Kupën e Mbretit. ...
Shenja | 07-Dec-2018 09:37
Luka Modric është parë për herë të parë në Santiago Bernabeu pas fitimit të Topit të Artë të hënën e kësaj jave. Mesfushori kroat ka ndjekur nga afër ndeshjen që Real Madrid e fitoi 6:1 ndaj Melilla në Kupën e Mbretit. ...

Real Madridi s’ka edhe një emër të vetëm në listën për Këpucën e Artë
Momentalisht, Real Madridi nuk ka asnjë lojtarë në listën e 232 lojtarëve në garë për Këpucën e Artë.Boshllëku i madh që ka lënë Cristiano Ronaldo në Real Madrid pas largimit të tij është i dukshëm, transmeton Gazeta ...
Java News | 06-Dec-2018 20:00
Momentalisht, Real Madridi nuk ka asnjë lojtarë në listën e 232 lojtarëve në garë për Këpucën e Artë.Boshllëku i madh që ka lënë Cristiano Ronaldo në Real Madrid pas largimit të tij është i dukshëm, transmeton Gazeta ...

Renditja e Messit në vendin e pestë, Valverde: Është një absurditet
Trajneri Ernesto Valverde në një kondferencë për mediat para ndeshjes së Kupës së Mbretit me Cultural Leonesa ka folur për ‘Topin e Artë’. Trajneri bask ka thënë se astu sikur ai edhe klubisi e përgëzojnë fituesin, Luka ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 23:37
Trajneri Ernesto Valverde në një kondferencë për mediat para ndeshjes së Kupës së Mbretit me Cultural Leonesa ka folur për ‘Topin e Artë’. Trajneri bask ka thënë se astu sikur ai edhe klubisi e përgëzojnë fituesin, Luka ...

Luka Modric thumbon Messin dhe Ronaldon: Më në fund bota e mori vesh që futbolli nuk është vetëm gola
Luka Modric jo vetëm që i ka thyer Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin, por e ka thyer edhe mitin ndërmjet përsosmërisë në mesfushë dhe golave. Kroati është i kënaqur që puna e tij në qendër të fushës është vlerësuar ...
Shenja | 06-Dec-2018 12:30
Luka Modric jo vetëm që i ka thyer Cristiano Ronaldon dhe Lionel Messin, por e ka thyer edhe mitin ndërmjet përsosmërisë në mesfushë dhe golave. Kroati është i kënaqur që puna e tij në qendër të fushës është vlerësuar ...

“Bojkotuan Topin e Artë”, Mesi e Ronaldo bashkë në Spanjë
SPANJË Lionel Mesi dhe Kristiano Ronaldo munguan mbrëmë në ceremoninë e “Topit të Artë” teksa Luka Modriç u kurorëzua si mbreti i futbollit për punën dhe talentin e treguar në fushën e lojës. Portugezi u rendit i dyti ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 20:54
SPANJË Lionel Mesi dhe Kristiano Ronaldo munguan mbrëmë në ceremoninë e “Topit të Artë” teksa Luka Modriç u kurorëzua si mbreti i futbollit për punën dhe talentin e treguar në fushën e lojës. Portugezi u rendit i dyti ...

Surprizon Simeone: Topin e Artë e meritonin…
Ceremonia e çmimeve të revistës France Football që kulmoi me Topin e Artë dorëzuar Luka Modric nuk ka lënë askënd indiferent sidomos një si Simeone i cili është shpesh herë protagonist i polemikave me të mëdha në ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 20:30
Ceremonia e çmimeve të revistës France Football që kulmoi me Topin e Artë dorëzuar Luka Modric nuk ka lënë askënd indiferent sidomos një si Simeone i cili është shpesh herë protagonist i polemikave me të mëdha në ...

Modriç bëhet i “artë”, Barcelona frenon supermacinë ndaj Realit
SPANJË Lojtari i Kombëtares së Kroacisë, Luka Modriç u kurorëzua mbrëmë me çmimin e “Topit të Artë” duke thyer kështu dominimin e dyshes që la gjurmë në historinë e futbollit botëror. Kroati mori shumicën dërmuese të ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 15:37
SPANJË Lojtari i Kombëtares së Kroacisë, Luka Modriç u kurorëzua mbrëmë me çmimin e “Topit të Artë” duke thyer kështu dominimin e dyshes që la gjurmë në historinë e futbollit botëror. Kroati mori shumicën dërmuese të ...

Berisha: Lulka Modriç fitoi “Topin e Artë”. Rama tallet në rrjet
Sali Berisha ka postuar një foto të Luka Modric, duke e uruar për fitimin e Topit të Artë. Por, në vend që ta shkruante Luka, ai e ka bërë emrin Lulka. Më pas e ka korrigjuar, por kjo gjë nuk i ka shpëtuar Edi Ramës, që ...
GazetaTema | 04-Dec-2018 22:02
Sali Berisha ka postuar një foto të Luka Modric, duke e uruar për fitimin e Topit të Artë. Por, në vend që ta shkruante Luka, ai e ka bërë emrin Lulka. Më pas e ka korrigjuar, por kjo gjë nuk i ka shpëtuar Edi Ramës, që ...

Modriç do ta këmbente “Topin e Artë” me Botërorin
Kapiteni i Kroacisë nënkampione e botës, si dhe ylli i mesfushës së Realit të Madridit, Luka Modriç u shpall fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, duke thyer kështu hegjemoninë 10-vjeçare të Cristiano Ronaldos dhe ...
Top Channel | 04-Dec-2018 11:49
Kapiteni i Kroacisë nënkampione e botës, si dhe ylli i mesfushës së Realit të Madridit, Luka Modriç u shpall fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, duke thyer kështu hegjemoninë 10-vjeçare të Cristiano Ronaldos dhe ...

Modric fiton “Topin e Artë”, shpërthen familja e Ronaldos
PORTUGALI Luka Modric fitoi Topin e Artë për vitin 2018, duke i dhënë fund hegjemonisë së Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit. Futbollisti kroat la pas në votime pikërisht portugezin dhe francezin Antoine Griezmann. ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 11:43
PORTUGALI Luka Modric fitoi Topin e Artë për vitin 2018, duke i dhënë fund hegjemonisë së Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit. Futbollisti kroat la pas në votime pikërisht portugezin dhe francezin Antoine Griezmann. ...

Wanda dhe Topi i Artë largojnë Icardi-n nga Inter
Thashethemet rreth një sulmi të mundshëm nga Interi në janar për të marrë Modric në skuadër nuk shuhen, pavarësisht deklaratës së drejtorit sportiv, Ausilio, në “Gran Gala del Calcio”. Për fituesin e Topit të Artë dhe ...
GazetaTema | 04-Dec-2018 20:30
Thashethemet rreth një sulmi të mundshëm nga Interi në janar për të marrë Modric në skuadër nuk shuhen, pavarësisht deklaratës së drejtorit sportiv, Ausilio, në “Gran Gala del Calcio”. Për fituesin e Topit të Artë dhe ...

“Jemi të lirë”; Buffon flet për mungesën e CR7 te “Topi i Artë”
Gianluigi Buffon tha se Cristiano Ronaldo është i lirë të vendosë se çfarë dëshiron të bëjë në jetën e tij, duke iu përgjigjur kështu interesimit të gazetarëve se përse superstari i Juventusit nuk mori pjesë në ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 10:22
Gianluigi Buffon tha se Cristiano Ronaldo është i lirë të vendosë se çfarë dëshiron të bëjë në jetën e tij, duke iu përgjigjur kështu interesimit të gazetarëve se përse superstari i Juventusit nuk mori pjesë në ...

Seksizëm në ceremoninë e “Topit të Artë” (Foto/Video)
DJ i njohur francez, Martin Solveig ka kërkuar ndjesë, ndërkohë që ka mbetur i befasuar nga furia e reagimeve në botën “online”, pasi i kërkoi si “pa të keq” fitueses së parë të “Topit të Artë” për femra, Ada Hegerberg, ...
Top Channel | 04-Dec-2018 08:32
DJ i njohur francez, Martin Solveig ka kërkuar ndjesë, ndërkohë që ka mbetur i befasuar nga furia e reagimeve në botën “online”, pasi i kërkoi si “pa të keq” fitueses së parë të “Topit të Artë” për femra, Ada Hegerberg, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved