ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:16

Shekerinska: Po i reformojmë strukturat e intelegjencës

Shekerinska: Po i reformojmë strukturat e intelegjencës
Reformat në fushën e gjyqësorit, në fushën e strukturave të intelegjencës dhe përgjithësisht edhe në përmirësimin e klimës politike, janë disa nga reformat që janë përfshirë në programin për vazhdimin e reformave që ...
Shenja | 07-Dec-2018 14:45
Reformat në fushën e gjyqësorit, në fushën e strukturave të intelegjencës dhe përgjithësisht edhe në përmirësimin e klimës politike, janë disa nga reformat që janë përfshirë në programin për vazhdimin e reformave që ...

Pendarovski: Maqedonia do të vazhdojë me procesin e reformave
Koordinatori kombëtar për NATO Stevo Pendarovski, gjatë vizitës në selinë e NATO-s, është takuar me përfaqësuesit e vendeve anëtare të cilëve ju ka prezantuar programin për vazhdimin e reformave. Pendarovski ka thënë se ...
Arbresh | 07-Dec-2018 12:42
Koordinatori kombëtar për NATO Stevo Pendarovski, gjatë vizitës në selinë e NATO-s, është takuar me përfaqësuesit e vendeve anëtare të cilëve ju ka prezantuar programin për vazhdimin e reformave. Pendarovski ka thënë se ...

Pendarovski në Bruksel: Maqedonia do të vazhdojë me procesin e reformave
Koordinatori kombëtar për NATO Stevo Pendarovski, gjatë vizitës në selinë e NATO-s, është takuar me përfaqësuesit e vendeve anëtare të cilëve ju ka prezantuar programin për vazhdimin e reformave. Pendarovski ka thënë se ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 09:54
Koordinatori kombëtar për NATO Stevo Pendarovski, gjatë vizitës në selinë e NATO-s, është takuar me përfaqësuesit e vendeve anëtare të cilëve ju ka prezantuar programin për vazhdimin e reformave. Pendarovski ka thënë se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved