ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 10:34

Sektori financiar dhe i patundshmërive, atraktiv për investitorët

Sektori financiar dhe i patundshmërive, atraktiv për investitorët
Sektori i patundshmërive edhe ai financiar edhe më tutje vazhdojnë të jenë ndër sektorët vendorë më joshës për investitorët e huaj, shkruan Gazeta inFokus. Bazuar në të dhëna zyrtare të Bankës Qendrore të Kosovës (BQK) ...
GazetaFjala | 06-Dec-2018 17:11
Sektori i patundshmërive edhe ai financiar edhe më tutje vazhdojnë të jenë ndër sektorët vendorë më joshës për investitorët e huaj, shkruan Gazeta inFokus. Bazuar në të dhëna zyrtare të Bankës Qendrore të Kosovës (BQK) ...

Rriten dukshëm shpenzimet e luksit
Gjatë muajit tetor të këtij viti vetëm Qeveria Qendrore për mallra dhe për shërbime ka shpenzuar 15.8 milionë euro nga 10.3 milionë euro sa ishin shpenzuar gjatë muajit tetor të vitit që lamë pas. Shpenzimet në këtë ...
Arbresh | 04-Dec-2018 08:56
Gjatë muajit tetor të këtij viti vetëm Qeveria Qendrore për mallra dhe për shërbime ka shpenzuar 15.8 milionë euro nga 10.3 milionë euro sa ishin shpenzuar gjatë muajit tetor të vitit që lamë pas. Shpenzimet në këtë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved