ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:37

“Rruga e portave” në Rehovë, destinacioni që ruan traditën shqiptare (FOTO)

“Rruga e portave” në Rehovë, destinacioni që ruan traditën shqiptare (FOTO)
Rehova, një prej perlave të Kolonjës dhe një thesar ende i pazbuluar është destinacioni turistik i cili ofron për vizitorët traditën, historinë dhe mikpritjen.
Kosova Press | 07-Dec-2018 08:04
Rehova, një prej perlave të Kolonjës dhe një thesar ende i pazbuluar është destinacioni turistik i cili ofron për vizitorët traditën, historinë dhe mikpritjen.

Muzetë e Beratit, destinacioni i preferuar edhe gjatë dimrit
Vërtet që sezoni turistik i verës ka përfunduar, por në Qendrën Kombëtare të Muzeve Berat (Muzeu Ikonografik “Onufri”, Muzeu Etnografik) fluksi i vizitorëve vazhdon të jetë i lartë dhe përherë në rritje duke e krahasuar ...
Kosova Press | 06-Dec-2018 07:29
Vërtet që sezoni turistik i verës ka përfunduar, por në Qendrën Kombëtare të Muzeve Berat (Muzeu Ikonografik “Onufri”, Muzeu Etnografik) fluksi i vizitorëve vazhdon të jetë i lartë dhe përherë në rritje duke e krahasuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved