ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:18

Rrah gruan dhe vajzën, prokurori kërkon paraburgim

Rrah gruan dhe vajzën, prokurori kërkon paraburgim
Prokuroria në Gjakovë njofton se në fshatin Carravran të Malishevës ka ndodhur një rast i cilësuar si dhunë në familje, ku burri me inicialet D.B., ka përdorur dhunë fizike ndaj gruas së tij M.P.
Kosova Press | 07-Dec-2018 11:07
Prokuroria në Gjakovë njofton se në fshatin Carravran të Malishevës ka ndodhur një rast i cilësuar si dhunë në familje, ku burri me inicialet D.B., ka përdorur dhunë fizike ndaj gruas së tij M.P.

LEZHE/ Dy gra tentojnë t’i japin fund jetës
Çdo ditë në vendin tonë shënohen raste të tentativave për vetëvrasje. Kështu, vetëm në qarkun e Lezhës, brenda një ditë janë regjistruar dy raste. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se rasti i parë u shënua në ...
Java News | 05-Dec-2018 08:45
Çdo ditë në vendin tonë shënohen raste të tentativave për vetëvrasje. Kështu, vetëm në qarkun e Lezhës, brenda një ditë janë regjistruar dy raste. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se rasti i parë u shënua në ...

Pinë medikamente, dy gra tentojnë t’i japin fund jetës
Çdo ditë në vendin tonë shënohen raste të tentativave për vetëvrasje. Kështu, vetëm në qarkun e Lezhës, brenda një ditë janë regjistruar dy raste. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se rasti i parë u shënua në ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 08:19
Çdo ditë në vendin tonë shënohen raste të tentativave për vetëvrasje. Kështu, vetëm në qarkun e Lezhës, brenda një ditë janë regjistruar dy raste. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se rasti i parë u shënua në ...

Pinë medikamente, dy gra tentojnë t’i japin fund jetës
Çdo ditë në vendin tonë shënohen raste të tentativave për vetëvrasje. Kështu, vetëm në qarkun e Lezhës, brenda një ditë janë regjistruar dy raste. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se rasti i parë u shënua në ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 07:43
Çdo ditë në vendin tonë shënohen raste të tentativave për vetëvrasje. Kështu, vetëm në qarkun e Lezhës, brenda një ditë janë regjistruar dy raste. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se rasti i parë u shënua në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved