ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:10

Ronela Hajati bën 20 vite karrierë

Ronela Hajati bën 20 vite karrierë
Ronela tash e 20 vite në skenë Këngëtarja e mirënjohur, Ronela Hajati është njëra prej artisteve më të pëlqyera të skenës sonë. Ronela është pëlqyer shumë nga publiku që nga fillimi i karrierës së saj, ka sjellur ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 12:48
Ronela tash e 20 vite në skenë Këngëtarja e mirënjohur, Ronela Hajati është njëra prej artisteve më të pëlqyera të skenës sonë. Ronela është pëlqyer shumë nga publiku që nga fillimi i karrierës së saj, ka sjellur ...

Ronela Hajati flet për karrierën 20 vjeçare
Ronela Hajati është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Përgjatë këtyre viteve ajo ka sjell një sërë projektesh me të cilat ka fituar zemrën e publikut, shkruan lajmi.net. Në postimet e fundit që ka hedhur në ...
Arbresh | 07-Dec-2018 11:18
Ronela Hajati është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Përgjatë këtyre viteve ajo ka sjell një sërë projektesh me të cilat ka fituar zemrën e publikut, shkruan lajmi.net. Në postimet e fundit që ka hedhur në ...

Ronela Hajati flet për karrierën muzikore: Asnjëherë nuk kam fituar çuditërisht…
Përgjatë këtyre viteve ajo ka sjell një sërë projektesh me të cilat ka fituar zemrën e publikut, shkruan . Në postimet e fundit që ka hedhur në Instagram, Hajati tregon gjëra mjaft interesante për karrierën e saj 20 ...
Lajminet | 07-Dec-2018 10:06
Përgjatë këtyre viteve ajo ka sjell një sërë projektesh me të cilat ka fituar zemrën e publikut, shkruan . Në postimet e fundit që ka hedhur në Instagram, Hajati tregon gjëra mjaft interesante për karrierën e saj 20 ...

Young Zerka mohon ‘ndarjen’ nga Ronela Hajati
Në mediat shqiptare, raporti i afërt i dyshes, Ronela Hajati dhe Young Zerka është diskutuar gjerë e gjatë, shkruan . Sa i përket kësaj as Ronela e as Zerka nuk kanë dhënë asnjëherë ndonjë deklaratë për ta pohuar ose ...
Lajminet | 03-Dec-2018 19:43
Në mediat shqiptare, raporti i afërt i dyshes, Ronela Hajati dhe Young Zerka është diskutuar gjerë e gjatë, shkruan . Sa i përket kësaj as Ronela e as Zerka nuk kanë dhënë asnjëherë ndonjë deklaratë për ta pohuar ose ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved