ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:41

Rama mesazh studentëve: Bujrum për bisedime por pa…

Rama mesazh studentëve: Bujrum për bisedime por pa…
Kryeministri Edi Rama tha nëpërmjet një dalje në Facebook se është i gatshëm që të takojë studentët për të diskutuar rreth kërkesave tyre. Gjatë fjalës së tij, shefi i qeverisë tha se ka shumë dëshirë që ti dëgjojë ...
Gazeta Shqip | 07-Dec-2018 14:44
Kryeministri Edi Rama tha nëpërmjet një dalje në Facebook se është i gatshëm që të takojë studentët për të diskutuar rreth kërkesave tyre. Gjatë fjalës së tij, shefi i qeverisë tha se ka shumë dëshirë që ti dëgjojë ...

Rama-studentëve: Ejani bisedojmë, zyra ime është edhe e juaja
Kryeministri Edi Rama u ka bërë thirhe studentëve që të ulen dhe te bisedojnë në lidhje me kërkesat që ata kanë. Kreu i qeverisë shfrytezoi rubriken “Pergjigja ime” per te thene se protesta e studentëve nuk është cënuar ...
VizionPlus | 07-Dec-2018 13:51
Kryeministri Edi Rama u ka bërë thirhe studentëve që të ulen dhe te bisedojnë në lidhje me kërkesat që ata kanë. Kreu i qeverisë shfrytezoi rubriken “Pergjigja ime” per te thene se protesta e studentëve nuk është cënuar ...

Edi Rama: Ftoj studentët në dialog me vendimmarrësit (VIDEO)
Përmes një videoje në rrjetin social Facebook, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u ka dhënë një përgjigje studentëve që protestojnë ende edhe sot përpara Ministrisë së Arsimit dhe Sportit. Rama uroi që studentët të ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 14:44
Përmes një videoje në rrjetin social Facebook, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u ka dhënë një përgjigje studentëve që protestojnë ende edhe sot përpara Ministrisë së Arsimit dhe Sportit. Rama uroi që studentët të ...

Rama i thërret për dialog studentët që po protestojnë
Tiranë, 7 dhjetor 2018 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar sot për herë të parë lidhur me protestën e studentëve. Në një videomesazh përmes rrjetkit social Facebook, Rama i ka ftuar studentët në “dialog” ...
Illyriapress | 07-Dec-2018 14:26
Tiranë, 7 dhjetor 2018 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar sot për herë të parë lidhur me protestën e studentëve. Në një videomesazh përmes rrjetkit social Facebook, Rama i ka ftuar studentët në “dialog” ...

Rama: Sot do të doja të isha student jo kryeministër. Jam i gatshëm të takohem sy më sy me studentët, të dëgjojmë njëri-tjetrin
Kryeministri Edi Rama është shprehur se është i gatshëm që të takohet me studentët të cilë prej tre ditë kanë protestuar para ministrisë së Arsimit. Në rubrikën “Përgjigja ime” në Facebook, Rama ka kërkuar të takojë një ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 13:33
Kryeministri Edi Rama është shprehur se është i gatshëm që të takohet me studentët të cilë prej tre ditë kanë protestuar para ministrisë së Arsimit. Në rubrikën “Përgjigja ime” në Facebook, Rama ka kërkuar të takojë një ...

Rama: I gatshëm të takoj studentët, nevojitet vullnet për dialog Nga
Kryeministri Edi Rama u shpreh sot i gatshëm të takohet me studentët protestues për t’i dëgjuar dhe për t’i mbështetur ata në adresimin e shqetësimeve të tyre. Përmes rubrikës “Përgjigja ime”, Kryeministri përshëndeti ...
24 Ore | 07-Dec-2018 13:51
Kryeministri Edi Rama u shpreh sot i gatshëm të takohet me studentët protestues për t’i dëgjuar dhe për t’i mbështetur ata në adresimin e shqetësimeve të tyre. Përmes rubrikës “Përgjigja ime”, Kryeministri përshëndeti ...

“Ngelës”, Rama zbut fjalorin: Sot do doja të isha student protestues dhe jo kryeministër
Ndryshe nga dy ditë më parë, kur Edi Rama i quajti studentët protestues ngelës, sot deklaroi në Facebook se sot do të zgjidhte të ishte student protesues dhe jo kryeministër në zyrë. Në këtë tërheqje, Rama i ftoi ...
Lapsi | 07-Dec-2018 13:47
Ndryshe nga dy ditë më parë, kur Edi Rama i quajti studentët protestues ngelës, sot deklaroi në Facebook se sot do të zgjidhte të ishte student protesues dhe jo kryeministër në zyrë. Në këtë tërheqje, Rama i ftoi ...

Rama: Ftoj studentët në dialog me vendimmarrësit
Përmes një videoklipi në rrjetin social Facebook, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u ka dhënë një përgjigje studentëve që protestojnë ende edhe sot përpara Ministrisë së Arsimit dhe Sportit. Rama uroi që studentët të ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 13:48
Përmes një videoklipi në rrjetin social Facebook, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u ka dhënë një përgjigje studentëve që protestojnë ende edhe sot përpara Ministrisë së Arsimit dhe Sportit. Rama uroi që studentët të ...

Rama kërkon dialog me studentët: Kam shumë për t’i thënë
Kryeministri Rama reagon për herë të parë për protestën e studentëve Rama: Një përshëndetje për studentët që sot janë në rrugë. Uroj që që të kenë dëshirën jo vetëm për të protestuar, por edhe vullnetin për të ...
24 Ore | 07-Dec-2018 13:40
Kryeministri Rama reagon për herë të parë për protestën e studentëve Rama: Një përshëndetje për studentët që sot janë në rrugë. Uroj që që të kenë dëshirën jo vetëm për të protestuar, por edhe vullnetin për të ...

Rama kërkon dialog me studentët: Të bisedojmë ballë për ballë, zgjidhni një përfaqësi
Kryeministri Edi Rama ka kërkuar të dialogojë me studentët. Nëpërmjet një dalje në facebook ai është shprehur se kërkon ti dëgjojë ballë për ballë të gjitha shqetësimet e studentëve. “Një përshëndetje studentëve që sot ...
ScanTv | 07-Dec-2018 13:28
Kryeministri Edi Rama ka kërkuar të dialogojë me studentët. Nëpërmjet një dalje në facebook ai është shprehur se kërkon ti dëgjojë ballë për ballë të gjitha shqetësimet e studentëve. “Një përshëndetje studentëve që sot ...

Rama u përgjigjet studentëve: Dua t’i dëgjoj ballë për ballë pa censurë
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur përmes facebokut kërkesave të studentëve protestues. Kreu i qeverisë tha se është i gatshëm t’i dëgjojë studentët, ballë për ballë pa censurë dhe pa asnjë filtër partiak. Rama ...
ABCNews | 07-Dec-2018 13:28
Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur përmes facebokut kërkesave të studentëve protestues. Kreu i qeverisë tha se është i gatshëm t’i dëgjojë studentët, ballë për ballë pa censurë dhe pa asnjë filtër partiak. Rama ...

“Bujrum, ju pres në zyrë” Rama fton studentët për negociata
TIRANË Kryeministri Edi Rama iu ka shtrirë dorën për dialog studentëve të të gjitha universiteteve të Shqipërisë që protestojnë prej dy ditësh në një lëvizje të madhe, më e madhja që pas viteve ’90. Në një komunikim në ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 13:19
TIRANË Kryeministri Edi Rama iu ka shtrirë dorën për dialog studentëve të të gjitha universiteteve të Shqipërisë që protestojnë prej dy ditësh në një lëvizje të madhe, më e madhja që pas viteve ’90. Në një komunikim në ...

Rama ftesë studentëve: Kam dëshirë t’ju dëgjoj në një takim të hapur
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për protestën e studentëve që po mbahet para ministrisë së Arsimit. Kryeministri kërkoi dialog me studentët, ndërsa shtoi se protesta garantohet që prej 5 vitesh, pa rrezik për plumbat ...
Java News | 07-Dec-2018 13:22
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për protestën e studentëve që po mbahet para ministrisë së Arsimit. Kryeministri kërkoi dialog me studentët, ndërsa shtoi se protesta garantohet që prej 5 vitesh, pa rrezik për plumbat ...

LIVE / Rama: Ja përgjigja ime për studentët
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për protestën e studentëve që po mbahet para ministrisë së Arsimit. Kryeministri kërkoi dialog me studentët, ndërsa shtoi se protesta garantohet e lirë që prej 5 vitesh. “Një ...
Java News | 07-Dec-2018 13:19
Kryeministri Edi Rama ka reaguar për protestën e studentëve që po mbahet para ministrisë së Arsimit. Kryeministri kërkoi dialog me studentët, ndërsa shtoi se protesta garantohet e lirë që prej 5 vitesh. “Një ...

Rama-studentëve: I gatshëm t’ju dëgjoj (video)
Kryeministri Edi Rama ka reaguar të premten lidhur me kërkesat e studentëve, të cilët tashmë kanë hyrë në ditën katërt të protestës. Në një reagim të publikuar në rrjetet sociale, kreu i qeverisë tha se është i gatshëm ...
TV Klan | 07-Dec-2018 13:14
Kryeministri Edi Rama ka reaguar të premten lidhur me kërkesat e studentëve, të cilët tashmë kanë hyrë në ditën katërt të protestës. Në një reagim të publikuar në rrjetet sociale, kreu i qeverisë tha se është i gatshëm ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved