ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 15:13

Pse u nervozua Mc Kresha pas performancës së tij tek ‘Kënga Magjike’?!

Pse u nervozua Mc Kresha pas performancës së tij tek ‘Kënga Magjike’?!
Kënga e tyre ‘Psikopatja jote’ u kthye brenda një kohe shumë të shkurtër ne hit. U bë një nga këngët më të dëgjuara dhe më e klikuara në Youtube. Mbrëmjne e djeshme që ishte gjysmëfinalja e dytë e ‘Këngës Magjike’ dhe ...
Politiko | 07-Dec-2018 12:32
Kënga e tyre ‘Psikopatja jote’ u kthye brenda një kohe shumë të shkurtër ne hit. U bë një nga këngët më të dëgjuara dhe më e klikuara në Youtube. Mbrëmjne e djeshme që ishte gjysmëfinalja e dytë e ‘Këngës Magjike’ dhe ...

Përse u kritikua performanca e Mc Kreshës dhe Fifit dje në “Kënga Magjike”
Me shumë padurim u prit nga publiku performanca live e këngës “Psikopatja jote” nga Fifi dhe Kresha duke qenë se ky duet është në “Top 3” këngët më të lakuara për të marrë trofeun. Ndonëse publiku ishte gjithë kohës në ...
Lapsi | 07-Dec-2018 12:31
Me shumë padurim u prit nga publiku performanca live e këngës “Psikopatja jote” nga Fifi dhe Kresha duke qenë se ky duet është në “Top 3” këngët më të lakuara për të marrë trofeun. Ndonëse publiku ishte gjithë kohës në ...

Leonora Jakupi tregon se kush dëshiron ta fitojë festivalin,“Kënga Magjike”
Ajo ka ndjekur natën e dytë të këtij festivali dhe tregon haptazi se kush dëshiron të fitojë Këngën Magjike, shkruan lajmi.net. Këngëtarja nga Drenica ka hedhur videon e këngës së Fifit dhe MC Kreshës- Psikopatja Jote, ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Ajo ka ndjekur natën e dytë të këtij festivali dhe tregon haptazi se kush dëshiron të fitojë Këngën Magjike, shkruan lajmi.net. Këngëtarja nga Drenica ka hedhur videon e këngës së Fifit dhe MC Kreshës- Psikopatja Jote, ...

Nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike 2018”, gjërat që ndodhën mbrëmjen e djeshme në këtë festival
Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy bukurosheve shqiptare, Klaudia Pepës dhe Bora Zemanit, shkruan lajmi.net. Mbrëmja u hap me një lidhje direkte të Arditit me ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy bukurosheve shqiptare, Klaudia Pepës dhe Bora Zemanit, shkruan lajmi.net. Mbrëmja u hap me një lidhje direkte të Arditit me ...

Mbyllet nata e dytë e “Këngës Magjike”
Plot shkëlqim u mbyll edhe nata e dytë e edicionit të 20 të festivalit Kënga Magjike, në një transmetim të drejtpërdrejtë në Televizionin Klan që prej orës 20:30. Një prej surprizave që u zbulua që në fillim ishte ...
TV Klan | 07-Dec-2018 12:29
Plot shkëlqim u mbyll edhe nata e dytë e edicionit të 20 të festivalit Kënga Magjike, në një transmetim të drejtpërdrejtë në Televizionin Klan që prej orës 20:30. Një prej surprizave që u zbulua që në fillim ishte ...

Nata e II “Kënga Magjike”: Ja çfarë veshën artistët mbrëmë
Të enjten në Pallatin e Kongreseve u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike 2018”. Në skenë u ngjitën plot 20 artistë të ndarë në dy kategori: artistët e rij dhe këngëtarë të njohur, të cilët ...
Bordo | 07-Dec-2018 12:04
Të enjten në Pallatin e Kongreseve u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike 2018”. Në skenë u ngjitën plot 20 artistë të ndarë në dy kategori: artistët e rij dhe këngëtarë të njohur, të cilët ...

Leonora Jakupi tregon se kush dëshiron ta fitojë festivalin,“Kënga Magjike”
Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi e ka përcjellur nga shtëpia festivalin “Kënga Magjike”. Ajo ka ndjekur natën e dytë të këtij festivali dhe tregon haptazi se kush dëshiron të fitojë Këngën Magjike, shkruan lajmi.net. ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 11:56
Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi e ka përcjellur nga shtëpia festivalin “Kënga Magjike”. Ajo ka ndjekur natën e dytë të këtij festivali dhe tregon haptazi se kush dëshiron të fitojë Këngën Magjike, shkruan lajmi.net. ...

Gjërat që ndodhën mbrëmjen e djeshme në festivalin “Kënga Magjike”
Mbrëmë në ‘Pallatin e Kongreseve’ në Tiranë është mbajtur gjysmëfinalja e edicionit të 20-të, të festivalit “Kënga Magjike 2018”. Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy ...
Arbresh | 07-Dec-2018 11:06
Mbrëmë në ‘Pallatin e Kongreseve’ në Tiranë është mbajtur gjysmëfinalja e edicionit të 20-të, të festivalit “Kënga Magjike 2018”. Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy ...

Pasarela e Këngës Magjike...
Dhe rivaliteti siç pritej do te jete i ashper, por ne kete galerine po ju ilustrojme nje tjeter gare, ate te veshjeve.
ikub.al | 06-Dec-2018 09:51
Dhe rivaliteti siç pritej do te jete i ashper, por ne kete galerine po ju ilustrojme nje tjeter gare, ate te veshjeve.

Orinda Hutës për pak sa nuk i dalin të brendshmet në “Kënga Magjike”
Mbrëmë ka qenë nata e dytë e këtij festivali i cili u përmbyllë me shumë sukses nga performancat e artistëve të njohur, shkruan . Pjesë e jurisë në këtë kompeticion muzikor është edhe këngëtarja, Orinda Huta e cila ...
Lajminet | 07-Dec-2018 10:36
Mbrëmë ka qenë nata e dytë e këtij festivali i cili u përmbyllë me shumë sukses nga performancat e artistëve të njohur, shkruan . Pjesë e jurisë në këtë kompeticion muzikor është edhe këngëtarja, Orinda Huta e cila ...

Balerinat e Maria De Filippi-t në Shqipëri
Ne daten 5 dhjetor, pra kete te shtune, eshte nata e pare e Festivalit "Kenga Magjike" qe kete vit ka edicionin e 20-te te tij dhe pritshmeria e fans-ave eshte e madhe e po keshtu edhe padurimi. Dhe ne nje interviste te ...
ikub.al | 05-Dec-2018 14:03
Ne daten 5 dhjetor, pra kete te shtune, eshte nata e pare e Festivalit "Kenga Magjike" qe kete vit ka edicionin e 20-te te tij dhe pritshmeria e fans-ave eshte e madhe e po keshtu edhe padurimi. Dhe ne nje interviste te ...

Kjo i ndodhi Kreshës në performancë, reperi shfaqet i zemëruar në prapaskenën e ‘Kënga Magjike’
Mbrëmë është mbajtur gjysmëfinalja e ‘Këngës Magjike’. Në mesin e artistëve të mbetur që do të performonin në natën e mbrëmshme ishte edhe këngëtarja Fifi me reperin, Mc Kresha Kënga e tyre “Psikopatja jote”, këtë ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 10:15
Mbrëmë është mbajtur gjysmëfinalja e ‘Këngës Magjike’. Në mesin e artistëve të mbetur që do të performonin në natën e mbrëmshme ishte edhe këngëtarja Fifi me reperin, Mc Kresha Kënga e tyre “Psikopatja jote”, këtë ...

Elhaida në “Kënga Magjike”?! Zbulohet si qëndron e vërteta
TIRANE Dy javë më parë Elhaida Dani lajmëroi me anë të një statusi në Instagram se do të ishte pjesë e “Kënga Magjike”. Vitin e kaluar këngëtarja ishte shumë pranë fitores, por me shumë pak diferencë pikësh, fituese u ...
BalkanWeb | 03-Dec-2018 13:29
TIRANE Dy javë më parë Elhaida Dani lajmëroi me anë të një statusi në Instagram se do të ishte pjesë e “Kënga Magjike”. Vitin e kaluar këngëtarja ishte shumë pranë fitores, por me shumë pak diferencë pikësh, fituese u ...

Nata e dytë e Festivalit “Kënga Magjike”, garë dhe spektakël
Në Pallatin e Koncerteve është zhvilluar sonte nata e dytë e festivalit “Kënga Magjike”, që këtë vit ka edicionin e tij të 20-të. Sërish pati surpriza dhe emocione nga interpretuesit pjesëmarrës dhe nga spektakli i ...
ABCNews | 07-Dec-2018 09:18
Në Pallatin e Koncerteve është zhvilluar sonte nata e dytë e festivalit “Kënga Magjike”, që këtë vit ka edicionin e tij të 20-të. Sërish pati surpriza dhe emocione nga interpretuesit pjesëmarrës dhe nga spektakli i ...

E ëma e tij ka ditëlindjen s’mund të jetë pranë saj, Stresi bën dedikim prekës
Për fat të keq reperi i njohur Arkimed Lushaj i njohur me emrin Stresi ndodhet akoma në burg dhe nuk mundi të performojë në netët gjysmëfinale të ‘Këngës Magjike’. Ai mori pjesë tek ‘Kënga Magjike’ me këngën ‘Të du mom’ ...
Politiko | 07-Dec-2018 09:51
Për fat të keq reperi i njohur Arkimed Lushaj i njohur me emrin Stresi ndodhet akoma në burg dhe nuk mundi të performojë në netët gjysmëfinale të ‘Këngës Magjike’. Ai mori pjesë tek ‘Kënga Magjike’ me këngën ‘Të du mom’ ...

Leonora Jakupi tregon se kush dëshiron ta fitojë festivalin,“Kënga Magjike”
Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi e ka përcjellur nga shtëpia festivalin “Kënga Magjike”. Ajo ka ndjekur natën e dytë të këtij festivali dhe tregon haptazi se kush dëshiron të fitojë Këngën Magjike, shkruan lajmi.net. ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 09:19
Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi e ka përcjellur nga shtëpia festivalin “Kënga Magjike”. Ajo ka ndjekur natën e dytë të këtij festivali dhe tregon haptazi se kush dëshiron të fitojë Këngën Magjike, shkruan lajmi.net. ...

Nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike 2018”, gjërat që ndodhën mbrëmjen e djeshme në këtë festival
Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy bukurosheve shqiptare, Klaudia Pepës dhe Bora Zemanit, shkruan . Mbrëmja u hap me një lidhje direkte të Arditit me prezantueset e ...
Lajminet | 07-Dec-2018 09:18
Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy bukurosheve shqiptare, Klaudia Pepës dhe Bora Zemanit, shkruan . Mbrëmja u hap me një lidhje direkte të Arditit me prezantueset e ...

Jo vetëm Bora dhe Klaudia, natën finale të “Kënga Magjike” prezantojnë edhe 4 bukuroshe!
Mbrëmjen e sotme ka nisur nata e dytë e festivalit Kënga Magjike edicioni i 20-të. Këtë nata nisi nga shtëpia e missit të parë shqiptar Valbona Selimllari ku sëbashku me të ishin të mbledhura aktorja Elia Zaharia Zogu, ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 09:11
Mbrëmjen e sotme ka nisur nata e dytë e festivalit Kënga Magjike edicioni i 20-të. Këtë nata nisi nga shtëpia e missit të parë shqiptar Valbona Selimllari ku sëbashku me të ishin të mbledhura aktorja Elia Zaharia Zogu, ...

Në mëngjes përcolli të atin në banesën e fundit; ndërsa në darkë konkurroi në “Kënga Magjike”!
Mbrëmjen e së enjtes u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike 2018”. Por për një prej artistëve që konkurronte në kategorinë e të rinjve, të performonte pikërisht mbrëme, me siguri ka qenë sfida më e vështirë e ...
Bordo | 07-Dec-2018 08:59
Mbrëmjen e së enjtes u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike 2018”. Por për një prej artistëve që konkurronte në kategorinë e të rinjve, të performonte pikërisht mbrëme, me siguri ka qenë sfida më e vështirë e ...

Kjo i ndodhi Kreshës në performancë, reperi shfaqet i zemëruar në prapaskenën e ‘Kënga Magjike’
Në mesin e artistëve të mbetur që do të performonin në natën e mbrëmshme ishte edhe këngëtarja Fifi me reperin, Mc Kresha, shkruan . Kënga e tyre “Psikopatja jote”, këtë festival ishte një nga projektet më të pëlqyera e ...
Lajminet | 07-Dec-2018 08:35
Në mesin e artistëve të mbetur që do të performonin në natën e mbrëmshme ishte edhe këngëtarja Fifi me reperin, Mc Kresha, shkruan . Kënga e tyre “Psikopatja jote”, këtë festival ishte një nga projektet më të pëlqyera e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved