ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 15:13

Prokuroria nis verifikimet mbi tenderin me dokumente amerikane “të falsifikuara”

Prokuroria nis verifikimet mbi tenderin me dokumente amerikane “të falsifikuara”
Banorët e Unazës së Madhe, të cilët rrezikojnë të humbasin shtëpitë dhe pronat pa dëmshpërblim ose me dëmshpërblime me çmime shumë më të ulëta se sa tregu duket se nuk kanë humbur kohë pas publikimit në emisionin Të ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 12:48
Banorët e Unazës së Madhe, të cilët rrezikojnë të humbasin shtëpitë dhe pronat pa dëmshpërblim ose me dëmshpërblime me çmime shumë më të ulëta se sa tregu duket se nuk kanë humbur kohë pas publikimit në emisionin Të ...

Unaza e Re, falsifikimi i dokumenteve amerikane: Pezullohet puna
Pas skandalit të publikuar mbrëmë në një media që kishte të bënte me falsifikimin e dokumenteve nga kompania amerikane, që fitoi garën për ndërtimin e njërit prej 3 loteve të projektit të Unazës së Madhe të Tiranës, ...
Gazeta Shqip | 07-Dec-2018 12:42
Pas skandalit të publikuar mbrëmë në një media që kishte të bënte me falsifikimin e dokumenteve nga kompania amerikane, që fitoi garën për ndërtimin e njërit prej 3 loteve të projektit të Unazës së Madhe të Tiranës, ...

Zeri Amerikës: Unaza e Re, hije dyshimi mbi një nga firmat fituese
Në Shqipëri, dokumentat e publikuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Të Paekspozuarit” në televizionin “NEWS24” hedhin hije të forta dyshimi mbi tenderin e zhvilluar për ndërtimin e Unazës së Re të kryeqytetit. ...
24 Ore | 07-Dec-2018 11:41
Në Shqipëri, dokumentat e publikuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Të Paekspozuarit” në televizionin “NEWS24” hedhin hije të forta dyshimi mbi tenderin e zhvilluar për ndërtimin e Unazës së Re të kryeqytetit. ...

Pezullohet tenderi për Unazën e Re, do verifikohet dokumentacioni i një kompanie
Autoriteti Rrugor Shqiptar njoftoi pezullimin e tenderit per ndertimin e lotit te pare te unazes se re me vlere 18 milione euro. Ne nje deklarate zyrtare, ARRSH sqaron se ka dyshime per manipulim te dokumentacionit nga ...
VizionPlus | 07-Dec-2018 11:31
Autoriteti Rrugor Shqiptar njoftoi pezullimin e tenderit per ndertimin e lotit te pare te unazes se re me vlere 18 milione euro. Ne nje deklarate zyrtare, ARRSH sqaron se ka dyshime per manipulim te dokumentacionit nga ...

Ndërpriten punimet për lotin nr. 1 të Unazës
Autoriteti Rrugor Shqiptar ka vendosur këtë të premte të pezullojë punimet në lotin Nr. 1 të “Unazës së Madhe” në Tiranë, për të verifikuar rregullsinë e tenderit dhe vërtetësinë e operatorit “DH Albania” që ka marrë ...
TV Klan | 07-Dec-2018 11:30
Autoriteti Rrugor Shqiptar ka vendosur këtë të premte të pezullojë punimet në lotin Nr. 1 të “Unazës së Madhe” në Tiranë, për të verifikuar rregullsinë e tenderit dhe vërtetësinë e operatorit “DH Albania” që ka marrë ...

Autoriteti Rrugor Shqiptar: Ja e vërteta e kompanisë amerikane, përfituese e lotit të parë të “Unazës së Madhe”. Punimet pezullohen deri në përgjigjen nga SHBA
Pas publikimit mbreme nga emisioni “Të Paekspozuarit” të disa dokumenteve, në lidhje me kompaninë Dunëell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 11:11
Pas publikimit mbreme nga emisioni “Të Paekspozuarit” të disa dokumenteve, në lidhje me kompaninë Dunëell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e ...

Mashtrimi me tenderin, ARRSH pezullon ndërtimin e lotit të parë
Pas mega skandalit te publikuar mbrëmë nga emisioni “Të Paekspozuarit”, në lidhje me falsifikimiet e kompaninsë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania), fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 11:03
Pas mega skandalit te publikuar mbrëmë nga emisioni “Të Paekspozuarit”, në lidhje me falsifikimiet e kompaninsë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania), fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin ...

Trashet zullumi, ndërpriten punimet për Lotin 1 të Unazës
Autoriteti Rrugor Shqiptar njoftoi sot ndërprerjen e punimeve në lotin 1 të Unazës pas publikimit në emisionin “Të Paekspozuarit” të dokumentave që vënë në dyshim rregullsinë e tenderit dhe vërtetësinë e operatorit ...
Respublica | 07-Dec-2018 11:30
Autoriteti Rrugor Shqiptar njoftoi sot ndërprerjen e punimeve në lotin 1 të Unazës pas publikimit në emisionin “Të Paekspozuarit” të dokumentave që vënë në dyshim rregullsinë e tenderit dhe vërtetësinë e operatorit ...

Zeri Amerikës:Unaza e Re, hije dyshimi mbi një nga firmat fituese
Në Shqipëri, dokumentat e publikuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Të Paekspozuarit” në televizionin “NEWS24” hedhin hije të forta dyshimi mbi tenderin e zhvilluar për ndërtimin e Unazës së Re të kryeqytetit. ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 10:07
Në Shqipëri, dokumentat e publikuar mbrëmjen e së enjtes në emisionin “Të Paekspozuarit” në televizionin “NEWS24” hedhin hije të forta dyshimi mbi tenderin e zhvilluar për ndërtimin e Unazës së Re të kryeqytetit. ...

U publikua skandali i tenderit, ARRSH pezullon ndërtimin e lotit të parë
Pas skandalit të publikuar mbrëmë nga emisioni “Të Paekspozuarit”, në lidhje me falsifikimiet e kompaninsë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania), fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e ...
Dritare.net | 07-Dec-2018 11:23
Pas skandalit të publikuar mbrëmë nga emisioni “Të Paekspozuarit”, në lidhje me falsifikimiet e kompaninsë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania), fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e ...

“Skandali”, Abilekaj: Nëse nuk tërhiqet tenderi, janë bashkë
Gazetari Enton Abilekaj, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, kërkoi tërheqjen e tenderit pas skandalit të denoncuar mbrëmjen e sotme, për falsifikimin e dokumentave të Departamentit të Shtetit të Delaëare, nga ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 22:55
Gazetari Enton Abilekaj, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, kërkoi tërheqjen e tenderit pas skandalit të denoncuar mbrëmjen e sotme, për falsifikimin e dokumentave të Departamentit të Shtetit të Delaëare, nga ...

Skandali, Bushati: Rama o ka shkelur syrin ose ka dhënë urdhër
Analisti Andi Bushati teksa ka komentuar megaskandalin e kompanisë Dunëell Haberman, e cila ka fituar tenderin për rindërtimin e Unazës së Madhe përmes falsifikimit të dokumentave, tha se nuk dihet nëse Rama ka dijeni. ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 22:50
Analisti Andi Bushati teksa ka komentuar megaskandalin e kompanisë Dunëell Haberman, e cila ka fituar tenderin për rindërtimin e Unazës së Madhe përmes falsifikimit të dokumentave, tha se nuk dihet nëse Rama ka dijeni. ...

Unaza e Madhe, ARRSH pezullon ndërtimin e lotit të parë
Përmes një njoftimi për shtyp ARRSH ben me dije se ka pezulluar ndërtimin në lotin e parë të Unazës së Madhe, ndërsa shton se është në pritje të përgjigjes nga autoritetet amerikane mbi pretendimet për falsifkim. ...
Java News | 07-Dec-2018 11:19
Përmes një njoftimi për shtyp ARRSH ben me dije se ka pezulluar ndërtimin në lotin e parë të Unazës së Madhe, ndërsa shton se është në pritje të përgjigjes nga autoritetet amerikane mbi pretendimet për falsifkim. ...

Unaza e Re, deputeti i PD: Gjiknuri në Amerikë kur u krijua kompania
Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, ka zbuluar se ministri Damian Gjiknuri ishte në Amerikë kur u krijua kompania që fitoi tenderin për lotin 18 mln euro tek Unaza e Re. Bëhët fjalë për kompaninë Dunëell ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 22:28
Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, ka zbuluar se ministri Damian Gjiknuri ishte në Amerikë kur u krijua kompania që fitoi tenderin për lotin 18 mln euro tek Unaza e Re. Bëhët fjalë për kompaninë Dunëell ...

“Shpërthen” Kryemadhi kundër Ramës: Turp, mos u ngopsh! Jepja paratë qytetarëve, mos i ço në offshore se…
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka reaguar pas investigimit të emisionit “Të Paekspozuarit” që tregon se si kompania Dunwell Haberman fitoi tenderin për ndërtimin lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 22:55
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka reaguar pas investigimit të emisionit “Të Paekspozuarit” që tregon se si kompania Dunwell Haberman fitoi tenderin për ndërtimin lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e ...

Skandali me tenderin,banorët e Astirit të ‘mbërthyer’ te ‘News24’
Në një kohë kur sot emisioni ‘Të Pakspozuarit’ në ‘News 24’ publikoi skandalin me tenderin për Unazën e Re, banorët e zonës së Astirit, janë ‘mbërthyer’ pas televizorit. Teksa mbajnë veshur jelekë portokalli, banorët që ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 22:21
Në një kohë kur sot emisioni ‘Të Pakspozuarit’ në ‘News 24’ publikoi skandalin me tenderin për Unazën e Re, banorët e zonës së Astirit, janë ‘mbërthyer’ pas televizorit. Teksa mbajnë veshur jelekë portokalli, banorët që ...

Skandali me tenderin te Unaza, Kryemadhi: Turp, mos u ngopshi!
TIRANE Pas publikimit të megaskandalit lidhur me kompaninë Dunwell Haberman, e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës së Madhe, vjen reagimi i parë nga politika. Përmes një ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 22:16
TIRANE Pas publikimit të megaskandalit lidhur me kompaninë Dunwell Haberman, e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës së Madhe, vjen reagimi i parë nga politika. Përmes një ...

“Tenderi për Unazën, vjedhje e hapur, përse u nda në tre lote”
Eksperti i Ekonomisë Pano Soko, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, e ka komentuar si vjedhje e madhe skandalin e denoncuar mbrëmjen e sotme, për falsifikimin e dokumentave të Departamentit të Shtetit të ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 22:00
Eksperti i Ekonomisë Pano Soko, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, e ka komentuar si vjedhje e madhe skandalin e denoncuar mbrëmjen e sotme, për falsifikimin e dokumentave të Departamentit të Shtetit të ...

Skandali, Bushati: Ja prova se ku do shkojnë paratë e vjedhura
Pas publikimit të megaskandalit lidhur me kompaninë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës së Madhe, vjen një koment nga analisti ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 21:52
Pas publikimit të megaskandalit lidhur me kompaninë Dunwell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin e Unazës së Madhe, vjen një koment nga analisti ...

Skandali/Shehaj: Kompania del parking, e krijuar dy muaj para projektit
TIRANE Pas zbulimit të megaskandalit në emisionin “Të Paekspozuarit” në News24, lidhur me kompaninë Dunëell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 21:45
TIRANE Pas zbulimit të megaskandalit në emisionin “Të Paekspozuarit” në News24, lidhur me kompaninë Dunëell Haberman (kompania mëmë e DH Albania) e cila është fituese e lotit të parë prej 18 milionë euro për rindërtimin ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved