ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:11

Prangosen 3 shqiptarë, trafikonin drogë drejt Greqisë

Prangosen 3 shqiptarë, trafikonin drogë drejt Greqisë
Tre shqiptarë janë arrestuar në Greqi për trafik të lëndëve narkotike.
Top Channel | 07-Dec-2018 14:12
Tre shqiptarë janë arrestuar në Greqi për trafik të lëndëve narkotike.

Prangosen tre shqiptarë, trafikonin drogë drejt Greqisë
Tre shqiptarë janë arrestuar në Greqi për trafikim të lëndëve narkotike. Arrestimet janë kryer pranë kufirit greko-shqiptar ku mediat greke raportojnë se policia ka sekuestruar rreth 31 kg marihuanë. Operacioni ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 14:53
Tre shqiptarë janë arrestuar në Greqi për trafikim të lëndëve narkotike. Arrestimet janë kryer pranë kufirit greko-shqiptar ku mediat greke raportojnë se policia ka sekuestruar rreth 31 kg marihuanë. Operacioni ...

Tentuan të kalonin marijuanën përtej kufirit, tre shqiptarët bien në pranga
Policia greke ka sekuestruar 2 çanta të cilat përmbanin 30 kg e 900 gram marijuanë të ndara në 4 pako. Në pranga kanë rënë poseduesit e lëndës narkotike, tre shqiptarë të moshave 24, 29 dhe 37 vjeç. Operacioni u ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 14:37
Policia greke ka sekuestruar 2 çanta të cilat përmbanin 30 kg e 900 gram marijuanë të ndara në 4 pako. Në pranga kanë rënë poseduesit e lëndës narkotike, tre shqiptarë të moshave 24, 29 dhe 37 vjeç. Operacioni u ...

Kapen në Greqi tre shqiptarë me 31 kg drogë
Një operacion antidrogë u realizua në Kostuar, ku tre qytetarëve shqiptar i janë sekuestruar rreth 31 kg. Dy mjete janë kapur në kufirin greko-shqitpar, ku njëri transportonte drogë, ndërsa tjeri kontrollonte rrugën. Në ...
Lapsi | 07-Dec-2018 13:32
Një operacion antidrogë u realizua në Kostuar, ku tre qytetarëve shqiptar i janë sekuestruar rreth 31 kg. Dy mjete janë kapur në kufirin greko-shqitpar, ku njëri transportonte drogë, ndërsa tjeri kontrollonte rrugën. Në ...

Trafik droge drejt Greqisë, në pranga 3 shqiptarë
Tre shqiptarë janë arrestuar në Greqi për trafik të lëndëve narkotike. Arrestimet janë kryer pranë kufirit greko-shqiptarë ku mediat fqinje raportojnë se policia ka sekuestruar rreth 31 kg marijuanë. Operacioni ...
Gazeta Shqip | 07-Dec-2018 13:02
Tre shqiptarë janë arrestuar në Greqi për trafik të lëndëve narkotike. Arrestimet janë kryer pranë kufirit greko-shqiptarë ku mediat fqinje raportojnë se policia ka sekuestruar rreth 31 kg marijuanë. Operacioni ...

Sekuestrohen mbi 100 kg kanabis, pranga 24-vjeçarit
Një i ri ka rënë në prangat e policisë, pasi i janë gjetur dhe sekuestruar 124 kg lëndë narkotike e llojit kanabis. Ndalimi i shtetasit Aurelio Gumeni 24 vjeç është bërë në fshatin Nivicë të Tepelenës, pas një ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 22:01
Një i ri ka rënë në prangat e policisë, pasi i janë gjetur dhe sekuestruar 124 kg lëndë narkotike e llojit kanabis. Ndalimi i shtetasit Aurelio Gumeni 24 vjeç është bërë në fshatin Nivicë të Tepelenës, pas një ...

U kapën me drogë, pranga 3 shqiptarëve në Greqi
Policia ka sekuestruar 31 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni antidrogë u zhvillua në Kostuar, ndërsa janë ndaluar dy mjete që vinin nga kufiri i gjelbër me Shqipërinë. Mësohet se njëra prej makinave ...
Java News | 07-Dec-2018 13:02
Policia ka sekuestruar 31 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni antidrogë u zhvillua në Kostuar, ndërsa janë ndaluar dy mjete që vinin nga kufiri i gjelbër me Shqipërinë. Mësohet se njëra prej makinave ...

Kapen 100 kg kanabis në Gjirokastër, ja ku ishte fshehur
Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “BalkanWeb” pohojnë se lënda narkotike është gjetur në banesën e ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 22:10
Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “BalkanWeb” pohojnë se lënda narkotike është gjetur në banesën e ...

LAJM I FUNDIT/ Kapen 100 kg kanabis në Gjirokastër
GJIROKASTËR Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “BalkanWeb” pohojnë se lënda narkotike është gjetur në ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 21:10
GJIROKASTËR Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “BalkanWeb” pohojnë se lënda narkotike është gjetur në ...

Arrestohet gjirokastriti, i gjejnë 100 kg drogë në shtëpi
Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “BalkanWeb” pohojnë se lënda narkotike është gjetur në banesën e ...
Java News | 05-Dec-2018 21:18
Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “BalkanWeb” pohojnë se lënda narkotike është gjetur në banesën e ...

Gjirokastër, kapen 100 kg kanabis në Nivicë
Gjatë mbrëmjes së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “ BalkanWeb ” pohojnë se lënda narkotike është gjetur në banesën ...
Gazeta Dita | 05-Dec-2018 21:05
Gjatë mbrëmjes së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “ BalkanWeb ” pohojnë se lënda narkotike është gjetur në banesën ...

LAJM I FUNDIT/ Kapen 100 kg kanabisi në Gjirokastër
Gjatë mbrëmjes së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “BalkanWeb” pohojnë se lënda narkotike është gjetur në banesën e ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 21:00
Gjatë mbrëmjes së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokastrës. Burime konfidenciale për “BalkanWeb” pohojnë se lënda narkotike është gjetur në banesën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved