ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:00

“Politika jashtë!” – Studentët përzënë nga protesta ish zv.ministrin Muka

“Politika jashtë!” – Studentët përzënë nga protesta ish zv.ministrin Muka
Ish-zevendes ministri i Arsimit qe u dorehoq pas dy javesh qe mbante ate post per arsye qe as ai vete nuk di ti thote, ka shkuar sot per te folur ne protesten e studenteve. Por studentët duket se nuk e kanë përkrahur ...
Java News | 07-Dec-2018 12:43
Ish-zevendes ministri i Arsimit qe u dorehoq pas dy javesh qe mbante ate post per arsye qe as ai vete nuk di ti thote, ka shkuar sot per te folur ne protesten e studenteve. Por studentët duket se nuk e kanë përkrahur ...

Studentët përplasen dhe përzënë Taulant Mukën, 4 kërkesat e tyre i gjashtëfishoi dhe i bëri 24: Jo politikë! Jo politikë
Ish-zevendes ministri i Arsimit qe u dorehoq pas dy javesh qe mbante ate post per arsye qe as ai vete nuk di ti thote, ka shkuar sot per te folur ne protesten e studenteve. Por studentët duket se nuk e kanë përkrahur ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 12:32
Ish-zevendes ministri i Arsimit qe u dorehoq pas dy javesh qe mbante ate post per arsye qe as ai vete nuk di ti thote, ka shkuar sot per te folur ne protesten e studenteve. Por studentët duket se nuk e kanë përkrahur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved