ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:28

Parullat më pikante nga protesta e studentëve (FOTO)

Parullat më pikante nga protesta e studentëve (FOTO)
Mijëra studentë nga e gjithë janë derdhur në të gjithë Tiranën dhe janë duke protestuar në përmbushje të kërkesave të tyre. Në ditën e tretë të protestës janë mbledhur më shumë protestues. Me ta sot janë bashkuar edhe ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 12:55
Mijëra studentë nga e gjithë janë derdhur në të gjithë Tiranën dhe janë duke protestuar në përmbushje të kërkesave të tyre. Në ditën e tretë të protestës janë mbledhur më shumë protestues. Me ta sot janë bashkuar edhe ...

Studentët: Nëse ne jemi ngelësa, sistemi juaj “What the fu*k”
“Nëse ne quhemi ngelësa atëherë sistemi juaj është ‘What the fu*k’”. Ky është një nga ata mesazhet e shumtë që vjen nga protesta e studentëve, e cila ka hyrë në ditën e tretë të saj. Mes ironisë studentët thumbojnë ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 12:55
“Nëse ne quhemi ngelësa atëherë sistemi juaj është ‘What the fu*k’”. Ky është një nga ata mesazhet e shumtë që vjen nga protesta e studentëve, e cila ka hyrë në ditën e tretë të saj. Mes ironisë studentët thumbojnë ...

Studentët: Nëse ne jemi ngelësa, sistemi juaj ‘What the fu*k’
TIRANE “Nëse ne quhemi ngelësa atëherë sistemi juaj është ‘What the fu*k’”. Ky është një nga ata mesazhet e shumtë që vjen nga protesta e studentëve, e cila ka hyrë në ditën e tretë të saj. Mes ironisë studentët ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 12:48
TIRANE “Nëse ne quhemi ngelësa atëherë sistemi juaj është ‘What the fu*k’”. Ky është një nga ata mesazhet e shumtë që vjen nga protesta e studentëve, e cila ka hyrë në ditën e tretë të saj. Mes ironisë studentët ...

Frika nga protesta/ Policia rrethon kryeministrinë (VIDEO)
Frika se protesta masive e studentëve mund të zhvendoset nga Ministria e Arsimit tek Kryeministria ka rezultuar në blindimin e këtij institucioni me dhjetëra forca policie. Në ditën e tretë të protestës, studentët kanë ...
Lapsi | 07-Dec-2018 12:31
Frika se protesta masive e studentëve mund të zhvendoset nga Ministria e Arsimit tek Kryeministria ka rezultuar në blindimin e këtij institucioni me dhjetëra forca policie. Në ditën e tretë të protestës, studentët kanë ...

FOTO nga protesta madhështore e studentëve
Mijëra studentë nga e gjithë janë derdhur në të gjithë Tiranën dhe janë duke protestuar në përmbushje të kërkesave të tyre. Në ditën e tretë të protestës janë mbledhur më shumë protestues. Me ta sot janë bashkuar edhe ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 12:20
Mijëra studentë nga e gjithë janë derdhur në të gjithë Tiranën dhe janë duke protestuar në përmbushje të kërkesave të tyre. Në ditën e tretë të protestës janë mbledhur më shumë protestues. Me ta sot janë bashkuar edhe ...

Studentët e Elbasanit mbërrijnë në Tiranë, nis marshimi
Qindra studentë nga Elbasani kanë mburritur në Tiranë për të ju bashkuar protestës madhështore që po zhvillohet tek Ministria e Arsimit. Ata kanë nisur marshimin për tu bashkuar protestës qendrore. Studentët e Elbasanit ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 12:20
Qindra studentë nga Elbasani kanë mburritur në Tiranë për të ju bashkuar protestës madhështore që po zhvillohet tek Ministria e Arsimit. Ata kanë nisur marshimin për tu bashkuar protestës qendrore. Studentët e Elbasanit ...

Nga Kamza në këmbë me marshim: Arrogantë dhe injorantë! Ju na prishët ëndrrat tona
Studentët në të gjithë vendin kanë bojkotuar mësimin. Studentët nga fakultete të ndryshme të Tiranës janë duke marshur me thirrje drejt Ministrisë së Arsimit. Protestuesit janë nisur më këmbë nga Universiteti Bujqësor ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 10:57
Studentët në të gjithë vendin kanë bojkotuar mësimin. Studentët nga fakultete të ndryshme të Tiranës janë duke marshur me thirrje drejt Ministrisë së Arsimit. Protestuesit janë nisur më këmbë nga Universiteti Bujqësor ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved