ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 15:13

Parashikimi i motit për sot!

Parashikimi i motit për sot!
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale, si dhe me kushte për reshje të shiut në disa vende. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale, si dhe me kushte për reshje të shiut në disa vende. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej ...

Moti sot kryesisht i kthjellët dhe rritje të temperaturave
Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht i kthjellët dhe do të ketë një rritje minimale të temperaturave gjatë orëve të drekës. Do të fryjë erë e lehtë në drejtim të juglindjes, ndërsa temperatura maksimale do të ...
Republika | 07-Dec-2018 12:09
Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht i kthjellët dhe do të ketë një rritje minimale të temperaturave gjatë orëve të drekës. Do të fryjë erë e lehtë në drejtim të juglindjes, ndërsa temperatura maksimale do të ...

Nis dimri i vërtetë, temperaturat zbresin në -3 gradë
Temperaturat e ajrit për ditën e sotme do të jenë në intervalet -3 gradë deri në 19 në mëngjes dhe mesditë. Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë ku pritet shtim i ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 09:34
Temperaturat e ajrit për ditën e sotme do të jenë në intervalet -3 gradë deri në 19 në mëngjes dhe mesditë. Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë ku pritet shtim i ...

Moti sot në Maqedoni
Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell me vranësira mesatare dhe me kushte për erë të dobët deri në mesatare juglindore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus nëntë deri në minus tre, ndërsa e ditës ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 09:34
Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell me vranësira mesatare dhe me kushte për erë të dobët deri në mesatare juglindore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus nëntë deri në minus tre, ndërsa e ditës ...

Çfarë parashikohet nesër për motin…
Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë ku pritet shtimi i vranësirave në zonat Veriore dhe pjesërisht në Qendër. Gjatë pasdites, vranësirat do të jenë më të dukshme në ...
Standard | 07-Dec-2018 09:34
Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë ku pritet shtimi i vranësirave në zonat Veriore dhe pjesërisht në Qendër. Gjatë pasdites, vranësirat do të jenë më të dukshme në ...

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht i kthjellët dhe do të ketë një rritje minimale të temperaturave gjatë orëve të drekës. Do të fryjë erë e lehtë në drejtim të juglindjes, ndërsa temperatura maksimale do të ...
Flaka | 07-Dec-2018 09:26
Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht i kthjellët dhe do të ketë një rritje minimale të temperaturave gjatë orëve të drekës. Do të fryjë erë e lehtë në drejtim të juglindjes, ndërsa temperatura maksimale do të ...

Mot me diell dhe vranësira lokale
Në mëngjes po mban mot me diell dhe vranësira lokale, si dhe me kushte për reshje të shiut në disa vende. Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej -3 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 ...
Shenja | 07-Dec-2018 08:52
Në mëngjes po mban mot me diell dhe vranësira lokale, si dhe me kushte për reshje të shiut në disa vende. Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej -3 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 ...

Ngricat, temperatura minus 2 sot në zonat e ulëta
Moti do të mbetet i ftohtë me kthjellime dhe prani të mjegullës në Verilindje dhe Juglindje. Era do të jetë me drejtim Veri (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 08:19
Moti do të mbetet i ftohtë me kthjellime dhe prani të mjegullës në Verilindje dhe Juglindje. Era do të jetë me drejtim Veri (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 ...

Moti për ditën e premte, 7 dhjetor 2018!
Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë. Më tej pritet shtim i vranësirave në zonat veriore dhe pjesërisht në Qendër. Parashikohet që gjatë pasdites vranësirat të jenë ...
VizionPlus | 07-Dec-2018 07:20
Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë. Më tej pritet shtim i vranësirave në zonat veriore dhe pjesërisht në Qendër. Parashikohet që gjatë pasdites vranësirat të jenë ...

Mot i ndryshueshëm në bregdetin shqiptar
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i kthjellët me vranësira shtresore.
Kosova Press | 07-Dec-2018 08:16
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i kthjellët me vranësira shtresore.

Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale, si dhe me kushte për reshje të shiut në disa vende. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej ...
Arbresh | 07-Dec-2018 08:12
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale, si dhe me kushte për reshje të shiut në disa vende. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej ...

Temperaturat zbresin në -3 gradë, ja si parashikohet të jetë moti sot
Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë ku pritet shtim i vranësirave në zonat veriore dhe pjesërisht në Qendër. Gjatë pasdites vranësirat do të jenë të dukshme në zonat ...
Java News | 07-Dec-2018 07:55
Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë ku pritet shtim i vranësirave në zonat veriore dhe pjesërisht në Qendër. Gjatë pasdites vranësirat do të jenë të dukshme në zonat ...

Si do të jetë moti, e premte 7 dhjetor
Ditët e para të dhjetorit kanë qenë përgjithësisht të kthjellëta, por me vranësira të lehta në të gjithë vendin. Edhe këtë të premte, moti pritet të mbizotërohet nga moti i kthjellët dhe vranësirat kalimtare, deri në ...
Dritare.net | 07-Dec-2018 07:51
Ditët e para të dhjetorit kanë qenë përgjithësisht të kthjellëta, por me vranësira të lehta në të gjithë vendin. Edhe këtë të premte, moti pritet të mbizotërohet nga moti i kthjellët dhe vranësirat kalimtare, deri në ...

Moti për ditën e enjte, 6 dhjetor 2018!
Do të mbetemi në ndikimin e motit të qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira të lehta prezente në të gjithë territorin. Më të dukshme, vranësirat paraqiten në zonat Jugore- Juglindore. Pasditja dhe nata vijojnë me ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 07:19
Do të mbetemi në ndikimin e motit të qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira të lehta prezente në të gjithë territorin. Më të dukshme, vranësirat paraqiten në zonat Jugore- Juglindore. Pasditja dhe nata vijojnë me ...

Temperaturat sot nga -6 deri në 6 gradë
Dita e premte do të karakterizohet me mot me diell dhe vranësira kalimtare. Instituti Hidrometeorologjik ka bërë të ditur se vranësirat më të theksuara do të shfaqen në jugperëndim dhe veriperëndim të vendit, kurse në ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 07:32
Dita e premte do të karakterizohet me mot me diell dhe vranësira kalimtare. Instituti Hidrometeorologjik ka bërë të ditur se vranësirat më të theksuara do të shfaqen në jugperëndim dhe veriperëndim të vendit, kurse në ...

Moti për ditën e mërkurë, 5 dhjetor 2018!
Do të vijojë ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të herë pas-hershme në të gjithë vendin. Më të theksuara vranësirat në zonat Juglindore duke rrezikuar reshje të dobëta shiu e dëbore. Pasditja dhe mbrëmja do të ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 07:29
Do të vijojë ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të herë pas-hershme në të gjithë vendin. Më të theksuara vranësirat në zonat Juglindore duke rrezikuar reshje të dobëta shiu e dëbore. Pasditja dhe mbrëmja do të ...

Mot i ftohtë gjatë vikendit
Nga fundjava, sipas parashikimeve të fundit, priten të depërtojnë vorbulla ciklonike mbi Europë dhe rajon, që do të sjellin mot më dinamik dhe me kushte për reshje shiu dhe bore. Pas përmirësimit të cilësisë së ajrit, ...
Arbresh | 07-Dec-2018 07:16
Nga fundjava, sipas parashikimeve të fundit, priten të depërtojnë vorbulla ciklonike mbi Europë dhe rajon, që do të sjellin mot më dinamik dhe me kushte për reshje shiu dhe bore. Pas përmirësimit të cilësisë së ajrit, ...

Moti për ditën e martë, 4 dhjetor 2018!
Gjatë gjithë ditës Shqipëria dominohet nga moti i kthjellët dhe vranësira të shpeshta. Më të theksuara do të jenë në veri dhe qendër, ku në ekstremin Verior pas mesditës do të ketë zhvillim të vranësirave lokale duke ...
VizionPlus | 04-Dec-2018 07:21
Gjatë gjithë ditës Shqipëria dominohet nga moti i kthjellët dhe vranësira të shpeshta. Më të theksuara do të jenë në veri dhe qendër, ku në ekstremin Verior pas mesditës do të ketë zhvillim të vranësirave lokale duke ...

Mot më i ftohtë dhe me reshje shiu
Nga fundjava, sipas parashikimeve të fundit, priten të depërtojnë vorbulla ciklonike mbi Europë dhe rajon, që do të sjellin mot më dinamik dhe me kushte për reshje shiu dhe bore.
Kosova Press | 07-Dec-2018 06:49
Nga fundjava, sipas parashikimeve të fundit, priten të depërtojnë vorbulla ciklonike mbi Europë dhe rajon, që do të sjellin mot më dinamik dhe me kushte për reshje shiu dhe bore.

?Nesër mot me diell
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në Kosovë do të kemi mot me diell, ndërsa temperaturat minimale do të arrijnë në -6 gradë Celsius.
Kosova Press | 06-Dec-2018 23:47
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në Kosovë do të kemi mot me diell, ndërsa temperaturat minimale do të arrijnë në -6 gradë Celsius.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved