ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:06

Nusja nga Piroku bashkë me fëmijët shkon në aeroport dhe nuk kthehët më, Vjehri e kërkon me polici!

Nusja nga Piroku bashkë me fëmijët shkon në aeroport dhe nuk kthehët më, Vjehri e kërkon me polici!
Dje në ora 14 e 20 minuta, në Stacionin policorë Kamnjan, 57-vjeçari I.S. nga fshati Pirok i Tetovës, ka denoncuar se më 4 dhjetor rreth orës 11.00, me veturën e tij ,,Golf,, reja e tij 36-vjeçarja, me dy fëmijët e sajë ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 16:23
Dje në ora 14 e 20 minuta, në Stacionin policorë Kamnjan, 57-vjeçari I.S. nga fshati Pirok i Tetovës, ka denoncuar se më 4 dhjetor rreth orës 11.00, me veturën e tij ,,Golf,, reja e tij 36-vjeçarja, me dy fëmijët e sajë ...

Rryma i merr jetën 12 vjeçarit nga Luboteni
Me 04.12.2018 në ora 18.40 në SPB Shkup, nga Spitali e përgjithshëm i qytetit “Shën Naum Ohri”, është lajmëruar se tek to ka ardhur i lënduar një fëmijë 12 vjeçar nga fshati Luboten, Shkup, transmeton Almakos. Sipas ...
Ina-Online | 05-Dec-2018 16:05
Me 04.12.2018 në ora 18.40 në SPB Shkup, nga Spitali e përgjithshëm i qytetit “Shën Naum Ohri”, është lajmëruar se tek to ka ardhur i lënduar një fëmijë 12 vjeçar nga fshati Luboten, Shkup, transmeton Almakos. Sipas ...

Gjendet e vdekur një grua në një hotel në Manastir
Një grua e moshës 66 vjeçare është gjetur e vdekur në një hotel në rrugën “Vasko Karangelevski” në Manastir. Trupi i pajetë është gjetur rreth orës 07.30 të mëngjesit, ndërsa vdekja është konstatuar nga mjek i ndihmës ...
Shenja | 05-Dec-2018 12:44
Një grua e moshës 66 vjeçare është gjetur e vdekur në një hotel në rrugën “Vasko Karangelevski” në Manastir. Trupi i pajetë është gjetur rreth orës 07.30 të mëngjesit, ndërsa vdekja është konstatuar nga mjek i ndihmës ...

64-vjeçarja sulmohet nga qeni endacak
Një qen ka kafshuar një grua 64-vjeçare në rrugën “Partizanska” në Shkup. Sipas policisë, dje në orën 12 në stacionin policor të Qendrës është lajmëruar se N. D. (64) nga Shkupi, rreth orës 7 të mëngjesit u kafshua nga ...
Shenja | 05-Dec-2018 11:34
Një qen ka kafshuar një grua 64-vjeçare në rrugën “Partizanska” në Shkup. Sipas policisë, dje në orën 12 në stacionin policor të Qendrës është lajmëruar se N. D. (64) nga Shkupi, rreth orës 7 të mëngjesit u kafshua nga ...

Shkup, qeni endacak kafshon një vajzë
Një vajzë e moshës 28 vjeçare është kafshuar nga nja qen endacak. Rasti ka ndodhur në rrugën Dimitrie Çupevski rreth orës 13.20. Bëhet fjalë për 28 vjeçaren M.S nga Velesi, e cila rastin vet e ka denoncuar në polici.
Shenja | 04-Dec-2018 12:44
Një vajzë e moshës 28 vjeçare është kafshuar nga nja qen endacak. Rasti ka ndodhur në rrugën Dimitrie Çupevski rreth orës 13.20. Bëhet fjalë për 28 vjeçaren M.S nga Velesi, e cila rastin vet e ka denoncuar në polici.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved