ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:23

Nga 1 deri në 10, sa dhe pse tradhtojnë shenjat e Horoskopit

Nga 1 deri në 10, sa dhe pse tradhtojnë shenjat e Horoskopit
Prirja për të tradhëtuar varet nga shumë faktorë, por yjet duket se luajnë një rol kyç! Se sa të pabesë jeni, është e shkruar në yje dhe ju nuk mund të bëni asgjë! Numri që do të gjeni pas komentit, për secilën shenjë, ...
Java News | 07-Dec-2018 12:30
Prirja për të tradhëtuar varet nga shumë faktorë, por yjet duket se luajnë një rol kyç! Se sa të pabesë jeni, është e shkruar në yje dhe ju nuk mund të bëni asgjë! Numri që do të gjeni pas komentit, për secilën shenjë, ...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 7 dhjetor 2018
Këto janë dy shenjat më me fat, 7 dhjetor 2018 Luani Kjo e premte premton të jetë mjaft emocionuese. Do të jeni në qendër të vëmendjes, duke shfaqur një sjellje tejet origjinale. Do të keni garanci të mira suksesi në ...
Java News | 07-Dec-2018 08:10
Këto janë dy shenjat më me fat, 7 dhjetor 2018 Luani Kjo e premte premton të jetë mjaft emocionuese. Do të jeni në qendër të vëmendjes, duke shfaqur një sjellje tejet origjinale. Do të keni garanci të mira suksesi në ...

Horoskopi ditor, e premte 7 dhjetor 2018
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Një ballafaqim me miqtë do të bëjë që të mendoni ndryshe. Do të jeni më pak ambicioz sa i takon karrierës, ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 08:05
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Një ballafaqim me miqtë do të bëjë që të mendoni ndryshe. Do të jeni më pak ambicioz sa i takon karrierës, ...

Horoskopi për ditën e premte, 7 dhjetor 2018!
Dashi Një ballafaqim me miqtë do të bëjë që të mendoni ndryshe. Do të jeni më pak ambicioz sa i takon karrierës, duke i dhënë më shumë hapësirë bashkëpunimit. Një nismë bashkë me kolegët tuaj, do të bëjë që të shpenzoni ...
VizionPlus | 07-Dec-2018 07:30
Dashi Një ballafaqim me miqtë do të bëjë që të mendoni ndryshe. Do të jeni më pak ambicioz sa i takon karrierës, duke i dhënë më shumë hapësirë bashkëpunimit. Një nismë bashkë me kolegët tuaj, do të bëjë që të shpenzoni ...

Kush dashuron më shumë e kush të lë më shpejt nga shenjat e horoskopit
Klasifikimi i shenjave të horoskopit se cila dashuron më shumë e cila më pak. Peshqit Si një nga shenjat më emocionale, Peshqit priren të bien në dashuri me lehtësi dhe të duan shumë. Ju keni një tendencë për të hapur ...
Java News | 06-Dec-2018 22:09
Klasifikimi i shenjave të horoskopit se cila dashuron më shumë e cila më pak. Peshqit Si një nga shenjat më emocionale, Peshqit priren të bien në dashuri me lehtësi dhe të duan shumë. Ju keni një tendencë për të hapur ...

Horoskopi i datës 7 dhjetor 2018
Dashi Edhe pse humori do ju ndryshojë shumë shpesh gjatë kësaj dite ju do arrini të hidhni hapat e duhura. Ju të dashuruarit do iu gjeni zgjidhje të gjitha problemeve që keni pasur dhe do vendosni rregull. Nuk do keni ...
Dritare.net | 06-Dec-2018 21:36
Dashi Edhe pse humori do ju ndryshojë shumë shpesh gjatë kësaj dite ju do arrini të hidhni hapat e duhura. Ju të dashuruarit do iu gjeni zgjidhje të gjitha problemeve që keni pasur dhe do vendosni rregull. Nuk do keni ...

Horoskopi ditor, e Premte 7 Dhjetor 2018
Dashi Një ballafaqim me miqtë do të bëjë që të mendoni ndryshe. Do të jeni më pak ambicioz sa i takon karrierës, duke i dhënë më shumë hapësirë bashkëpunimit. Një nismë bashkë me kolegët tuaj, do të bëjë që të shpenzoni ...
Java News | 06-Dec-2018 15:17
Dashi Një ballafaqim me miqtë do të bëjë që të mendoni ndryshe. Do të jeni më pak ambicioz sa i takon karrierës, duke i dhënë më shumë hapësirë bashkëpunimit. Një nismë bashkë me kolegët tuaj, do të bëjë që të shpenzoni ...

Horoskopi për ditën e enjte, 6 dhjetor 2018!
Dashi Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por edhe në atë profesionale. Do të përfshiheni në një periudhë mjaft pozitive në raport me javët e kaluara. Demi Fusha e ndjenjave dhe takimet e ...
VizionPlus | 06-Dec-2018 07:25
Dashi Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por edhe në atë profesionale. Do të përfshiheni në një periudhë mjaft pozitive në raport me javët e kaluara. Demi Fusha e ndjenjave dhe takimet e ...

Si e mbyllin vitin 12 shenjat e horoskopit? Ja çfarë do të ndodhë me shenjën tuaj!
Dashi Bilanci i vitit 2018 nuk ka qenë fort pozitiv në pjesës e parë të tij, por tani nis përmirësime. Gjatë muajit dhjetor, disa planetë kanë ndikim pozitiv në shenjën tuaj. Dielli dhe Mërkuri prej datës 12, ndërsa ...
Java News | 06-Dec-2018 11:29
Dashi Bilanci i vitit 2018 nuk ka qenë fort pozitiv në pjesës e parë të tij, por tani nis përmirësime. Gjatë muajit dhjetor, disa planetë kanë ndikim pozitiv në shenjën tuaj. Dielli dhe Mërkuri prej datës 12, ndërsa ...

Horoskopi ditor, 6 dhjetor 2018
Dashi Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por edhe në atë profesionale. Do të përfshiheni në një periudhë mjaft pozitive në raport me javët e kaluara. Demi Fusha e ndjenjave dhe ...
Bordo | 06-Dec-2018 08:52
Dashi Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por edhe në atë profesionale. Do të përfshiheni në një periudhë mjaft pozitive në raport me javët e kaluara. Demi Fusha e ndjenjave dhe ...

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 6 dhjetor 2018
Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 6 dhjetor 2018 Demi Fusha e ndjenjave dhe takimet e reja, do të jenë mjaft të favorshme gjatë kësaj të enjteje. Nga pikëpamja profesionale parashikohen zhvillime mjaft të ...
Java News | 06-Dec-2018 08:48
Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 6 dhjetor 2018 Demi Fusha e ndjenjave dhe takimet e reja, do të jenë mjaft të favorshme gjatë kësaj të enjteje. Nga pikëpamja profesionale parashikohen zhvillime mjaft të ...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 5 dhjetor 2018!
Dashi Gjatë kësaj dite do të keni mundësi të shumta për të bërë miqësi të reja. Kjo ditë është mjaft e mirë për të kaluar momente të bukura me familjen dhe personin që doni. Për ata që janë vetëm, do të ketë mundësi të ...
VizionPlus | 05-Dec-2018 07:36
Dashi Gjatë kësaj dite do të keni mundësi të shumta për të bërë miqësi të reja. Kjo ditë është mjaft e mirë për të kaluar momente të bukura me familjen dhe personin që doni. Për ata që janë vetëm, do të ketë mundësi të ...

Horoskopi 2019, puna dhe paratë për të gjitha shenjat
Paratë nuk sjellin lumturi, por me siguri mund të ndihmojnë të arrihet. Atëherë, le t’i hedhim një sy Horoskopit për të zbuluar se si do jetë viti 2019 përsa i përket financave dhe punës në çdo shenjë. Një parashikim i ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 13:30
Paratë nuk sjellin lumturi, por me siguri mund të ndihmojnë të arrihet. Atëherë, le t’i hedhim një sy Horoskopit për të zbuluar se si do jetë viti 2019 përsa i përket financave dhe punës në çdo shenjë. Një parashikim i ...

Ky është parashikimi i horoskopit për sot
Dashi Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por edhe në atë profesionale. Do të përfshiheni në një periudhë mjaft pozitive në raport me javët e kaluara. Demi Fusha e ndjenjave dhe takimet e ...
Lajminet | 06-Dec-2018 07:58
Dashi Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por edhe në atë profesionale. Do të përfshiheni në një periudhë mjaft pozitive në raport me javët e kaluara. Demi Fusha e ndjenjave dhe takimet e ...

Horoskopi për ditën e martë, 4 dhjetor 2018!
Dashi Të lindurit e kësaj shenje, do të përfshihen në një periudhë tejet pozitive në të gjitha aspektet e jetës, si në atë profesionale, por kryesisht sentimentale. Më në fund do të arrijnë të rigjejnë ekuilibrin, i ...
VizionPlus | 04-Dec-2018 07:39
Dashi Të lindurit e kësaj shenje, do të përfshihen në një periudhë tejet pozitive në të gjitha aspektet e jetës, si në atë profesionale, por kryesisht sentimentale. Më në fund do të arrijnë të rigjejnë ekuilibrin, i ...

Horoskopi i të enjtes/ Këto janë shenjat më të favorizuara
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por edhe në atë profesionale. Do të ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 23:19
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por edhe në atë profesionale. Do të ...

Horoskopi i datës 6 dhjetor 2018
Dashi Do bëni më shumë përpjekje për t’u përqendruar gjatë kësaj dite do ja arrini qëllimet. Nëse keni një lidhje e sotmja do jetë një ndër ditët më të bukura të muajit. Venusi dhe Neptuni do iu bëjë edhe më romantikë. ...
Dritare.net | 05-Dec-2018 21:36
Dashi Do bëni më shumë përpjekje për t’u përqendruar gjatë kësaj dite do ja arrini qëllimet. Nëse keni një lidhje e sotmja do jetë një ndër ditët më të bukura të muajit. Venusi dhe Neptuni do iu bëjë edhe më romantikë. ...

Horoskopi ditor, e enjte 6 dhjetor 2018
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por edhe në atë profesionale. Do të ...
Java News | 05-Dec-2018 15:06
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të ketë një ndikim të favorshëm të yjeve në fushën e ndjenjave por edhe në atë profesionale. Do të ...

Horoskopi i financave për 2019/ Raporti me paratë dhe punën, ja shenjat më me fat
Paratë nuk ‘blejnë lumturinë’, por me siguri mund të ndihmojnë ta arrish. Ndaj, le t’i hedhim një sy Horoskopit për të zbuluar se si do jetë viti 2019 përsa i përket financave tona dhe punës. Ja një parashikim i ...
Java News | 05-Dec-2018 11:45
Paratë nuk ‘blejnë lumturinë’, por me siguri mund të ndihmojnë ta arrish. Ndaj, le t’i hedhim një sy Horoskopit për të zbuluar se si do jetë viti 2019 përsa i përket financave tona dhe punës. Ja një parashikim i ...

Horoskopi, zbuloni nëse jeni xheloz në çift, apo keni besim?
Jeni posesiv si Demi, racional si Virgjëresha, apo i qetë dhe tolerant si Shigjetari? Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet e dashurisë, është interesant të shohësh sjelljen e partnerëve në rrethana të ndryshme. Kur ...
Gazeta Shqip | 03-Dec-2018 11:15
Jeni posesiv si Demi, racional si Virgjëresha, apo i qetë dhe tolerant si Shigjetari? Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet e dashurisë, është interesant të shohësh sjelljen e partnerëve në rrethana të ndryshme. Kur ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved