ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:40

Ndahet nga jeta këngëtari i njohur botëror

Ndahet nga jeta këngëtari i njohur botëror
Lideri i grupit “Buzzcocks”, Pete Shelley ka ndërruar jetë në moshën 63 vjeçare. Sipas disa të dhënave thuhet se Shelley ka ndërruar jetë si pasojë e një sulmi në zemër, shkruan BBC përcjell portali Grupi “Buzzcocks”, ...
Arbresh | 07-Dec-2018 10:29
Lideri i grupit “Buzzcocks”, Pete Shelley ka ndërruar jetë në moshën 63 vjeçare. Sipas disa të dhënave thuhet se Shelley ka ndërruar jetë si pasojë e një sulmi në zemër, shkruan BBC përcjell portali Grupi “Buzzcocks”, ...

Bota e muzikës në zi: Ndahet nga jeta këngëtari i njohur
Grupi janë njohur më së shumti për hitin e tyre “Ever Fallen in Love (With Someone You Shouldn’t’ve), shkruan BBC transmeton . Menaxhmenti i tyre i ka treguar BBC që Shalley ka vdekur të enjten në Estonia, ku edhe ishte ...
Lajminet | 07-Dec-2018 09:51
Grupi janë njohur më së shumti për hitin e tyre “Ever Fallen in Love (With Someone You Shouldn’t’ve), shkruan BBC transmeton . Menaxhmenti i tyre i ka treguar BBC që Shalley ka vdekur të enjten në Estonia, ku edhe ishte ...

Vdes në moshën 63 vjeçare Pete Shelley, këngëtari i Buzzcoocks (VIDEO)
Ka ndërruar jetë në moshën 63 vjeçare, Pete Shelley, këngëtari i bendit të muzikës rock Buzzcoocks. Sipas raporteve dyshohet se Shelley pati sulm në zemër me ç’rast dhe u shkaktua vdekja e tij, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 22:50
Ka ndërruar jetë në moshën 63 vjeçare, Pete Shelley, këngëtari i bendit të muzikës rock Buzzcoocks. Sipas raporteve dyshohet se Shelley pati sulm në zemër me ç’rast dhe u shkaktua vdekja e tij, njofton Klan Kosova. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved