ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 10:53

Nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike 2018”, gjërat që ndodhën mbrëmjen e djeshme në këtë festival

Nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike 2018”, gjërat që ndodhën mbrëmjen e djeshme në këtë festival
Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy bukurosheve shqiptare, Klaudia Pepës dhe Bora Zemanit, shkruan lajmi.net. Mbrëmja u hap me një lidhje direkte të Arditit me ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy bukurosheve shqiptare, Klaudia Pepës dhe Bora Zemanit, shkruan lajmi.net. Mbrëmja u hap me një lidhje direkte të Arditit me ...

Mbyllet nata e dytë e “Këngës Magjike”
Plot shkëlqim u mbyll edhe nata e dytë e edicionit të 20 të festivalit Kënga Magjike, në një transmetim të drejtpërdrejtë në Televizionin Klan që prej orës 20:30. Një prej surprizave që u zbulua që në fillim ishte ...
TV Klan | 07-Dec-2018 12:29
Plot shkëlqim u mbyll edhe nata e dytë e edicionit të 20 të festivalit Kënga Magjike, në një transmetim të drejtpërdrejtë në Televizionin Klan që prej orës 20:30. Një prej surprizave që u zbulua që në fillim ishte ...

Nata e II “Kënga Magjike”: Ja çfarë veshën artistët mbrëmë
Të enjten në Pallatin e Kongreseve u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike 2018”. Në skenë u ngjitën plot 20 artistë të ndarë në dy kategori: artistët e rij dhe këngëtarë të njohur, të cilët ...
Bordo | 07-Dec-2018 12:04
Të enjten në Pallatin e Kongreseve u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike 2018”. Në skenë u ngjitën plot 20 artistë të ndarë në dy kategori: artistët e rij dhe këngëtarë të njohur, të cilët ...

Gjërat që ndodhën mbrëmjen e djeshme në festivalin “Kënga Magjike”
Mbrëmë në ‘Pallatin e Kongreseve’ në Tiranë është mbajtur gjysmëfinalja e edicionit të 20-të, të festivalit “Kënga Magjike 2018”. Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy ...
Arbresh | 07-Dec-2018 11:06
Mbrëmë në ‘Pallatin e Kongreseve’ në Tiranë është mbajtur gjysmëfinalja e edicionit të 20-të, të festivalit “Kënga Magjike 2018”. Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy ...

Nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike 2018”, gjërat që ndodhën mbrëmjen e djeshme në këtë festival
Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy bukurosheve shqiptare, Klaudia Pepës dhe Bora Zemanit, shkruan . Mbrëmja u hap me një lidhje direkte të Arditit me prezantueset e ...
Lajminet | 07-Dec-2018 09:18
Edhe këtë vit “Kënga Magjike” po drejtohet nga producenti, Ardit Gjebrea përkrah dy bukurosheve shqiptare, Klaudia Pepës dhe Bora Zemanit, shkruan . Mbrëmja u hap me një lidhje direkte të Arditit me prezantueset e ...

Nata e dytë e Festivalit “Kënga Magjike”, garë dhe spektakël
Në Pallatin e Koncerteve është zhvilluar sonte nata e dytë e festivalit “Kënga Magjike”, që këtë vit ka edicionin e tij të 20-të. Sërish pati surpriza dhe emocione nga interpretuesit pjesëmarrës dhe nga spektakli i ...
ABCNews | 07-Dec-2018 09:18
Në Pallatin e Koncerteve është zhvilluar sonte nata e dytë e festivalit “Kënga Magjike”, që këtë vit ka edicionin e tij të 20-të. Sërish pati surpriza dhe emocione nga interpretuesit pjesëmarrës dhe nga spektakli i ...

Jo vetëm Bora dhe Klaudia, natën finale të “Kënga Magjike” prezantojnë edhe 4 bukuroshe!
Mbrëmjen e sotme ka nisur nata e dytë e festivalit Kënga Magjike edicioni i 20-të. Këtë nata nisi nga shtëpia e missit të parë shqiptar Valbona Selimllari ku sëbashku me të ishin të mbledhura aktorja Elia Zaharia Zogu, ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 09:11
Mbrëmjen e sotme ka nisur nata e dytë e festivalit Kënga Magjike edicioni i 20-të. Këtë nata nisi nga shtëpia e missit të parë shqiptar Valbona Selimllari ku sëbashku me të ishin të mbledhura aktorja Elia Zaharia Zogu, ...

Në mëngjes përcolli të atin në banesën e fundit; ndërsa në darkë konkurroi në “Kënga Magjike”!
Mbrëmjen e së enjtes u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike 2018”. Por për një prej artistëve që konkurronte në kategorinë e të rinjve, të performonte pikërisht mbrëme, me siguri ka qenë sfida më e vështirë e ...
Bordo | 07-Dec-2018 08:59
Mbrëmjen e së enjtes u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e “Kënga Magjike 2018”. Por për një prej artistëve që konkurronte në kategorinë e të rinjve, të performonte pikërisht mbrëme, me siguri ka qenë sfida më e vështirë e ...

Balerinat e Maria De Filippi-t në Shqipëri
Ne daten 5 dhjetor, pra kete te shtune, eshte nata e pare e Festivalit "Kenga Magjike" qe kete vit ka edicionin e 20-te te tij dhe pritshmeria e fans-ave eshte e madhe e po keshtu edhe padurimi. Dhe ne nje interviste te ...
ikub.al | 05-Dec-2018 14:03
Ne daten 5 dhjetor, pra kete te shtune, eshte nata e pare e Festivalit "Kenga Magjike" qe kete vit ka edicionin e 20-te te tij dhe pritshmeria e fans-ave eshte e madhe e po keshtu edhe padurimi. Dhe ne nje interviste te ...

Jo vetëm Bora dhe Klaudia, këto janë katër prezantueset e tjera të ‘Këngës Magjike’
Këtë vit përkrah moderatorit, Ardit Gjebrea janë edhe dy bukuroshet e njohura shqiptare, Bora Zemani dhe Klaudia Pepa, shkruan . Mirëpo, Gjebrea me anë të një lidhje direkte ka kujtuar prezantueset e dikurshme ...
Lajminet | 06-Dec-2018 23:51
Këtë vit përkrah moderatorit, Ardit Gjebrea janë edhe dy bukuroshet e njohura shqiptare, Bora Zemani dhe Klaudia Pepa, shkruan . Mirëpo, Gjebrea me anë të një lidhje direkte ka kujtuar prezantueset e dikurshme ...

Jo vetëm Klaudia, tek kënga Magjike kërcen dhe Bora, ndërsa 4 ish bashkëprezantuese rrëfejnë c`i ka ndodhur në festival!
Nëse nata e parë e Këngës Magjike kishte surpriza, e dyta sjell akoma edhe më shumë të papritura. Te merkuren, nuk ishte e vështirë për Klaudia Pepën të bënte atë që bën më mirë: të dhuronte një spektakël të vërtetë me ...
Bordo | 06-Dec-2018 23:05
Nëse nata e parë e Këngës Magjike kishte surpriza, e dyta sjell akoma edhe më shumë të papritura. Te merkuren, nuk ishte e vështirë për Klaudia Pepën të bënte atë që bën më mirë: të dhuronte një spektakël të vërtetë me ...

Arditi bashkon babë e bijë në “Kënga Magjike”, pas 7 vitesh
Ardit Gjebrea nuk heq dorë nga surprizat as në emisionin “E diela Shqiptare”, e as në “Këngën Magjike”. Gjebrea zbriti tek publiku në sallë, që ata të realizonin një telefonatë me familjarët që kishin jashtë Shqipërisë, ...
Arbresh | 06-Dec-2018 22:49
Ardit Gjebrea nuk heq dorë nga surprizat as në emisionin “E diela Shqiptare”, e as në “Këngën Magjike”. Gjebrea zbriti tek publiku në sallë, që ata të realizonin një telefonatë me familjarët që kishin jashtë Shqipërisë, ...

Pas Klaudia Pepës edhe Bora Zemani ka një surprizë në ‘Kënga Magjike’
Edhe këtë mbrëmje nuk mungojnë surprizat për shikuesit e këtij festivali madhështor, shkruan . Mbrëmë balerina, Klaudia Pepa përveç prezantimit ka performuar me balerinët e Mediaseve kurse sot është Bora Zemani e cila ...
Lajminet | 06-Dec-2018 22:05
Edhe këtë mbrëmje nuk mungojnë surprizat për shikuesit e këtij festivali madhështor, shkruan . Mbrëmë balerina, Klaudia Pepa përveç prezantimit ka performuar me balerinët e Mediaseve kurse sot është Bora Zemani e cila ...

“Mos më urreni, por më votoni”
Pas një viti mungese në “Këngën Magjike” këngëtari i dashur për publikun shqiptar, Erik Lloshi rikthehet në skenën magjike të edicionit të tij të 20-të. Ai do të interpretojë këngën “Mos urre”. Në një video për ...
TV Klan | 06-Dec-2018 20:44
Pas një viti mungese në “Këngën Magjike” këngëtari i dashur për publikun shqiptar, Erik Lloshi rikthehet në skenën magjike të edicionit të tij të 20-të. Ai do të interpretojë këngën “Mos urre”. Në një video për ...

Ja kush do ta hapë natën e dytë të “Këngës Magjike”
Pas një nate të mbushur me emocione spektakël dhe një skene madhështore, pas pak do të nisë në Tv Klan nata e dytë e edicionit të 20 të “Këngës Magjike”. Spektakli do të startoje me këngëtarin Kelly, i cili do të ...
TV Klan | 06-Dec-2018 20:24
Pas një nate të mbushur me emocione spektakël dhe një skene madhështore, pas pak do të nisë në Tv Klan nata e dytë e edicionit të 20 të “Këngës Magjike”. Spektakli do të startoje me këngëtarin Kelly, i cili do të ...

Bora Zemani dhe Klaudia Pepa shkëlqejnë në natën e dytë të ‘Këngës Magjike’
Nuk ka dyshim se ato që kanë rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve janë dy prezantueset e këtij festivali, Bora Zemani dhe Klaudia Pepa, shkruan . Edhe në këtë natë, Bora dhe Klaudia shkëlqejnë me fustanet e tyre, të cilat ...
Lajminet | 06-Dec-2018 21:07
Nuk ka dyshim se ato që kanë rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve janë dy prezantueset e këtij festivali, Bora Zemani dhe Klaudia Pepa, shkruan . Edhe në këtë natë, Bora dhe Klaudia shkëlqejnë me fustanet e tyre, të cilat ...

Sonte nata e dytë e festivalit “Kënga Magjike”
Në gjysmë errësirë dhe pa shumë zhurmë. Kështu Ardit Gjebrea e startoi natën e parë të edicionit të 20 të Këngës Magjike. Nisi me një ide gjeniale. Skena magjepsese u mbush me 19 fëmijë dhe të rinj të lindur në datat ...
TV Klan | 06-Dec-2018 16:12
Në gjysmë errësirë dhe pa shumë zhurmë. Kështu Ardit Gjebrea e startoi natën e parë të edicionit të 20 të Këngës Magjike. Nisi me një ide gjeniale. Skena magjepsese u mbush me 19 fëmijë dhe të rinj të lindur në datat ...

“Rikthehem pas një viti, mos më urreni por më votoni miq”
Ai këtë vit vjen më i fuqishëm se kurrë me projektin e tij “Mos më urre”, që u prit mjaft mirë nga publiku, shkruan . Me anë të një video të publikuar në rrjete sociale, Eriku fton të gjithë publikun të votojnë për të. ...
Lajminet | 06-Dec-2018 21:02
Ai këtë vit vjen më i fuqishëm se kurrë me projektin e tij “Mos më urre”, që u prit mjaft mirë nga publiku, shkruan . Me anë të një video të publikuar në rrjete sociale, Eriku fton të gjithë publikun të votojnë për të. ...

Starton e suksesshme nata e parë e edicionit të 20 të Këngës Magjike
Në një skenë madhështore dhe një formë të veçantë nisi mbrëmjen e së mërkurë nata e parë e edicionit të 20 të kënges magjike. 11 këngëtarë big dhe 13 new artist performuan Live në Pallatin e Koncerteve. Ardit Gjebrea ...
ABCNews | 06-Dec-2018 14:45
Në një skenë madhështore dhe një formë të veçantë nisi mbrëmjen e së mërkurë nata e parë e edicionit të 20 të kënges magjike. 11 këngëtarë big dhe 13 new artist performuan Live në Pallatin e Koncerteve. Ardit Gjebrea ...

Ja kush do e hapë natën e dytë të festivalit “Kënga Magjike”
E në këtë natë do të performojnë emra të mëdhenj të cilët do ndezin skenën e Këngës Magjike, shkruan . Dje ky festival ishte hapur nga këngëtarja, Anxhela Peristeri e cila ishte fituese e vitit të kaluar kurse sonte ...
Lajminet | 06-Dec-2018 20:48
E në këtë natë do të performojnë emra të mëdhenj të cilët do ndezin skenën e Këngës Magjike, shkruan . Dje ky festival ishte hapur nga këngëtarja, Anxhela Peristeri e cila ishte fituese e vitit të kaluar kurse sonte ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved