ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 15:13

Mustafi kërkon që skuadra e Arsenalit të tregohet më e ‘zgjuar’

Mustafi kërkon që skuadra e Arsenalit të tregohet më e ‘zgjuar’
Manchester United dhe Arsenal kanë barazuar 2:2 në derbin e zhvilluar në ‘Old Trafford’. Mysafirët arritën që dy herë të kalojnë në epërsi, por nuk arritën të ruajnë rezultatin, me vendasit që reagonin shpejtë për të ...
Lajminet | 07-Dec-2018 13:02
Manchester United dhe Arsenal kanë barazuar 2:2 në derbin e zhvilluar në ‘Old Trafford’. Mysafirët arritën që dy herë të kalojnë në epërsi, por nuk arritën të ruajnë rezultatin, me vendasit që reagonin shpejtë për të ...

United kërkon me çdo kusht Pochettinon, bën gati 45 milionë euro
Manchester United kërkon me çdo kusht Mauricio Pochettino në pankinë për sezonin e ardhshëm. Një fitore në 5 ndeshjet e fundit në Premier League ka rindezur zërat për një largim të mundshëm të Jose Murinhos, pasi ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 12:00
Manchester United kërkon me çdo kusht Mauricio Pochettino në pankinë për sezonin e ardhshëm. Një fitore në 5 ndeshjet e fundit në Premier League ka rindezur zërat për një largim të mundshëm të Jose Murinhos, pasi ...

Mustafi flet për golin kundër Manchester Utd
Shkodran Mustafi, mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, shënoi golin e parë në barazimin 2:2 mes Manchester Unitedit dhe Arsenalit në “Old Trafford”. Mbrojtësi i Gjermanisë arriti të shënojë me kokë në mesin e pjesës së ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 10:45
Shkodran Mustafi, mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, shënoi golin e parë në barazimin 2:2 mes Manchester Unitedit dhe Arsenalit në “Old Trafford”. Mbrojtësi i Gjermanisë arriti të shënojë me kokë në mesin e pjesës së ...

Ranieri, i mrekulluar nga armiku-mik Mourinho: Ai është një njeri fantastik
Në të kaluarën, ata janë vënë përballë njëri-tjetrit me ngjyra të ndryshme. Gjithashtu, kanë qenë pjesë e rivalitetit të ashpër mes Juventusit dhe Interit. Jose Mourinho dhe Claudio Ranieri nuk kanë pasur kurrë një ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 10:06
Në të kaluarën, ata janë vënë përballë njëri-tjetrit me ngjyra të ndryshme. Gjithashtu, kanë qenë pjesë e rivalitetit të ashpër mes Juventusit dhe Interit. Jose Mourinho dhe Claudio Ranieri nuk kanë pasur kurrë një ...

Juve kërkon të dominojë Evropën, synon transferimin e Pogbas dhe Iscos
Nëse Massimiliano Allegri dhe ekipi i tij po përgatisin sfidën delikate kundër Interit, drejtuesit e Juventusit po vazhdojnë të punojnë për të forcuar skuadrën për të ardhmen. Sipas ‘TuttoSport’, prioritet të kampionëve ...
Lajminet | 07-Dec-2018 09:59
Nëse Massimiliano Allegri dhe ekipi i tij po përgatisin sfidën delikate kundër Interit, drejtuesit e Juventusit po vazhdojnë të punojnë për të forcuar skuadrën për të ardhmen. Sipas ‘TuttoSport’, prioritet të kampionëve ...

“Pogba është një lojtar idiot, Mourinho nuk duhet të fajësohet për gjithçka”
51 vjeçari anglez që ka zhvilluar 206 ndeshje me Manchester United, duke folur për situatën aktuale te ish skuadra e tij, ka kritikuar shumë mesfushorin Paul Pogba. Ince e ka cilësuar Pogban një lojtar mediokër dhe një ...
Lajminet | 07-Dec-2018 08:59
51 vjeçari anglez që ka zhvilluar 206 ndeshje me Manchester United, duke folur për situatën aktuale te ish skuadra e tij, ka kritikuar shumë mesfushorin Paul Pogba. Ince e ka cilësuar Pogban një lojtar mediokër dhe një ...

Merr fund epoka e Mourinhos te Man Utd, e zëvendëson super-trajneri
Trajneri portugez, Jose Mourinho dhe Manchester United, do t’i ndajnë rrugët në fund të sezonit, pas bashkëpunimit tre vjeçar. Mediet në Angli raportojnë se ‘Djajtë e Kuq’ kanë filluar të mendojnë për trajnerin që do të ...
Lajminet | 07-Dec-2018 08:41
Trajneri portugez, Jose Mourinho dhe Manchester United, do t’i ndajnë rrugët në fund të sezonit, pas bashkëpunimit tre vjeçar. Mediet në Angli raportojnë se ‘Djajtë e Kuq’ kanë filluar të mendojnë për trajnerin që do të ...

United ndahet në paqe me Arsenalin, Çelsi mundet nga Wolves
Supersfida e javës së 15-të e Premier Ligës mesManchester United dhe Arsenali përfundoi në barazim 2-2. Skuadra e drejtuar nga Emery kaloi e para në epërsi me golin e Shkodran Mustafi në minutën e 26-të të takimit. ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 23:19
Supersfida e javës së 15-të e Premier Ligës mesManchester United dhe Arsenali përfundoi në barazim 2-2. Skuadra e drejtuar nga Emery kaloi e para në epërsi me golin e Shkodran Mustafi në minutën e 26-të të takimit. ...

Paqe në Manchester, Liverpooli ruan hapin e City-t, Chelsea pëson humbjen e dytë
Përfundoi pa fitues krye-ndeshja e javës së 15 të kampionatit anglez, Manchester United - Arsenal, e zhvilluar në stadiumin "Old Trafford".
Top Channel | 05-Dec-2018 23:05
Përfundoi pa fitues krye-ndeshja e javës së 15 të kampionatit anglez, Manchester United - Arsenal, e zhvilluar në stadiumin "Old Trafford".

Karikatura e ditës/ Mourinho-n e tallin me imazhin e Fury
Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me boksierin Tyson ...
Java News | 06-Dec-2018 22:19
Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me boksierin Tyson ...

Karikatura e ditës: Mourinho e imiton Furyn
Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me boksierin Tyson ...
GazetaFjala | 06-Dec-2018 19:09
Protagonist për Karikaturën e Ditës të Goal.com për ditën e enjte është trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, i cili arriti ta sigurojë një barazim në ndeshjen kundër Arsenalit, ngjashëm me boksierin Tyson ...

Scholes: Nëse ai lojtar nuk mund ta bëjë në pasim, ai nuk duhet të jetë pjesë e Man Utd
Manchester United ka dështuar për të katërtën ndeshje më radhë të gjejë fitoren, duke barazuar 2:2 me Arsenalin në ‘Old Trafford’. Cak i kritikave pas kësaj ndeshje, ka qenë mesfushori Ander Herrera. Paul Scholes duke ...
Lajminet | 06-Dec-2018 18:27
Manchester United ka dështuar për të katërtën ndeshje më radhë të gjejë fitoren, duke barazuar 2:2 me Arsenalin në ‘Old Trafford’. Cak i kritikave pas kësaj ndeshje, ka qenë mesfushori Ander Herrera. Paul Scholes duke ...

Mourinho refuzon kanalin televiziv të Manchester United: Pse duhet t’ju përgjigjem?
Jose Mourinho nuk pranoi t’iu përgjigjej pyetjeve të kanalit televiziv të Manchester United, duke pranuar se do ta ketë të vështirë të përzgjedhë ekipin, që do të përballet me Arsenalin, në Premier League. “Djajtë e ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 09:32
Jose Mourinho nuk pranoi t’iu përgjigjej pyetjeve të kanalit televiziv të Manchester United, duke pranuar se do ta ketë të vështirë të përzgjedhë ekipin, që do të përballet me Arsenalin, në Premier League. “Djajtë e ...

Mourinho akuzon Arsenalin për simulime
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, e ka akuzuar Arsenalin për “simulime dhe ndalesa” në ndeshjen e mbrëmshme në Premier Ligë. Djajtë e Kuq barazuan me Topçinjtë 2:2 ndonëse dy herë u gjendën në disavantazh në ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 14:55
Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, e ka akuzuar Arsenalin për “simulime dhe ndalesa” në ndeshjen e mbrëmshme në Premier Ligë. Djajtë e Kuq barazuan me Topçinjtë 2:2 ndonëse dy herë u gjendën në disavantazh në ...

Juventus do të provojë për Isco-n
Kampionët e Serie A, Juventus, do të provojnë ta transferojnë Isco-n. Bardh e Zinjt do të provojnë që ta transferojnë organizatorin e lojës te Mbretërit, sipas Calciomercato. 26 vjeçari nuk po gjen vend në formacionin ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 12:05
Kampionët e Serie A, Juventus, do të provojnë ta transferojnë Isco-n. Bardh e Zinjt do të provojnë që ta transferojnë organizatorin e lojës te Mbretërit, sipas Calciomercato. 26 vjeçari nuk po gjen vend në formacionin ...

4 gola për një barazim spektakolar në “Old Trafford”, Liverpooli nuk i ndahet City-it, thyhet Chelsea!
Një supersfidë e çmendur mes Manchester United dhe Arsenal në “Old Trafford”, ku emocionet pushtuan zemrat e të gjithë tifozëve në Angli dhe jo vetëm.Takimi përfundoi me rezultatin 2-2, me të dyja skuadrat që ndanë nga ...
Lajm Press | 06-Dec-2018 10:40
Një supersfidë e çmendur mes Manchester United dhe Arsenal në “Old Trafford”, ku emocionet pushtuan zemrat e të gjithë tifozëve në Angli dhe jo vetëm.Takimi përfundoi me rezultatin 2-2, me të dyja skuadrat që ndanë nga ...

Fellaini shkakton faull-in më qesharak, shikoni pamjet(Video)
Mbrëmë u luajt super ndeshja mes Manchester United dhe Arsenal e cila përfundoi në barazim 2-2. Por përveç golave dhe spektaklit nuk kaloi pa u komentuar as edhe një faull e shkaktuar nga belgu Fellaini. Teksa po ndiqte ...
Politiko | 06-Dec-2018 08:31
Mbrëmë u luajt super ndeshja mes Manchester United dhe Arsenal e cila përfundoi në barazim 2-2. Por përveç golave dhe spektaklit nuk kaloi pa u komentuar as edhe një faull e shkaktuar nga belgu Fellaini. Teksa po ndiqte ...

Ja si i gëzohet Mustafi barazimit në derbin anglez
Shkodran Mustafi është më meritori për barazimin e Arsenalit sonte ndaj Manchester United, 2-2.
Kosova Press | 06-Dec-2018 00:00
Shkodran Mustafi është më meritori për barazimin e Arsenalit sonte ndaj Manchester United, 2-2.

Video: “Babagjyshi” De Gea, shikoni dhuratën që i ka bërë Mustafit
Festat e fundvitit janë afër, por duket se portieri i United, De Gea, ka vendosur të shpërndajë dhurata që tani, por jo për shokët e skuadrës. E fundit ka ardhur në ndeshjen mes United dhe Arsenal në “Old Trafford”. ...
Lajm Press | 05-Dec-2018 23:11
Festat e fundvitit janë afër, por duket se portieri i United, De Gea, ka vendosur të shpërndajë dhurata që tani, por jo për shokët e skuadrës. E fundit ka ardhur në ndeshjen mes United dhe Arsenal në “Old Trafford”. ...

Junatedi dhe Arsenali ndahen ne barazim, Çelzi mundet nga Vulverhemptoni
Derbi që u zhvillua në “Old Traford” ndërmjet Mançester Junajtedit dhe Arsenalit nuk shkoi më shumë se një barazim 2:2. Të parët që shkuan në avantazh ishin “topçinjtë” që shënuan me Shkodran Mustafin në minutën e ...
InfoSport.mk | 05-Dec-2018 23:08
Derbi që u zhvillua në “Old Traford” ndërmjet Mançester Junajtedit dhe Arsenalit nuk shkoi më shumë se një barazim 2:2. Të parët që shkuan në avantazh ishin “topçinjtë” që shënuan me Shkodran Mustafin në minutën e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved