ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2018 16:50

Momenti kur i riu shqiptar përplas me makinë britanikun (Video)

Momenti kur i riu shqiptar përplas me makinë britanikun (Video)
Kjo video tregon momentin kur një makinë, në timonin e së cilës ishte një shqiptar përplas një punëtor në rrugë ndërkohë që ndiqej nga policia, duke e lënë me dëmtime të rënda. 21-vjeçari Gentjan Lalaj, i cili jetonte ...
TV Klan | 07-Dec-2018 13:59
Kjo video tregon momentin kur një makinë, në timonin e së cilës ishte një shqiptar përplas një punëtor në rrugë ndërkohë që ndiqej nga policia, duke e lënë me dëmtime të rënda. 21-vjeçari Gentjan Lalaj, i cili jetonte ...

Vrasja e Kaçifas, Krimet eksperiment në vendngjarje
Një muaj nga vrasja e Konstandinas Kaçifas në Bularat të Gjirokastrës, pasi qëlloi dhe kundërshtoi me armë policinë e shtetit, ish-bashkëshortja e 35-vjeçarit ka refuzuar të japë deklarime në Prokurorinë e Krimeve të ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 12:44
Një muaj nga vrasja e Konstandinas Kaçifas në Bularat të Gjirokastrës, pasi qëlloi dhe kundërshtoi me armë policinë e shtetit, ish-bashkëshortja e 35-vjeçarit ka refuzuar të japë deklarime në Prokurorinë e Krimeve të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved