ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:46

Messenger Lite pasurohet me GIF të animuara dhe opsione vizuale

Messenger Lite pasurohet me GIF të animuara dhe opsione vizuale
Aplikacioni Messenger Lite edhe më përpara ka dërguar GIF por nuk kanë qenë të animuara në aplikacion. Esencialisht ishin vetëm foto. Messenger Lite pasurohet me GIF të animuara dhe opsione vizuale Messenger Lite, ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 09:34
Aplikacioni Messenger Lite edhe më përpara ka dërguar GIF por nuk kanë qenë të animuara në aplikacion. Esencialisht ishin vetëm foto. Messenger Lite pasurohet me GIF të animuara dhe opsione vizuale Messenger Lite, ...

Ndryshimit të Whatsappit që do t’i gëzohen të gjithë
Sipas një cicërime nga WABetaInfo, e cila është e njohur për informacione të sakta mbi përditësimet në WhatsApp, modaliteti “night mode” është ende në zhvillim e sipër, transmeton . Faqja e internetit raportoi edhe për ...
Lajminet | 06-Dec-2018 23:47
Sipas një cicërime nga WABetaInfo, e cila është e njohur për informacione të sakta mbi përditësimet në WhatsApp, modaliteti “night mode” është ende në zhvillim e sipër, transmeton . Faqja e internetit raportoi edhe për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved