ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:29

Mbyllet edhe për disa ditë tjera rrugëa nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit

Mbyllet edhe për disa ditë tjera rrugëa nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit
Ministria e Infrastrukturës jep informacione shtesë se rruga nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit do të mbetet e mbyllur deri në ditën e martë, njofton Klan Kosova. “Prej ditës së nesërme, e shtunë, 8 dhjetor 2018 do të ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 15:01
Ministria e Infrastrukturës jep informacione shtesë se rruga nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit do të mbetet e mbyllur deri në ditën e martë, njofton Klan Kosova. “Prej ditës së nesërme, e shtunë, 8 dhjetor 2018 do të ...

Rrugës Kaçanik-Hani i Elezit e mbyllur deri të martën
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike, mbyllja e paralajmëruar e rrugës nacionale Kaçanik – Hani i Elezit, prej ditës së nesërme, do të ...
Kosova Press | 07-Dec-2018 15:01
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike, mbyllja e paralajmëruar e rrugës nacionale Kaçanik – Hani i Elezit, prej ditës së nesërme, do të ...

Mbyllet për 10 ditë magjistralja Kaçanik – Hani Elezit
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se magjistralja Kaçanik – Hani Elezit do të mbyllet që nga e shtuna deri më 18 dhjetor për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407. Sipas ministrisë mbyllja do të jetë ditore ...
Arbresh | 07-Dec-2018 15:00
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se magjistralja Kaçanik – Hani Elezit do të mbyllet që nga e shtuna deri më 18 dhjetor për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407. Sipas ministrisë mbyllja do të jetë ditore ...

Njoftim shtesë për mbylljen e përkohshme të rrugës nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit
Njoftim shtesë për mbylljen e përkohshme të rrugës nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit Prishtinë, 7 dhjetor 2018 Ministria e Infrastrukturës, njofton publikun e gjerë se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe ...
Arbresh | 07-Dec-2018 14:57
Njoftim shtesë për mbylljen e përkohshme të rrugës nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit Prishtinë, 7 dhjetor 2018 Ministria e Infrastrukturës, njofton publikun e gjerë se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe ...

Rruga Shkup-Prishtinë, sot dhe nesër mbyllur për qarkullimin
Rruga magjistrale nga Kaçaniku deri në Han të Elezit, saktësisht deri te vendkalimi kufitar Bllacë midis Kosovës dhe Maqedonisë sot dhe nesër do të mbyllet për qarkullim për shkak të punimeve në autostradë “Arben ...
Republika | 07-Dec-2018 12:09
Rruga magjistrale nga Kaçaniku deri në Han të Elezit, saktësisht deri te vendkalimi kufitar Bllacë midis Kosovës dhe Maqedonisë sot dhe nesër do të mbyllet për qarkullim për shkak të punimeve në autostradë “Arben ...

Rruga Shkup-Prishtinë, sot dhe nesër mbyllur për qarkullimin
Rruga magjistrale nga Kaçaniku deri në Han të Elezit, saktësisht deri te vendkalimi kufitar Bllacë midis Kosovës dhe Maqedonisë sot dhe nesër do të mbyllet për qarkullim për shkak të punimeve në autostradë “Arben ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 10:27
Rruga magjistrale nga Kaçaniku deri në Han të Elezit, saktësisht deri te vendkalimi kufitar Bllacë midis Kosovës dhe Maqedonisë sot dhe nesër do të mbyllet për qarkullim për shkak të punimeve në autostradë “Arben ...

Rruga Shkup-Prishtinë, sot dhe nesër mbyllur për qarkullimin
Rruga magjistrale nga Kaçaniku deri në Han të Elezit, saktësisht deri te vendkalimi kufitar Bllacë midis Kosovës dhe Maqedonisë sot dhe nesër do të mbyllet për qarkullim për shkak të punimeve në autostradë “Arben ...
Flaka | 07-Dec-2018 10:17
Rruga magjistrale nga Kaçaniku deri në Han të Elezit, saktësisht deri te vendkalimi kufitar Bllacë midis Kosovës dhe Maqedonisë sot dhe nesër do të mbyllet për qarkullim për shkak të punimeve në autostradë “Arben ...

Magjistralja Shkup-Prishtinë, e mbyllur për qarkulli më 7 dhe 8 dhjetor, kontrolloni oraret
Ministria e Punëve të Brendshme njofton se, për shkak të punimeve ndërtimore në magjistralen Shkup-Prishtinë, më saktësisht në kalimin kufitar Hani i Elezit-Kaçanik, më datën 7 -8 dhjetor (nesër dhe pasnesër) qarkullimi ...
Flaka | 06-Dec-2018 19:19
Ministria e Punëve të Brendshme njofton se, për shkak të punimeve ndërtimore në magjistralen Shkup-Prishtinë, më saktësisht në kalimin kufitar Hani i Elezit-Kaçanik, më datën 7 -8 dhjetor (nesër dhe pasnesër) qarkullimi ...

Për dy ditë ndërpritet komunikacioni në magjistralen Shkup-Prishtinë
Nga Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë njoftojnë opinionin se do të ketë ndërprerje të komunikacionit në magjistralen Shkup-Prishtinë, konkretisht në anën kosovare në Kaçanik, njofton Telegrafi Maqedoni. “Për ...
Arbresh | 06-Dec-2018 17:20
Nga Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë njoftojnë opinionin se do të ketë ndërprerje të komunikacionit në magjistralen Shkup-Prishtinë, konkretisht në anën kosovare në Kaçanik, njofton Telegrafi Maqedoni. “Për ...

Ndërpritet qarkullimi për dy ditë në magjistralen Shkup-Prishtinë
Ministria e Punëve të Brendshme njofton se për shkak të punimeve ndërtimore në magjistralen Shkup-Prishtinë, më saktësisht në kalimin kufitar Hani i Elezit-Kaçanik, më datën 7 -8 dhjetor (nesër dhe pasnesër) qarkullimi ...
Lajm Press | 06-Dec-2018 16:59
Ministria e Punëve të Brendshme njofton se për shkak të punimeve ndërtimore në magjistralen Shkup-Prishtinë, më saktësisht në kalimin kufitar Hani i Elezit-Kaçanik, më datën 7 -8 dhjetor (nesër dhe pasnesër) qarkullimi ...

Të premten dhe të shtunën mbyllet përkohësisht rruga Kaçanik-Hani i Elezit
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe orareve të ...
Shenja | 06-Dec-2018 12:05
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe orareve të ...

Punimet mbyllin përkohësisht rrugën nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit
Rruga nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit do të mbyllet të për shkak se do të vendoen trarët në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale ,njofton Klan Kosova. Rruga do të mbyllet ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 12:05
Rruga nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit do të mbyllet të për shkak se do të vendoen trarët në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale ,njofton Klan Kosova. Rruga do të mbyllet ...

Mbyllje e përkohshme e rrugës nacionale N2, Kaçanik-Hani i Elezit
Ministria e Infrastrukturës, njofton publikun e gjerë se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe ...
Arbresh | 06-Dec-2018 12:00
Ministria e Infrastrukturës, njofton publikun e gjerë se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe ...

Mbyllet përkohësisht rruga nacionale Kaçanik-Hani i Elezit
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe orareve të ...
Kosova Press | 06-Dec-2018 11:43
Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe orareve të ...

Pasdite regjim i veçantë i komunikacionit në Shkup
Regjim të veçantë të komunikacionit në zonën qendrore në Shkup do të ketë pasdite për shkak të mbajtjes së protestës të organizuar nga VMRO-DPMNE. Nga Ministria e Punëve të Brendshme informojnë se sot nga ora 17.00 ...
Medial | 05-Dec-2018 13:30
Regjim të veçantë të komunikacionit në zonën qendrore në Shkup do të ketë pasdite për shkak të mbajtjes së protestës të organizuar nga VMRO-DPMNE. Nga Ministria e Punëve të Brendshme informojnë se sot nga ora 17.00 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved