ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 10:34

MPJ e Serbisë: Madagaskari ka tërhequr njohjen e Kosovës

MPJ e Serbisë: Madagaskari ka tërhequr njohjen e Kosovës
Beograd, 7 dhjetor 2018 – Ministria e Punëve të Jashtme e Serbisë ka publikuar një kumtesë sipas së cilës Republika Madagaskarit e ka tërhequr njohjen e pavarësisë së Kosovës. “Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës ...
Illyriapress | 07-Dec-2018 13:02
Beograd, 7 dhjetor 2018 – Ministria e Punëve të Jashtme e Serbisë ka publikuar një kumtesë sipas së cilës Republika Madagaskarit e ka tërhequr njohjen e pavarësisë së Kosovës. “Ministria e Punëve të Jashtme e Republikës ...

MPJ: Madagaskari nuk e ka tërhequr njohjen, Serbia po bën përsëri propagandë
Mediat serbe raportuan më herët se shteti i Madagaskarit ka tërhequr njohjen e pavarësisë së Kosovës. Kreu i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq citohet të ketë thënë se kanë marrë njoftimin zyrtar nga ministria e Punëve të ...
Arbresh | 07-Dec-2018 12:39
Mediat serbe raportuan më herët se shteti i Madagaskarit ka tërhequr njohjen e pavarësisë së Kosovës. Kreu i diplomacisë serbe, Ivica Daçiq citohet të ketë thënë se kanë marrë njoftimin zyrtar nga ministria e Punëve të ...

Daçiq: Ky është shteti i ri që ka tërhequr njohjen e Kosovës
Ivica Daçiq ka thënë se Madagaskari ka tërhequr njohjen e shtetit të Kosovës. Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë se Madagaskari ka tërhequr njohjen e shtetit të Kosovës. Republika e ...
Politiko | 07-Dec-2018 12:19
Ivica Daçiq ka thënë se Madagaskari ka tërhequr njohjen e shtetit të Kosovës. Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë se Madagaskari ka tërhequr njohjen e shtetit të Kosovës. Republika e ...

“Tërheqja” e njohjes, Pacolli në Madagaskar
Mediat serbe kanë raportuar gjatë ditës se Republika e Madagaskarit e ka tërhequr vendimin e saj për njohjen e Kosovës. Një gjë e tillë është mohuar nga Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës. Madje, Fatmir Haxholli, ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:17
Mediat serbe kanë raportuar gjatë ditës se Republika e Madagaskarit e ka tërhequr vendimin e saj për njohjen e Kosovës. Një gjë e tillë është mohuar nga Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës. Madje, Fatmir Haxholli, ...

Nota për “çnjohje” nga Madagaskari raportohet se erdhi edhe në adresë të Prishtinës
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë se Madagaskari është bërë vendi i 12-të që e ka tërhequr njohjen e Kosovës. Në notën që mediat serbe raportojnë se iu dërgua edhe autoriteteve kosovare specifikohet se ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:09
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka thënë se Madagaskari është bërë vendi i 12-të që e ka tërhequr njohjen e Kosovës. Në notën që mediat serbe raportojnë se iu dërgua edhe autoriteteve kosovare specifikohet se ...

Ministria e Punëve të Jashtme mohon tërheqjen e njohjes nga Madagaskari
Mediat serbe kanë raportuar se Republika e Madagaskarit e ka tërhequr vendimin e saj për njohjen e Kosovës. Një gjë të tillë e kanë mohuar nga Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës. Fatmir Haxholli, këshilltar i ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:00
Mediat serbe kanë raportuar se Republika e Madagaskarit e ka tërhequr vendimin e saj për njohjen e Kosovës. Një gjë të tillë e kanë mohuar nga Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës. Fatmir Haxholli, këshilltar i ...

Mediat serbe: Madagaskari tërheq njohjen e Kosovës
Republika e Madagaskarit ka njoftuar Ministrinë e Punëve të Jashtme të Serbisë se ka tërhequr vendimin e saj për njohjen e Kosovës. Kështu raportojnë mediat serbe sipas të cilave, ky është vendi i 12-të që ka marrë një ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 11:46
Republika e Madagaskarit ka njoftuar Ministrinë e Punëve të Jashtme të Serbisë se ka tërhequr vendimin e saj për njohjen e Kosovës. Kështu raportojnë mediat serbe sipas të cilave, ky është vendi i 12-të që ka marrë një ...

Pacolli në Gambi, nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi
Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, po qëndron në Gambi, në kuadër të një turneu të vogël në kontinentin afrikan, me qëllim avancimin e marrëdhënieve me vendet afrikane. Pacolli takoi presidentin e ...
GazetaFjala | 05-Dec-2018 20:24
Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, po qëndron në Gambi, në kuadër të një turneu të vogël në kontinentin afrikan, me qëllim avancimin e marrëdhënieve me vendet afrikane. Pacolli takoi presidentin e ...

Pacolli në Gambi, takon Presidentin dhe homologun e tij nga ky shtet – nënshkruhet marrëveshje dypalëshe bashkëpunimi
Në kuadër të mini-turit në kontinentin Afrikan dhe me qëllimin e avancimit të marrëdhënieve me vendet afrikane, zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është duke qëndruar në Gambi. Me ...
Arbresh | 05-Dec-2018 19:54
Në kuadër të mini-turit në kontinentin Afrikan dhe me qëllimin e avancimit të marrëdhënieve me vendet afrikane, zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është duke qëndruar në Gambi. Me ...

Pacolli në Gambi - nënshkrua marrëveshje bashkëpunimi
Në kuadër të mini-turit në kontinentin afrikan dhe me qëllimin e avancimit të marrëdhënieve me vendet afrikane, zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është duke qëndruar në Gambi.
Kosova Press | 05-Dec-2018 19:24
Në kuadër të mini-turit në kontinentin afrikan dhe me qëllimin e avancimit të marrëdhënieve me vendet afrikane, zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është duke qëndruar në Gambi.

Pacollit i rikonfirmohet mbështetja e Gambisë: Mbetet aleat i palëkundur i Kosovës
Gambia s’bënë pjesë në listën e vendeve që kanë tërhequr njohjen e pavarësisë së Kosovës. Është ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli që ka zhvilluar një takim me presidentin e këtij vendi, Adama Barrow, ...
Klan Kosova | 05-Dec-2018 18:51
Gambia s’bënë pjesë në listën e vendeve që kanë tërhequr njohjen e pavarësisë së Kosovës. Është ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli që ka zhvilluar një takim me presidentin e këtij vendi, Adama Barrow, ...

Pacolli takohet me presidentin e Gambias, merr mbështetje të fortë për Kosovën
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli po qëndron në Gambia ku edhe është takuar me presidentin e këtij shteti, Adama Barrow. Pacolli tha se gjatë këtij takimi presidenti i Gambias i dha një mbështetje të fortë ...
Arbresh | 05-Dec-2018 18:44
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli po qëndron në Gambia ku edhe është takuar me presidentin e këtij shteti, Adama Barrow. Pacolli tha se gjatë këtij takimi presidenti i Gambias i dha një mbështetje të fortë ...

Pacolli nis një mini-turne në Afrikë
Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka nisur një mini – turne në kontinentin afrikan. Ai ka ndaluar në shtetin e Gambisë ku është pritur nga ministri i jashtëm i këtij vendi, Mamadou Tangara.
Klan Kosova | 05-Dec-2018 16:45
Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka nisur një mini – turne në kontinentin afrikan. Ai ka ndaluar në shtetin e Gambisë ku është pritur nga ministri i jashtëm i këtij vendi, Mamadou Tangara.

Pacolli fillon një turne në Afrikë
Ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli filluar një mini turne në kontinentin afrikan.
Kosova Press | 05-Dec-2018 16:25
Ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli filluar një mini turne në kontinentin afrikan.

Behgjet Pacolli arrin për vizitë zyrtare në Gambi
Behgjet Pacolli ka ndërruar kontinent. Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës në orët e para të mëngjesit ka arritur në Gambi. Pacolli ka publikuar një video të momentit të arritjes së tij. “Në orët e hershme të ...
Arbresh | 05-Dec-2018 12:51
Behgjet Pacolli ka ndërruar kontinent. Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës në orët e para të mëngjesit ka arritur në Gambi. Pacolli ka publikuar një video të momentit të arritjes së tij. “Në orët e hershme të ...

Lufta ndaj çnjohjes, kurth i Serbisë për Kosovën
Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës, thotë se zyrtarisht shtetin e Kosovës e kanë njohur 116 shtete të botës dhe ky numër mbetet i pandryshuar deri më sot. Pavarësisht deklaratave të zyrtarëve të shtetit të Serbisë ...
Arbresh | 04-Dec-2018 08:44
Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës, thotë se zyrtarisht shtetin e Kosovës e kanë njohur 116 shtete të botës dhe ky numër mbetet i pandryshuar deri më sot. Pavarësisht deklaratave të zyrtarëve të shtetit të Serbisë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved