ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 15:50

Kush është golashënuesi më i mirë i 2018-ës në pesë ligat kryesore?

Kush është golashënuesi më i mirë i 2018-ës në pesë ligat kryesore?
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ende nuk ka humbur sensin për gol. Portugezi që verën e fundit nga Real Madrid kaloi në Serie a te Juventusi, është golashënuesi më i mirë i Evropës në pesë ligat kryesore, me 32 ...
Albportali | 07-Dec-2018 14:52
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ende nuk ka humbur sensin për gol. Portugezi që verën e fundit nga Real Madrid kaloi në Serie a te Juventusi, është golashënuesi më i mirë i Evropës në pesë ligat kryesore, me 32 ...

Kush është golashënuesi më i mirë i 2018-ës në pesë ligat kryesore?
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ende nuk ka humbur sensin për gol. Portugezi që verën e fundit nga Real Madrid kaloi në Serie a te Juventusi, është golashënuesi më i mirë i Evropës në pesë ligat kryesore, me 32 ...
Lajminet | 07-Dec-2018 14:26
Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, ende nuk ka humbur sensin për gol. Portugezi që verën e fundit nga Real Madrid kaloi në Serie a te Juventusi, është golashënuesi më i mirë i Evropës në pesë ligat kryesore, me 32 ...

Lionel Messi shpallet sulmuesi më i mirë në Botë
Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi është zgjedhur sulmuesi më i mirë në botë, duke lënë pas Kristiano Ronaldon dhe Kylian Mbapen, në përzgjedhjen e futbollistëve më të mirë të bërë nga ekspertët e rrjetit ESPN, ...
InfoSport.mk | 07-Dec-2018 10:22
Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi është zgjedhur sulmuesi më i mirë në botë, duke lënë pas Kristiano Ronaldon dhe Kylian Mbapen, në përzgjedhjen e futbollistëve më të mirë të bërë nga ekspertët e rrjetit ESPN, ...

Hera e parë që nga 2006-ta që Messi lihet jashtë treshes finaliste të Topit të Artë
Janë paraqitur edhe treshja tjetër që kanë zënë vendin e 5, 6 dhe 7. Në pozitën e pestë është Lionel Messi i Barcelonës, që sivjet nuk duket se do ta merr këtë çmim. Njëherësh Messi për herë të parë është në këtë pozitë ...
Shenja | 03-Dec-2018 22:57
Janë paraqitur edhe treshja tjetër që kanë zënë vendin e 5, 6 dhe 7. Në pozitën e pestë është Lionel Messi i Barcelonës, që sivjet nuk duket se do ta merr këtë çmim. Njëherësh Messi për herë të parë është në këtë pozitë ...

ZYRTARE: “Topi i Artë”, Messi jashtë treshes së fundit, ja kush është në pozitat 7, 6 dhe 5
Më herët janë mësuar lojtarët që kanë përfunduar në pozitat 10, 9 dhe 8, shkruan . Harry Kane, Kevin De Bruyne dhe Harry Kane ishin treshja nga Premierliga që u renditën në ato pozita. Në pozitat 7, 6 dhe 5 kanë ...
Lajminet | 03-Dec-2018 21:44
Më herët janë mësuar lojtarët që kanë përfunduar në pozitat 10, 9 dhe 8, shkruan . Harry Kane, Kevin De Bruyne dhe Harry Kane ishin treshja nga Premierliga që u renditën në ato pozita. Në pozitat 7, 6 dhe 5 kanë ...

Messi dhe Valverde të shqetësuar për Coutinho-n
Lionel Messi dhe Ernest Valverde janë të shqetësuar me formën e Philippe Coutinho-s, sipas Don Balon. Përveç Luis Suarez-it dhe Lionel Messi-t, asnjë yll i Barcelonës nuk ka kontribuar me gola, përfshirë edhe ...
Klan Kosova | 03-Dec-2018 16:26
Lionel Messi dhe Ernest Valverde janë të shqetësuar me formën e Philippe Coutinho-s, sipas Don Balon. Përveç Luis Suarez-it dhe Lionel Messi-t, asnjë yll i Barcelonës nuk ka kontribuar me gola, përfshirë edhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved