ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:28

Kryetari i Partizanit: Të ndahet politika nga sporti

Kryetari i Partizanit: Të ndahet politika nga sporti
Kryetari i klubit të basketbollit Partizani nga Beogradi, Ostoja Mijailoviq ka thënë se ndalimi i tyre në Jarinje është precedent që një ekipi sportiv ia pamundëson të luajë. Ai për televizionin shtetëror serb tha se ...
Klan Kosova | 05-Dec-2018 11:01
Kryetari i klubit të basketbollit Partizani nga Beogradi, Ostoja Mijailoviq ka thënë se ndalimi i tyre në Jarinje është precedent që një ekipi sportiv ia pamundëson të luajë. Ai për televizionin shtetëror serb tha se ...

Policia e Kosovës ndalon hyrjen e basketbollistëve serbë si dhe disa zyrtarëve tjerë
Policia e Kosovës, në pikë kalimin kufitar Jarinje, sot rreth orës 11:40 ia ka refuzuar hyrjen një veture me targa “BG”, në të cilën gjendeshin një zyrtar dhe tre persona të tjerë, si dhe një autobusi po ashtu me targa ...
Ina-Online | 04-Dec-2018 14:31
Policia e Kosovës, në pikë kalimin kufitar Jarinje, sot rreth orës 11:40 ia ka refuzuar hyrjen një veture me targa “BG”, në të cilën gjendeshin një zyrtar dhe tre persona të tjerë, si dhe një autobusi po ashtu me targa ...

Policia e Kosovës jep detaje pse i ktheu mbrapsht basketbollistët serbë
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ekipi i basketbollit të Partizanit të Beogradit nga Serbia nuk është lejuar të hyjë në Kosovë pasi nuk ka pasur leje për hyrje nga MPJ. Përmes një komunikate për medie Policia ka ...
Arbresh | 04-Dec-2018 13:41
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ekipi i basketbollit të Partizanit të Beogradit nga Serbia nuk është lejuar të hyjë në Kosovë pasi nuk ka pasur leje për hyrje nga MPJ. Përmes një komunikate për medie Policia ka ...

Zëvendësit të Gjuriqit i ndalohet hyrja në Kosovë, policia jep detaje
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për ndalimin që i është bërë në kufi sot zëvendësdrejtorit të të ashtuquajturës zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Dusan Kozarev. Sipas policisë në pikë kalimin kufitar të ...
Arbresh | 04-Dec-2018 13:41
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për ndalimin që i është bërë në kufi sot zëvendësdrejtorit të të ashtuquajturës zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Dusan Kozarev. Sipas policisë në pikë kalimin kufitar të ...

Tentojnë të hyjnë pa leje në Kosovë, kthehen mbrapsht
Policia e Kosovës në vendkalimin kufitar Jarinje, sot rreth orës 11:40, ka refuzuar hyrjen një veture me targa “BG”, në të cilën gjendeshin një zyrtar dhe tre persona të tjerë, si dhe një autobusi po ashtu me targa ...
Kosova Press | 04-Dec-2018 13:30
Policia e Kosovës në vendkalimin kufitar Jarinje, sot rreth orës 11:40, ka refuzuar hyrjen një veture me targa “BG”, në të cilën gjendeshin një zyrtar dhe tre persona të tjerë, si dhe një autobusi po ashtu me targa ...

Nuk kishin leje nga MPJ, Partizanit të Beogradit i refuzohet hyrja në Kosovë
Policia e Kosovës ka njoftuar se ia ka refuzuar hyrjen klubit të Partizanit të Beogradit në Kosovë pasi që ata nuk kanë poseduar leje për hyrje nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Ata po ashtu kanë refuzuar ...
Klan Kosova | 04-Dec-2018 13:30
Policia e Kosovës ka njoftuar se ia ka refuzuar hyrjen klubit të Partizanit të Beogradit në Kosovë pasi që ata nuk kanë poseduar leje për hyrje nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Ata po ashtu kanë refuzuar ...

Kjo është arsyeja pse Partizani i Beogradit nuk u lejua të hyjë në Kosovë
Ekipi i basketbollit të Partizanit të Beogradit nga Serbia nuk është lejuar të hyjë sot në Kosovë. Të njëjtit janë ndaluar në pikën kufitare të Jarinjës, shkruan lajmi.net. Ata planifikonin të zhvillonin një përballje ...
Arbresh | 04-Dec-2018 13:08
Ekipi i basketbollit të Partizanit të Beogradit nga Serbia nuk është lejuar të hyjë sot në Kosovë. Të njëjtit janë ndaluar në pikën kufitare të Jarinjës, shkruan lajmi.net. Ata planifikonin të zhvillonin një përballje ...

Basketbollistëve të Partizanit nuk iu lejohet hyrja në Kosovë
Mediat serbe raportojnë se një klub basketbolli nga Serbia nuk është lejuar të futet në Kosovës, në pikën kufitare në Jarinjë.
Kosova Press | 04-Dec-2018 12:43
Mediat serbe raportojnë se një klub basketbolli nga Serbia nuk është lejuar të futet në Kosovës, në pikën kufitare në Jarinjë.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved