ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:40

Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike shqyrton raportet e auditimit për listën esenciale të barnave

Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike shqyrton raportet e auditimit për listën esenciale të barnave
Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike do të shqyrtoj sot raportet e auditimit për Ministrinë e Shëndetësisë. Do të diskutohet për projektin “Shëndetësia Kosovare” dhe “Listën esenciale të barnave”. Ngjarja ...
Arbresh | 07-Dec-2018 07:16
Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike do të shqyrtoj sot raportet e auditimit për Ministrinë e Shëndetësisë. Do të diskutohet për projektin “Shëndetësia Kosovare” dhe “Listën esenciale të barnave”. Ngjarja ...

Kryeministri viziton Korporatën Energjetike të Kosovës
Kryeministri Ramush Haradinaj do të zhvillojë një vizitë pune në Korporatën Energjetike të Kosovës. Ngjarja mbahet në orën 9:00./
Arbresh | 07-Dec-2018 07:12
Kryeministri Ramush Haradinaj do të zhvillojë një vizitë pune në Korporatën Energjetike të Kosovës. Ngjarja mbahet në orën 9:00./

Ngjarjet e datës 7 dhjetor
Kryeministri Ramush Haradinaj zhvillon vizitë pune në KEK. (Kosova A, Hyrja Zona 1, ora 09:00)
Kosova Press | 07-Dec-2018 00:01
Kryeministri Ramush Haradinaj zhvillon vizitë pune në KEK. (Kosova A, Hyrja Zona 1, ora 09:00)

Qeveria mbanë mbledhje sot
Qeveria e Kosovës mbanë mbledhjen e rregullt. Sipas njoftimit për media mbledhja mbahet në orën 15:00./
Arbresh | 06-Dec-2018 09:40
Qeveria e Kosovës mbanë mbledhjen e rregullt. Sipas njoftimit për media mbledhja mbahet në orën 15:00./

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved