ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 10:34

Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike shqyrton raportet e auditimit për listën esenciale të barnave

Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike shqyrton raportet e auditimit për listën esenciale të barnave
Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike do të shqyrtoj sot raportet e auditimit për Ministrinë e Shëndetësisë. Do të diskutohet për projektin “Shëndetësia Kosovare” dhe “Listën esenciale të barnave”. Ngjarja ...
Arbresh | 07-Dec-2018 07:16
Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike do të shqyrtoj sot raportet e auditimit për Ministrinë e Shëndetësisë. Do të diskutohet për projektin “Shëndetësia Kosovare” dhe “Listën esenciale të barnave”. Ngjarja ...

Kryeministri viziton Korporatën Energjetike të Kosovës
Kryeministri Ramush Haradinaj do të zhvillojë një vizitë pune në Korporatën Energjetike të Kosovës. Ngjarja mbahet në orën 9:00./
Arbresh | 07-Dec-2018 07:12
Kryeministri Ramush Haradinaj do të zhvillojë një vizitë pune në Korporatën Energjetike të Kosovës. Ngjarja mbahet në orën 9:00./

Ngjarjet e datës 7 dhjetor
Kryeministri Ramush Haradinaj zhvillon vizitë pune në KEK. (Kosova A, Hyrja Zona 1, ora 09:00)
Kosova Press | 07-Dec-2018 00:01
Kryeministri Ramush Haradinaj zhvillon vizitë pune në KEK. (Kosova A, Hyrja Zona 1, ora 09:00)

Qeveria mbanë mbledhje sot
Qeveria e Kosovës mbanë mbledhjen e rregullt. Sipas njoftimit për media mbledhja mbahet në orën 15:00./
Arbresh | 06-Dec-2018 09:40
Qeveria e Kosovës mbanë mbledhjen e rregullt. Sipas njoftimit për media mbledhja mbahet në orën 15:00./

?Ngjarjet e datës 4 dhjetor
Mbahet dita e dytë e Panairit e Produkteve Bujqësore, Agroindustriale dhe Tregtisë Inverse ''Prishtina 2018''. (Hotel “Emerald”, ora 09:00)
Kosova Press | 04-Dec-2018 00:04
Mbahet dita e dytë e Panairit e Produkteve Bujqësore, Agroindustriale dhe Tregtisë Inverse ''Prishtina 2018''. (Hotel “Emerald”, ora 09:00)

Pas vendosjes së taksës 100 për qind, prodhimi vendor rritet për 20 për qind
Vendosja e taksës prej 100 për qind për prodhimet nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina, është e treguar hap i qëlluar për rritjen e konsumit të prodhimeve të Kosovës. Këto janë bërë të ditura në hapjen e panairit të ...
Gazeta Ekonomia | 03-Dec-2018 15:11
Vendosja e taksës prej 100 për qind për prodhimet nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina, është e treguar hap i qëlluar për rritjen e konsumit të prodhimeve të Kosovës. Këto janë bërë të ditura në hapjen e panairit të ...

Prishtina nikoqire e Panairit të Bujqësisë (VIDEO)
Oda Ekonomike e Kosovës (OEK) ka organizuar edicionin e 17-të të Panairit të Produkteve Bujqësore, Agroindustriale dhe Tregtisë Inverse “Prishtina 2018’’. Në këtë edicion kanë marrë pjesë kryeministri Ramush Haradinaj, ...
Klan Kosova | 03-Dec-2018 14:09
Oda Ekonomike e Kosovës (OEK) ka organizuar edicionin e 17-të të Panairit të Produkteve Bujqësore, Agroindustriale dhe Tregtisë Inverse “Prishtina 2018’’. Në këtë edicion kanë marrë pjesë kryeministri Ramush Haradinaj, ...

Hapet panairi i produkteve Bujqësore (Drejtpërdrejt)
Hapet panairi i produkteve Bujqësore, Agroindustriale dhe Tregtisë Inverse ''Prishtina 2018', organizuar nga Oda Ekonomike e Kosovës.
Kosova Press | 03-Dec-2018 13:35
Hapet panairi i produkteve Bujqësore, Agroindustriale dhe Tregtisë Inverse ''Prishtina 2018', organizuar nga Oda Ekonomike e Kosovës.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved