ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 15:31

Këto janë fotot më fantastike të 2018-ës

Këto janë fotot më fantastike të 2018-ës
Jeta jone perbehet nga momente te bukura dhe te veçanta. Keto foto deshmojne me se miri disa pjese te saj dhe per me teper energji, lumturi, bukuri e ndonjehere edhe dhimbje.
ikub.al | 07-Dec-2018 11:18
Jeta jone perbehet nga momente te bukura dhe te veçanta. Keto foto deshmojne me se miri disa pjese te saj dhe per me teper energji, lumturi, bukuri e ndonjehere edhe dhimbje.

Për herë të parë në Kosovë ngjarje e modës për persona me nevoja të veçanta
Në vigjilje të Ditës Ndërkombëtare për të Drejtat e Njeriut, ambasadorja e Vullnetit të Mirë për Kosovën në IHRC, Elvana Shala, sot organizon për herë të parë në Kosovë ngjarjen e modës për persona me nevoja të veçanta ...
Kosova Press | 07-Dec-2018 06:43
Në vigjilje të Ditës Ndërkombëtare për të Drejtat e Njeriut, ambasadorja e Vullnetit të Mirë për Kosovën në IHRC, Elvana Shala, sot organizon për herë të parë në Kosovë ngjarjen e modës për persona me nevoja të veçanta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved