ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 03:35

Këmbimi valutor/Euro nuk ndal rënien, zhvlerësohen edhe monedhat e huaja

Këmbimi valutor/Euro nuk ndal rënien, zhvlerësohen edhe monedhat e huaja
Monedha europian nuk ndal rënien. Blihet sot me 123.50 lekë dhe shitet me 124.30 lekë. Rënie kanë pësuar edhe monedhat e tjera. Me 0.5 lekë më pak nga e enjtja blihet Dollari amerikan. Sot në nivelin e 108.50 lekë, dhe ...
ScanTv | 07-Dec-2018 10:10
Monedha europian nuk ndal rënien. Blihet sot me 123.50 lekë dhe shitet me 124.30 lekë. Rënie kanë pësuar edhe monedhat e tjera. Me 0.5 lekë më pak nga e enjtja blihet Dollari amerikan. Sot në nivelin e 108.50 lekë, dhe ...

Efektet sezonale, euro zbret nën 124 lekë. Si pritet deri në fund të vitit
Monedha e përbashkët europiane ka shënuar një tjetër rekord të ulët për dekadën, duke u këmbyer poshtë 124 lekëve. Kjo është dita e dytë radhazi që euro humbet pikë gjatë kësaj jave. Sipas kursit zyrtar të Bankës së ...
Gazeta Dita | 07-Dec-2018 10:00
Monedha e përbashkët europiane ka shënuar një tjetër rekord të ulët për dekadën, duke u këmbyer poshtë 124 lekëve. Kjo është dita e dytë radhazi që euro humbet pikë gjatë kësaj jave. Sipas kursit zyrtar të Bankës së ...

Euro arrin pikën më të ulët në 11 vjet, bie nën 124 lekë
Monedha e përbashkët europiane ka shënuar një tjetër rekord të ulët për dekadën, duke u këmbyer poshtë 124 lekëve. Kjo është dita e dytë radhazi që euro humbet pikë gjatë kësaj jave. Sipas kursit zyrtar të Bankës së ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 08:19
Monedha e përbashkët europiane ka shënuar një tjetër rekord të ulët për dekadën, duke u këmbyer poshtë 124 lekëve. Kjo është dita e dytë radhazi që euro humbet pikë gjatë kësaj jave. Sipas kursit zyrtar të Bankës së ...

Projekti i fshehur i Unazës, shemben 200 banesa të tjera
Pas Unazës së Madhe, një tjetër projekt pritet të shembë banesat e rreth 200 familjeve. Në zgjatimin e zonës është parashikuar spostimi i lumit Lana dhe rehabilitimi i tij në krahun e majtë Neritan Gjergo Shembjet në ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 19:26
Pas Unazës së Madhe, një tjetër projekt pritet të shembë banesat e rreth 200 familjeve. Në zgjatimin e zonës është parashikuar spostimi i lumit Lana dhe rehabilitimi i tij në krahun e majtë Neritan Gjergo Shembjet në ...

Forcohet leku – Bie Euro dhe Dollari, rritet Paundi britanik
Monedha kombëtare, leku, ka forcuar pozitat ndaj valutave kryesore ndërkombëtare. Monedha e eurozonës vijon të zhvlerësohet dhe ditën e sotme ka humbur 0.2 lekë për njësi kundrejt lekut, duke zbritur në kuotën e 123.6 ...
ScanTv | 06-Dec-2018 10:41
Monedha kombëtare, leku, ka forcuar pozitat ndaj valutave kryesore ndërkombëtare. Monedha e eurozonës vijon të zhvlerësohet dhe ditën e sotme ka humbur 0.2 lekë për njësi kundrejt lekut, duke zbritur në kuotën e 123.6 ...

Ndryshoj rrjedha e Lanës. Projekti për prishjen e banesave
Pas Unazës së Madhe, një tjetër projekt pritet të shembë banesat e gati 194 familjeve. Në po këtë zonë është parashikuar spostimi i lumit Lana dhe rehabilitimi i tij në krahun e majtë, duke rrezikuar kështu shembjen e ...
Dritare | 05-Dec-2018 21:30
Pas Unazës së Madhe, një tjetër projekt pritet të shembë banesat e gati 194 familjeve. Në po këtë zonë është parashikuar spostimi i lumit Lana dhe rehabilitimi i tij në krahun e majtë, duke rrezikuar kështu shembjen e ...

Rekord i ri, euro në pikën më të ulët gjatë 11 viteve të fundit
Monedha e përbashkët ka zbritur sot në nivelin më të ulët që nga shkurti i vitit 2008, duke arritur në këtë mënyrë një rekord të ri të 11 viteve të fundit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro u këmbye ...
Gazeta Shqip | 05-Dec-2018 17:30
Monedha e përbashkët ka zbritur sot në nivelin më të ulët që nga shkurti i vitit 2008, duke arritur në këtë mënyrë një rekord të ri të 11 viteve të fundit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro u këmbye ...

Skandali me “Unazën e Re”, projekt sekret për shembjen e banesave pranë Lanës
Pas Unazës së Madhe, një tjetër projekt pritet të shembë banesat e gati 194 familjeve. Në po këtë zonë është parashikuar spostimi i lumit Lana dhe rehabilitimi i tij në krahun e majtë, duke rrezikuar kështu shembjen e ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 20:19
Pas Unazës së Madhe, një tjetër projekt pritet të shembë banesat e gati 194 familjeve. Në po këtë zonë është parashikuar spostimi i lumit Lana dhe rehabilitimi i tij në krahun e majtë, duke rrezikuar kështu shembjen e ...

Euro prek nivelin më të ulët në 11 vite
Monedha e përbashkët ka zbritur sot në nivelin më të ulët që nga shkurti i vitit 2008, duke arritur në këtë mënyrë një rekord të ri të 11 viteve të fundit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro u këmbye ...
Gazeta Dita | 05-Dec-2018 14:46
Monedha e përbashkët ka zbritur sot në nivelin më të ulët që nga shkurti i vitit 2008, duke arritur në këtë mënyrë një rekord të ri të 11 viteve të fundit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro u këmbye ...

Euro zbriti sot në nivelin më të ulët që prej 2008-s
Monedha e përbashkët ka zbritur sot në nivelin më të ulët që nga shkurti i vitit 2008, duke arritur në këtë mënyrë një rekord të ri të 11 viteve të fundit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro u këmbye ...
Shenja | 05-Dec-2018 14:40
Monedha e përbashkët ka zbritur sot në nivelin më të ulët që nga shkurti i vitit 2008, duke arritur në këtë mënyrë një rekord të ri të 11 viteve të fundit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro u këmbye ...

Euro prek nivelin më të ulët në 11 vite, ja me sa u këmbye sot
Monedha e përbashkët ka zbritur sot në nivelin më të ulët që nga shkurti i vitit 2008, duke arritur në këtë mënyrë një rekord të ri të 11 viteve të fundit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro u këmbye ...
Java News | 05-Dec-2018 14:29
Monedha e përbashkët ka zbritur sot në nivelin më të ulët që nga shkurti i vitit 2008, duke arritur në këtë mënyrë një rekord të ri të 11 viteve të fundit. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro u këmbye ...

Këmbimi valutor/Euro sërish në rënie, rritet Dollari amerikan dhe Paundi britanik
Monedha europiane nuk po merr veten për një kohë të gjatë. Në tregun valutor vendas, sot euro vazhdon rënien kundrejt monedhës vendase lekë. Krahasuar me ditën e djeshme, një euro blihet me 0.2 lekë më pak. Blihet me ...
ScanTv | 05-Dec-2018 09:56
Monedha europiane nuk po merr veten për një kohë të gjatë. Në tregun valutor vendas, sot euro vazhdon rënien kundrejt monedhës vendase lekë. Krahasuar me ditën e djeshme, një euro blihet me 0.2 lekë më pak. Blihet me ...

Këmbimi valutor/ Zhvlerësohet Paundi britanik, dobët edhe monedhat e tjera
Në tregun valutor vendas euro sot vijon të qëndrojë në nivele të ulta. Blihet sot me 124 lekë dhe shitet me 124.70 lekë. Dollari amerikan në rënie. Blihet sot me 108.80 lekë dhe shitet me 109.70 lekë. Monedha britanike ...
ScanTv | 04-Dec-2018 09:57
Në tregun valutor vendas euro sot vijon të qëndrojë në nivele të ulta. Blihet sot me 124 lekë dhe shitet me 124.70 lekë. Dollari amerikan në rënie. Blihet sot me 108.80 lekë dhe shitet me 109.70 lekë. Monedha britanike ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved