ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 10:34

Kashari, zonë e lirë ekonomike

Kashari, zonë e lirë ekonomike
Kashari në Tiranë do të jetë një zonë e lirë ekonomike. Sipas kryebashkiakut Veliaj, hapësira prej 80 hektarësh do të jetë në dispozicion të investitorëve strategjikë, për t’i dhënë një impuls tjetër zhvillimit ekonomik ...
TV Klan | 07-Dec-2018 15:07
Kashari në Tiranë do të jetë një zonë e lirë ekonomike. Sipas kryebashkiakut Veliaj, hapësira prej 80 hektarësh do të jetë në dispozicion të investitorëve strategjikë, për t’i dhënë një impuls tjetër zhvillimit ekonomik ...

Forumi Ekonomik, dhjetëra kompani vendase dhe të huaja shprehin interes
Veliaj: “Tirana, sot një nga qytetet më energjike; Paketa e qeverisë shqiptare për të bërë biznes, një nga më tërheqëset” Në kryeqytet u mbajt sot Forumi i parë Ekonomik i Tiranës ku aktorë vendimmarrës dhe të biznesit ...
Gazeta Shqip | 07-Dec-2018 14:44
Veliaj: “Tirana, sot një nga qytetet më energjike; Paketa e qeverisë shqiptare për të bërë biznes, një nga më tërheqëset” Në kryeqytet u mbajt sot Forumi i parë Ekonomik i Tiranës ku aktorë vendimmarrës dhe të biznesit ...

Zonë ekonomike për teknologjinë, Veliaj: Do të ngrihet vitin e ardhshëm
Tirana do të ketë vitin e ardhshëm të parën zonë ekonomike në vend. Gjatë Forumit Ekonomik të Tiranës, kryetari i bashkisë, Erion Veliaj, tha se kjo zonë do të ketë një sipërfaqe prej rreth 80 hektarësh dhe do të ...
ScanTv | 07-Dec-2018 14:04
Tirana do të ketë vitin e ardhshëm të parën zonë ekonomike në vend. Gjatë Forumit Ekonomik të Tiranës, kryetari i bashkisë, Erion Veliaj, tha se kjo zonë do të ketë një sipërfaqe prej rreth 80 hektarësh dhe do të ...

Veliaj: Paketa për të bërë biznes, një nga më tërheqëset
Në kryeqytet u mbajt sot Forumi i parë Ekonomik i Tiranës ku aktorë vendimmarrës dhe të biznesit vendas e të huaj diskutuan mbi sfidat e zhvillimit ekonomik. Në fjalën përshëndetëse, kryetari i bashkisë së Tiranës, ...
Java News | 07-Dec-2018 13:48
Në kryeqytet u mbajt sot Forumi i parë Ekonomik i Tiranës ku aktorë vendimmarrës dhe të biznesit vendas e të huaj diskutuan mbi sfidat e zhvillimit ekonomik. Në fjalën përshëndetëse, kryetari i bashkisë së Tiranës, ...

Dy muaj pas lindjes, Ajola Xoxa na prezanton Kajan (Foto)
TIRANE Rreth dy muaj më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa solli në jetë djalin e tyre të parë, i cili peshonte 3 kg e 400 gram. Vogëlushi, të ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 16:04
TIRANE Rreth dy muaj më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa solli në jetë djalin e tyre të parë, i cili peshonte 3 kg e 400 gram. Vogëlushi, të ...

Zhvillohet Forumi Ekonomik i Tiranës
Në kryeqytet u mbajt sot Forumi i parë Ekonomik i Tiranës ku aktorë vendimmarrës dhe të biznesit vendas e të huaj diskutuan mbi sfidat e zhvillimit ekonomik. Në fjalën përshëndetëse, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion ...
ABCNews | 07-Dec-2018 13:14
Në kryeqytet u mbajt sot Forumi i parë Ekonomik i Tiranës ku aktorë vendimmarrës dhe të biznesit vendas e të huaj diskutuan mbi sfidat e zhvillimit ekonomik. Në fjalën përshëndetëse, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion ...

Djali i Veliajt 2-muajsh, Ajola publikon foton e parë të vogëlushit
Rreth dy muaj më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa solli në jetë djalin e tyre të parë, i cili peshonte 3 kg e 400 gram. Vogëlushi, të cilin e ...
Java News | 06-Dec-2018 16:54
Rreth dy muaj më parë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa solli në jetë djalin e tyre të parë, i cili peshonte 3 kg e 400 gram. Vogëlushi, të cilin e ...

Dy muaj me qiellin e vogël, Ajola Xoxa poston foton e parë të Kajan
Dy muaj më parë, Ajola Xoxa dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj u bënë prindër të një engjëlli të vogël, Kajan. Kajan do të festojë Krishtlindjet e para, këtë vit. Ndërkohë, Ajola ka publikuar këtë të martë një ...
Dritare.net | 06-Dec-2018 15:24
Dy muaj më parë, Ajola Xoxa dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj u bënë prindër të një engjëlli të vogël, Kajan. Kajan do të festojë Krishtlindjet e para, këtë vit. Ndërkohë, Ajola ka publikuar këtë të martë një ...

Bashkëshortja e Erion Veliajt publikon për herë të parë foto me foshnjën
Më 8 tetor Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola Xoxa janë bërë prindër për herë të parë. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë emrin Kajan. Ndërsa ...
Arbresh | 06-Dec-2018 14:35
Më 8 tetor Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola Xoxa janë bërë prindër për herë të parë. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë emrin Kajan. Ndërsa ...

Bashkëshortja e Erion Veliajt publikon për herë të parë foto me foshnjën
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë emrin Kajan, shkruan . Ndërsa sot është hera e parë që ajo ka publikuar foto me djalin në llogarinë e saj në ...
Lajminet | 06-Dec-2018 14:02
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë emrin Kajan, shkruan . Ndërsa sot është hera e parë që ajo ka publikuar foto me djalin në llogarinë e saj në ...

Për herë të parë: Ajola Xoxa foton me Kajan 2 muajsh
Ajola Xoxa më në fund është bindur që të publikojë një foto me djalin e saj të vogël Kajan. Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion veliaj jo pa shkak ka zgjedhur ditën e sotme për ta na dhënë një imazh ...
Bordo | 06-Dec-2018 12:11
Ajola Xoxa më në fund është bindur që të publikojë një foto me djalin e saj të vogël Kajan. Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion veliaj jo pa shkak ka zgjedhur ditën e sotme për ta na dhënë një imazh ...

Erion Veliaj: Një hero i vërtetë dhuron gjithmonë!
Të gjithë “heronjtë” e vegjël të Tiranës do dhurojnë këtë Dhjetor lodra e libra për të gjithë fëmijët në nevojë - që askush të mos mbetet pa festuar këtë fundvit!
Erion Veliaj | 05-Dec-2018 19:47
Të gjithë “heronjtë” e vegjël të Tiranës do dhurojnë këtë Dhjetor lodra e libra për të gjithë fëmijët në nevojë - që askush të mos mbetet pa festuar këtë fundvit!

Erion Veliaj: Tirana jonë ka 1 milion mundësi për të qenë solidare, bashkëpunuese dhe ndihmuese.
Si çdo vit, edhe këto festa, do të organizojmë një sërë nismash për t’iu gjendur më pranë njerëzve në nevojë me një vakt të ngrohtë,
Erion Veliaj | 05-Dec-2018 13:31
Si çdo vit, edhe këto festa, do të organizojmë një sërë nismash për t’iu gjendur më pranë njerëzve në nevojë me një vakt të ngrohtë,

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved