ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/12/2018 16:19

Kamenica e dyta në Kosovë me platformë digjitale

Kamenica e dyta në Kosovë me platformë digjitale
Komuna e Kamenicës së shpejti do të fillojw së zbatuari platformën online “Kamenica Open Data”, si komuna e dytë në Kosovë pas Prishtinës, por e para për këtë platformë në Android dhe IOS.
Kosova Press | 07-Dec-2018 12:51
Komuna e Kamenicës së shpejti do të fillojw së zbatuari platformën online “Kamenica Open Data”, si komuna e dytë në Kosovë pas Prishtinës, por e para për këtë platformë në Android dhe IOS.

Kamenica e dyta në Kosovë me platformë digjitale
Komuna e Kamenicës do të filloj së zbatuari platfomën online “Kamenica Open Data”, si komuna e dytë në Kosovë pas Prishtinës, por e para për këtë platformë në Android dhe IOS ,njofton Klan Kosova. Kryetari i Komunës ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:36
Komuna e Kamenicës do të filloj së zbatuari platfomën online “Kamenica Open Data”, si komuna e dytë në Kosovë pas Prishtinës, por e para për këtë platformë në Android dhe IOS ,njofton Klan Kosova. Kryetari i Komunës ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved