ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 22:06

Ivanov: Gishti drejtohet kah unë, por së shpejti do të dihen aktorët e 27 prillit

Ivanov: Gishti drejtohet kah unë, por së shpejti do të dihen aktorët e 27 prillit
Presidenti Gjorge Ivanov ka hedhur pretendimet se ai kishte përgatitur shpalljen e gjendjes së luftës në mbrëmjen e dhunës në Kuvend më 27 prill. Ai ka vlerësuar se ky pretendim është një përpjekje e dëshpëruar për ta ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 15:17
Presidenti Gjorge Ivanov ka hedhur pretendimet se ai kishte përgatitur shpalljen e gjendjes së luftës në mbrëmjen e dhunës në Kuvend më 27 prill. Ai ka vlerësuar se ky pretendim është një përpjekje e dëshpëruar për ta ...

Ivanov: Gishti drejtohet kah unë, por së shpejti do të dihen aktorët e 27 prillit
Presidenti Gjorge Ivanov ka hedhur pretendimet se ai kishte përgatitur shpalljen e gjendjes së luftës në mbrëmjen e dhunës në Kuvend më 27 prill. Ai ka vlerësuar se ky pretendim është një përpjekje e dëshpëruar për ta ...
Arbresh | 07-Dec-2018 15:07
Presidenti Gjorge Ivanov ka hedhur pretendimet se ai kishte përgatitur shpalljen e gjendjes së luftës në mbrëmjen e dhunës në Kuvend më 27 prill. Ai ka vlerësuar se ky pretendim është një përpjekje e dëshpëruar për ta ...

Ivanov: Më shumë i besohet “Ninxhës” se sa institucioneve (video)
Presidenti i shtetit Gjorge Ivanov ka hedhur poshtë pohimet se natën e 27 prillit ka përgatitur shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Bashkëpunëtorët e tij të afërt Sinisha Aleksovski dhe Boris Josifovski, kanë dhënë ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 14:58
Presidenti i shtetit Gjorge Ivanov ka hedhur poshtë pohimet se natën e 27 prillit ka përgatitur shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Bashkëpunëtorët e tij të afërt Sinisha Aleksovski dhe Boris Josifovski, kanë dhënë ...

Ivanov: Më shumë i besohet “Ninxhës” se sa Institucioneve
Presidenti i shtetit Gjorge Ivanov ka hedhur poshtë pohimet se natën e 27 prillit ka përgatitur shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Bashkëpunëtorët e tij të afërt Sinisha Aleksovski dhe Boris Josifovski, kanë dhënë ...
Republika | 07-Dec-2018 14:26
Presidenti i shtetit Gjorge Ivanov ka hedhur poshtë pohimet se natën e 27 prillit ka përgatitur shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Bashkëpunëtorët e tij të afërt Sinisha Aleksovski dhe Boris Josifovski, kanë dhënë ...

Ivanov hedh poshtë akuzat se më 27 Prill planifikohej shpallja e gjendjes së luftës
Presidenti Gjorge Ivanov ka hedhur pretendimet se ai kishte përgatitur shpalljen e gjendjes së luftës në mbrëmjes e dhunës në Kuvend më 27 prill. Ai ka vlerësuar se ky pretendim është një përpjekje e dëshpëruar për ta ...
Flaka | 07-Dec-2018 13:48
Presidenti Gjorge Ivanov ka hedhur pretendimet se ai kishte përgatitur shpalljen e gjendjes së luftës në mbrëmjes e dhunës në Kuvend më 27 prill. Ai ka vlerësuar se ky pretendim është një përpjekje e dëshpëruar për ta ...

Ivanov hedh poshtë akuzat se më 27 Prill planifikohej shpallja e gjendjes së luftës
Presidenti Gjorge Ivanov ka hedhur pretendimet se ai kishte përgatitur shpalljen e gjendjes së luftës në mbrëmjes e dhunës në Kuvend më 27 prill. Ai ka vlerësuar se ky pretendim është një përpjekje e dëshpëruar për ta ...
Shenja | 07-Dec-2018 13:41
Presidenti Gjorge Ivanov ka hedhur pretendimet se ai kishte përgatitur shpalljen e gjendjes së luftës në mbrëmjes e dhunës në Kuvend më 27 prill. Ai ka vlerësuar se ky pretendim është një përpjekje e dëshpëruar për ta ...

Kërkohet impiçment dhe gjykim për Ivanovin
Nëse vërtetohet se Gjorge Ivanov është i përzier në skenarin për shpallje të gjendjes së luftës më 27 prill, atëherë duhet impiçment të shpejt dhe gjykim të Presidentit Ivanov, vlerëson profesori universitar Lubomir ...
Ina-Online | 07-Dec-2018 10:57
Nëse vërtetohet se Gjorge Ivanov është i përzier në skenarin për shpallje të gjendjes së luftës më 27 prill, atëherë duhet impiçment të shpejt dhe gjykim të Presidentit Ivanov, vlerëson profesori universitar Lubomir ...

Fërçkoski kërkon impiçment të shpejt dhe gjykim të Presidentit Ivanov
Nëse vërtetohet se Gjorge Ivanov është i përzier në skenarin për shpallje të gjendjes së luftës më 27 prill, atëherë duhet impiçment të shpejt dhe gjykim të Presidentit Ivanov, vlerëson profesori universitar Lubomir ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 10:11
Nëse vërtetohet se Gjorge Ivanov është i përzier në skenarin për shpallje të gjendjes së luftës më 27 prill, atëherë duhet impiçment të shpejt dhe gjykim të Presidentit Ivanov, vlerëson profesori universitar Lubomir ...

Nëse “pajtimi” nuk kalon në parlament, Ivanov shpallë amnisti për “27 prillin” dhe jep dorëheqje?!
Nëse procesi për “pajtim” nuk kalon në Parlament, atëherë Presidenti Gjorge Ivanov edhe njëherë do të nënshkruaj një akt tjetër për amnisti të të gjithë të akuzuarve për ngjarjet e “27 Prillit”, kështu vlerëson analisti ...
Lajm Press | 04-Dec-2018 10:22
Nëse procesi për “pajtim” nuk kalon në Parlament, atëherë Presidenti Gjorge Ivanov edhe njëherë do të nënshkruaj një akt tjetër për amnisti të të gjithë të akuzuarve për ngjarjet e “27 Prillit”, kështu vlerëson analisti ...

Ja plani i Ivanovit, flet gazetari maqedonas?
Nëse procesi për “pajtim” nuk kalon në Parlament, atëherë Presidenti Gjorge Ivanov edhe njëherë do të nënshkruaj një akt tjetër për amnisti të të gjithë të akuzuarve për ngjarjet e “27 Prillit”, kështu vlerëson analisti ...
Ina-Online | 04-Dec-2018 10:18
Nëse procesi për “pajtim” nuk kalon në Parlament, atëherë Presidenti Gjorge Ivanov edhe njëherë do të nënshkruaj një akt tjetër për amnisti të të gjithë të akuzuarve për ngjarjet e “27 Prillit”, kështu vlerëson analisti ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved