ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 16:03

Hysaj bën hapin e madh, transferohet në Premierligë

Hysaj bën hapin e madh, transferohet në Premierligë
Mbrojtësi shqiptar i Napolit, do të largohet nga Serie A, për të kaluar në Premierligë, te skuadra e Chelsea. Disa ditë pas raportimeve të vazhdueshme të medieve italiane, është tash ‘DailyMail’ që raporton se mbrojtësi ...
Lajminet | 07-Dec-2018 14:33
Mbrojtësi shqiptar i Napolit, do të largohet nga Serie A, për të kaluar në Premierligë, te skuadra e Chelsea. Disa ditë pas raportimeve të vazhdueshme të medieve italiane, është tash ‘DailyMail’ që raporton se mbrojtësi ...

Hysaj në Premierligë, ky klub i madh anglez e kërkon në janar
Aventura e Elseid Hysaj në Serie A duket se do të përfundojë gjatë këtij dimri. Chelsea është skuadra që po e kërkon me ngulm super mbrojtësin e kombëtares së Shqipërisë. Londinezët janë të gatshëm të paguajnë rreth 50 ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 10:52
Aventura e Elseid Hysaj në Serie A duket se do të përfundojë gjatë këtij dimri. Chelsea është skuadra që po e kërkon me ngulm super mbrojtësin e kombëtares së Shqipërisë. Londinezët janë të gatshëm të paguajnë rreth 50 ...

Befasia e afatit kalimtar dimëror: Pato në Serie A
Sulmuesi brazilian, Alexandre Pato, mund të transferohet sërish në Serie A, te skuadra e Milanit. Sipas ‘Tuttosport’, ‘Rossonerët’ do të provojnë transferimin e Patos në janar, nëse dështon finalizimi i marrëveshjes me ...
Lajminet | 07-Dec-2018 09:40
Sulmuesi brazilian, Alexandre Pato, mund të transferohet sërish në Serie A, te skuadra e Milanit. Sipas ‘Tuttosport’, ‘Rossonerët’ do të provojnë transferimin e Patos në janar, nëse dështon finalizimi i marrëveshjes me ...

Hysaj do të kalojë në Premierligë gjatë dimrit
Chelsea është skuadra që po e kërkon me ngulm super mbrojtësin e kombëtares së Shqipërisë. Londinezët janë të gatshëm të paguajnë rreth 50 milionë euro për ta “rrëmbyer” lojtarin, shkruan “The Sun”, transmeton . Lojtari ...
Lajminet | 06-Dec-2018 22:05
Chelsea është skuadra që po e kërkon me ngulm super mbrojtësin e kombëtares së Shqipërisë. Londinezët janë të gatshëm të paguajnë rreth 50 milionë euro për ta “rrëmbyer” lojtarin, shkruan “The Sun”, transmeton . Lojtari ...

Hysaj nis bisedimet me Chelsean në janar
Agjenti i mbrojtësit shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj, nuk ka përjashtuar mundësinë e vazhdimit të negociatave për kalim te Chelsea. Hysaj ka ngecur të tregojë veten nën urdhrat e Carlo Ancelottit këtë sezon dhe tani ...
Shenja | 06-Dec-2018 20:34
Agjenti i mbrojtësit shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj, nuk ka përjashtuar mundësinë e vazhdimit të negociatave për kalim te Chelsea. Hysaj ka ngecur të tregojë veten nën urdhrat e Carlo Ancelottit këtë sezon dhe tani ...

Hysaj mbetet blu por ndryshon qytet, agjenti e çon kuqeziun te…
Agjenti i Elseid Hysajt, Mario Giuffredi paralajmëron një transferim të mundshëm të mbrojtësit të kombëtares shqiptare te Chelsea në merkaton e janarit. Në intervistë për Radio Crc, menaxheri i Hysajt ka deklaruar se ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 19:40
Agjenti i Elseid Hysajt, Mario Giuffredi paralajmëron një transferim të mundshëm të mbrojtësit të kombëtares shqiptare te Chelsea në merkaton e janarit. Në intervistë për Radio Crc, menaxheri i Hysajt ka deklaruar se ...

Agjenti i Elseid Hysajt: Nuk e përjashtojmë mundësinë e largimit që në janar
E ardhmja e mbrojtësit të kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, tek skuadra e Napolit duke gjithnjë e më larg që me ardhjen e trajnerit Carlo Ancelotti. Me ardhjen e teknikut italian, mbrojtësi shkodran nuk ka gjetur ...
GazetaTema | 06-Dec-2018 14:31
E ardhmja e mbrojtësit të kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, tek skuadra e Napolit duke gjithnjë e më larg që me ardhjen e trajnerit Carlo Ancelotti. Me ardhjen e teknikut italian, mbrojtësi shkodran nuk ka gjetur ...

Agjenti i Hysajt “tremb” Napolin: Mbrojtësi mund të largohet në janar
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë.
Top Channel | 06-Dec-2018 04:50
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë.

?Hysaj mund të largohet nga Napoli në janar
Agjenti i futbollistit shqiptar ka lënë të hapur mundësinë e largimit të tij nga Italia.
Kosova Press | 06-Dec-2018 19:39
Agjenti i futbollistit shqiptar ka lënë të hapur mundësinë e largimit të tij nga Italia.

“Elseid Hysajn po e trajtojnë si futbollist skarco”
ITALI Mbrojtësi i Napolit dhe i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj është vënë në qendër të kritikave për shkak të paraqitjeve aspak të mira në kampionatin italian. Përballjet e këtij sezoni po nxjerrin në pah një ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 18:08
ITALI Mbrojtësi i Napolit dhe i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj është vënë në qendër të kritikave për shkak të paraqitjeve aspak të mira në kampionatin italian. Përballjet e këtij sezoni po nxjerrin në pah një ...

“Ancelotti ka një vlerësim të pabesueshëm për Hysajn, por në janar mund të shkojë tek Chelsea”
Agjenti i Elseid Hysaj, Mario Giuffredi vijon të jetë shumë aktiv në Itali në lidhje me futbollistët që ka nën administrim. Së fundmi ai ka qenë i ftuar në programin “Un Calcio Alla Radio” në “Radio CRC”, ai ka ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 15:22
Agjenti i Elseid Hysaj, Mario Giuffredi vijon të jetë shumë aktiv në Itali në lidhje me futbollistët që ka nën administrim. Së fundmi ai ka qenë i ftuar në programin “Un Calcio Alla Radio” në “Radio CRC”, ai ka ...

Napoli e ka seriozisht për Pavard, Hysaj drejt Chelsea-t
Të gjitha indiciet sugjerojnë largimin e Elseid Hysajt nga Napoli. Nga blerjaj e Malciut, që mbulon pikërisht krahun e djathtë të mbrojtjes, rol të cilin bën Hysaj, të mosmarrëveshjet për zgjatjen e kontratës e së ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 10:06
Të gjitha indiciet sugjerojnë largimin e Elseid Hysajt nga Napoli. Nga blerjaj e Malciut, që mbulon pikërisht krahun e djathtë të mbrojtjes, rol të cilin bën Hysaj, të mosmarrëveshjet për zgjatjen e kontratës e së ...

Chelsea mund ta blejë Elseid Hysajn
Chelsea kanë filluar bisedimet me Napolin për blerjen e mbrojtësit të krahut të djathtë, Elseid Hysaj, në janar, raporton Calciomercato. Trajneri i Të Kaltërve, Maurizio Sarri, synon ta marrë në klubin e tij të ri ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 13:27
Chelsea kanë filluar bisedimet me Napolin për blerjen e mbrojtësit të krahut të djathtë, Elseid Hysaj, në janar, raporton Calciomercato. Trajneri i Të Kaltërve, Maurizio Sarri, synon ta marrë në klubin e tij të ri ...

Hysaj drejt transferimit tek Chelsea, Napoli kërkon kampionin e Botës
Elseid Hysaj duket i destinuar për t’u larguar nga Napoli. Nga blerja e Malciut, që mbulon pikërisht krahun e djathtë të mbrojtjes, rol të cilin bën Hysaj, të mosmarrëveshjet për zgjatjen e kontratës e së fundmi tek ...
Koha Jone | 06-Dec-2018 12:12
Elseid Hysaj duket i destinuar për t’u larguar nga Napoli. Nga blerja e Malciut, që mbulon pikërisht krahun e djathtë të mbrojtjes, rol të cilin bën Hysaj, të mosmarrëveshjet për zgjatjen e kontratës e së fundmi tek ...

Agjenti i Hysajt “tremb” Napolin: Mbrojtësi mund të largohet në janar
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë. Pas 3 ...
Gazeta Dita | 06-Dec-2018 10:55
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë. Pas 3 ...

Elseid Hysaj po mendon largimin nga Napoli
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë. Pas 3 ...
Java News | 06-Dec-2018 07:47
Aktivizimi i pakët i Elseid Hysajt dhe paraqitjet e tij mesatare nën drejtimin e trajnerit Karlo Anceloti, po shtyjnë gjithmonë e më shumë futbollistin e kombëtares shqiptare të mendojë transferimin e shpejtë. Pas 3 ...

Bufon flet për kalimin e mundshëm të Kavanit te Napolit!
Portieri i Paris Sen Zhermenit Xhanluixhi Bufon, është i sigurt se bashkëlojtari i tij, Edinson Kavani, nuk do të largohet nga skuadra kampione e Francës gjatë afatit kalimtar të janarit, duke ju dhënë kështu fund ...
InfoSport.mk | 05-Dec-2018 22:51
Portieri i Paris Sen Zhermenit Xhanluixhi Bufon, është i sigurt se bashkëlojtari i tij, Edinson Kavani, nuk do të largohet nga skuadra kampione e Francës gjatë afatit kalimtar të janarit, duke ju dhënë kështu fund ...

Hysaj në janar mund të largohet nga Napoli
Pak ditë më parë, Telesport publikoi një lajm, ku tregonte se Elseid Hysaj ishte pranë largimit nga Napoli. Mediat ndërkombëtare e publikuan gjerësisht këtë lajm, duke publikuar për herë të parë edhe emrin e lojtarit që ...
Java News | 05-Dec-2018 20:42
Pak ditë më parë, Telesport publikoi një lajm, ku tregonte se Elseid Hysaj ishte pranë largimit nga Napoli. Mediat ndërkombëtare e publikuan gjerësisht këtë lajm, duke publikuar për herë të parë edhe emrin e lojtarit që ...

“Bomba” nga Italia: Hysaj mund të lërë Napolin që në janar
Elseid Hysaj është gjithnjë e më larg Napolit. Mbrojtësi i kombëtares sonë nuk po arrin që të gjejë gjuhën e përbashkët për rinovimin e kontratës me të kaltrit, madje kohët e fundit nuk është më as titullar. Agjenti i ...
Koha Jone | 05-Dec-2018 16:19
Elseid Hysaj është gjithnjë e më larg Napolit. Mbrojtësi i kombëtares sonë nuk po arrin që të gjejë gjuhën e përbashkët për rinovimin e kontratës me të kaltrit, madje kohët e fundit nuk është më as titullar. Agjenti i ...

Cavani në Serie A
Raportet e medieve në Francë bëjnë të ditur se sulmuesi Edinson Cavani, është i pakënaqur me situatën e tij te kampionët e Ligue 1. Sulmuesi uruguaian ka në kontratën e tij edhe një vit e gjysmë me paraizianët, por ...
Lajminet | 05-Dec-2018 16:01
Raportet e medieve në Francë bëjnë të ditur se sulmuesi Edinson Cavani, është i pakënaqur me situatën e tij te kampionët e Ligue 1. Sulmuesi uruguaian ka në kontratën e tij edhe një vit e gjysmë me paraizianët, por ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved