ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 10:34

Haradinaj mbështet angazhimin e ri të EULEX

Haradinaj mbështet angazhimin e ri të EULEX
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim Vincenzo Coppola, drejtorin e EEAS (Shërbimi i Veprimit të Jashtëm Evropian) për planifikim civil dhe aftësi të sigurisë.
Kosova Press | 07-Dec-2018 12:39
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim Vincenzo Coppola, drejtorin e EEAS (Shërbimi i Veprimit të Jashtëm Evropian) për planifikim civil dhe aftësi të sigurisë.

Haradinaj thotë se lëndët e EULEX-it gati i janë transferuar institucioneve
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim Vincenzo Coppola, drejtorin e EEAS (Shërbimi i Veprimit të Jashtëm Evropian) për planifikim civil dhe aftësi të sigurisë. Kryeministri ...
Politiko | 07-Dec-2018 12:30
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim Vincenzo Coppola, drejtorin e EEAS (Shërbimi i Veprimit të Jashtëm Evropian) për planifikim civil dhe aftësi të sigurisë. Kryeministri ...

Kryeministri takon drejtorin e ri të Planifikimit Civil të EEAS – flasin për sundimin e ligjit
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim drejtorin e ri të Planifikimit Civil të EEAS, Vincenzo Coppola, me ç’rast kanë diskutuar për forcimin e institucioneve në fushën e drejtësisë. Haradinaj e ka ...
Arbresh | 07-Dec-2018 12:29
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim drejtorin e ri të Planifikimit Civil të EEAS, Vincenzo Coppola, me ç’rast kanë diskutuar për forcimin e institucioneve në fushën e drejtësisë. Haradinaj e ka ...

Haradinaj: Lëndët e EULEX-it gati i janë transferuar institucioneve
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim Vincenzo Coppola, drejtorin e EEAS (Shërbimi i Veprimit të Jashtëm Evropian) për planifikim civil dhe aftësi të sigurisë. Kryeministri ...
Arbresh | 07-Dec-2018 12:29
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim Vincenzo Coppola, drejtorin e EEAS (Shërbimi i Veprimit të Jashtëm Evropian) për planifikim civil dhe aftësi të sigurisë. Kryeministri ...

Kryeministri takon drejtorin e ri të Planifikimit Civil të EEAS – flasin për sundimin e ligjit
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim drejtorin e ri të Planifikimit Civil të EEAS, Vincenzo Coppola, me ç’rast kanë diskutuar për forcimin e institucioneve në fushën e drejtësisë. Haradinaj e ka ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:23
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim drejtorin e ri të Planifikimit Civil të EEAS, Vincenzo Coppola, me ç’rast kanë diskutuar për forcimin e institucioneve në fushën e drejtësisë. Haradinaj e ka ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved