ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:16

Haradinaj: Të luftohet për çdo megavat të vendit, që furnizimi me rrymë të jetë në nivel

Haradinaj: Të luftohet për çdo megavat të vendit, që furnizimi me rrymë të jetë në nivel
“Kërkesa ime për Drejtorin dhe për kolegët tjerë është që të lëshojnë në prodhim çdo bllok të mundshëm dhe të luftohet për çdo megavat të vendit” Kështu tha kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë vizitës që ...
Politiko | 07-Dec-2018 12:25
“Kërkesa ime për Drejtorin dhe për kolegët tjerë është që të lëshojnë në prodhim çdo bllok të mundshëm dhe të luftohet për çdo megavat të vendit” Kështu tha kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë vizitës që ...

Haradinaj: Nuk bën të dështojmë me furnizim me rrymë gjatë dimrit
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka deklaruar se këtë vit nuk bën të ketë dështim me furnizim me rrymë.
Kosova Press | 07-Dec-2018 12:08
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka deklaruar se këtë vit nuk bën të ketë dështim me furnizim me rrymë.

Haradinaj njoftohet për problemet e KEK-ut, u kërkon kujdes gjatë dimrit
Kryeministri Ramush Haradinaj sot ka vizituar KEK-un, me ç’rast ka thënë se këtë vizitë e ka bërë për të parë si është puna me blloqet, sa janë në funksion, si është dinamika e lëshimit në prodhim të blloqeve të tjera.
Kosova Press | 07-Dec-2018 10:43
Kryeministri Ramush Haradinaj sot ka vizituar KEK-un, me ç’rast ka thënë se këtë vizitë e ka bërë për të parë si është puna me blloqet, sa janë në funksion, si është dinamika e lëshimit në prodhim të blloqeve të tjera.

Kryeministri viziton Korporatën Energjetike të Kosovës
Kryeministri, Ramush Haradinaj, ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës. Vizita e tij ka të bëjë me problemet me energji elektrike, ndërsa është thënë se prej këtij muaji do të rregullohet./ ?#Live Kryeministri, ...
Arbresh | 07-Dec-2018 10:20
Kryeministri, Ramush Haradinaj, ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës. Vizita e tij ka të bëjë me problemet me energji elektrike, ndërsa është thënë se prej këtij muaji do të rregullohet./ ?#Live Kryeministri, ...

Kryeministri: Barra për furnizim me rrymë bie mbi KEK-un
Kryeministri, Ramush Haradinaj, ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës. Haradinaj ka thënë se priten të lëshohen edhe disa blloqe tjera në përdorim. “Kam ardhur ta shoh vetë se si është puna me blloqet, sa janë ...
Arbresh | 07-Dec-2018 10:14
Kryeministri, Ramush Haradinaj, ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës. Haradinaj ka thënë se priten të lëshohen edhe disa blloqe tjera në përdorim. “Kam ardhur ta shoh vetë se si është puna me blloqet, sa janë ...

Haradinaj nga KEK-u: Barrën kryesore për rrymën e keni ju
Kryeministri Ramush Haradinaj ka qëndruar mëngjesin e sotëm në Korporatën Energjetike të Kosovës. Nga atje ai ka thënë se ky institucion e ka barrën kryesore për furnizimin me energji elektrike. Haradinaj i ka bërë ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 10:07
Kryeministri Ramush Haradinaj ka qëndruar mëngjesin e sotëm në Korporatën Energjetike të Kosovës. Nga atje ai ka thënë se ky institucion e ka barrën kryesore për furnizimin me energji elektrike. Haradinaj i ka bërë ...

Kryeministri viziton Korporatën Energjetike të Kosovës,
Kryeministri, Ramush Haradinaj, ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës. Vizita e tij ka të bëjë me problemet me energji elektrike, ndërsa është thënë se prej këtij muaji do të rregullohet./ ?#Live Kryeministri, ...
Arbresh | 07-Dec-2018 09:36
Kryeministri, Ramush Haradinaj, ka vizituar Korporatën Energjetike të Kosovës. Vizita e tij ka të bëjë me problemet me energji elektrike, ndërsa është thënë se prej këtij muaji do të rregullohet./ ?#Live Kryeministri, ...

Ramush Haradinaj sot viziton KEK-un
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, sot në orën 9:00 do të zhvillojë një vizitë punë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Kjo vizitë e Haradinajt në KEK vjen në kohën kur Kosova ka pasë probleme të theksuara në ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 07:20
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, sot në orën 9:00 do të zhvillojë një vizitë punë në Korporatën Energjetike të Kosovës. Kjo vizitë e Haradinajt në KEK vjen në kohën kur Kosova ka pasë probleme të theksuara në ...

Haradinaj: Kanë filluar hetime ndaj KEDS-it, nuk tolerohen ndërprerjet
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur sot se është duke u hetuar KEDS-i për shkak të mos furnizimit të rregullt me energji elektrike të qytetarëve të Kosovës. Ai ka thënë se fillimisht është takuar ...
Arbresh | 06-Dec-2018 22:15
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur sot se është duke u hetuar KEDS-i për shkak të mos furnizimit të rregullt me energji elektrike të qytetarëve të Kosovës. Ai ka thënë se fillimisht është takuar ...

Haradinaj: Kanë filluar hetimet ndaj KEDS-it, nuk tolerohen ndërprerjet
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se është duke u hetuar KEDS-i për shkak të mos furnizimit të rregullt me energji elektrike të qytetarëve të Kosovës. Ai ka thënë se fillimisht është takuar me ...
Klan Kosova | 06-Dec-2018 21:36
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se është duke u hetuar KEDS-i për shkak të mos furnizimit të rregullt me energji elektrike të qytetarëve të Kosovës. Ai ka thënë se fillimisht është takuar me ...

Haradinaj paralajmëron mundësinë e largimit nga Kosova të pronarëve të KEDS-it
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka paralajmëruar për herë të parë mundësinë e largimit të pronarëve të KEDS-it, nga Kosova. Haradinaj, teksa ka folur për Insajderi, ka thënë se nëse kompania Limak Calik, nuk e ...
GazetaFjala | 06-Dec-2018 21:33
Kryeministri Ramush Haradinaj, ka paralajmëruar për herë të parë mundësinë e largimit të pronarëve të KEDS-it, nga Kosova. Haradinaj, teksa ka folur për Insajderi, ka thënë se nëse kompania Limak Calik, nuk e ...

Haradinaj do dimër pa reduktime të rrymës (VIDEO)
Dimri kalendarik nuk do t’i gjej në terr qytetarët. Këtë zotim e ka dhënë kryeministri Ramush Haradinaj, veçse kësaj radhe jo nga vendi ku prodhohet rryma, por nga zyra e tij. Aty, të hënën, i mblodhi përfaqësuesit e të ...
Klan Kosova | 04-Dec-2018 21:06
Dimri kalendarik nuk do t’i gjej në terr qytetarët. Këtë zotim e ka dhënë kryeministri Ramush Haradinaj, veçse kësaj radhe jo nga vendi ku prodhohet rryma, por nga zyra e tij. Aty, të hënën, i mblodhi përfaqësuesit e të ...

Rajonet që do të mbeten në terr
KEDS-i, të martën, ka publikuar orarin më të ri të reduktimeve me energji elektrike për rajonet Kosovës në ditët e ardhshme.
Kosova Press | 04-Dec-2018 16:54
KEDS-i, të martën, ka publikuar orarin më të ri të reduktimeve me energji elektrike për rajonet Kosovës në ditët e ardhshme.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved