ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 10:34

Gostivar, mbytet një grua në lumin Vardar

Gostivar, mbytet një grua në lumin Vardar
Një grua sot në mëngjes e ka humbur jetën pasi ka rënë në lumin Vardar në Gostivar. Sipas informatave të para, të cilat i konfirmon SPB Tetovë për Portalb.mk, një grua rreth orës 10:30, ka lajmëruar në stacionin policor ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:47
Një grua sot në mëngjes e ka humbur jetën pasi ka rënë në lumin Vardar në Gostivar. Sipas informatave të para, të cilat i konfirmon SPB Tetovë për Portalb.mk, një grua rreth orës 10:30, ka lajmëruar në stacionin policor ...

Gostivar, një grua e moshuar humb jetën në lumin Vardar
Sot rreth orës 11 në ujërat e lumit Vardar ka humbur jetën një grua e moshuar, njofton Flaka. Në vendngjatje doli ekipi policor dhe ndihma e shpejt. Jo zyrtarisht, e moshuara ka vdekur ne Njesine Urgjente te Gostivarit ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Sot rreth orës 11 në ujërat e lumit Vardar ka humbur jetën një grua e moshuar, njofton Flaka. Në vendngjatje doli ekipi policor dhe ndihma e shpejt. Jo zyrtarisht, e moshuara ka vdekur ne Njesine Urgjente te Gostivarit ...

Gostivar,Shufrat metalike bien nga kamioni, i marin jetën 48 vjeçarit
Sot rreth orës 13.00, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, është denoncuar se në rrugën e ,,Ilindenit,, në afërsi të ,,Zhito Sharr,, para pompës së benzinës në Gostivar, prej mjetit ngarkues ,,Mercedes,, me targa ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Sot rreth orës 13.00, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, është denoncuar se në rrugën e ,,Ilindenit,, në afërsi të ,,Zhito Sharr,, para pompës së benzinës në Gostivar, prej mjetit ngarkues ,,Mercedes,, me targa ...

Gostivar, humb jetën një grua në lumin Vardar
Një grua nga Gostivari identiteti i se cilës ende nuk dihet, mëngjesin e sotëm, në rrethana të panjohura deri më tani, është rrëzuar në ujërat e lumit Vardar. Dëshmitar të rastit kanë arritur që ta nxjerrin nga lumi dhe ...
Republika | 07-Dec-2018 12:30
Një grua nga Gostivari identiteti i se cilës ende nuk dihet, mëngjesin e sotëm, në rrethana të panjohura deri më tani, është rrëzuar në ujërat e lumit Vardar. Dëshmitar të rastit kanë arritur që ta nxjerrin nga lumi dhe ...

Gostivar, një grua e moshuar humb jetën në lumin Vardar
Sot rreth orës 11 në ujërat e lumit Vardar ka humbur jetën një grua e moshuar, njofton Flaka Në vendngjatje doli ekipi policor dhe ndihma e shpejt. Jo zyrtarisht, e moshuara ka vdekur ne Njesine Urgjente te Gostivarit ...
Lajm Press | 07-Dec-2018 11:43
Sot rreth orës 11 në ujërat e lumit Vardar ka humbur jetën një grua e moshuar, njofton Flaka Në vendngjatje doli ekipi policor dhe ndihma e shpejt. Jo zyrtarisht, e moshuara ka vdekur ne Njesine Urgjente te Gostivarit ...

Gostivar, një grua e moshuar humb jetën në lumin Vardar
Sot rreth orës 11 në ujërat e lumit Vardar ka humbur jetën një grua e moshuar, njofton Flaka. Në vendngjatje doli ekipi policor dhe ndihma e shpejt. Jo zyrtarisht, e moshuara ka vdekur ne Njesine Urgjente te Gostivarit ...
Flaka | 07-Dec-2018 11:31
Sot rreth orës 11 në ujërat e lumit Vardar ka humbur jetën një grua e moshuar, njofton Flaka. Në vendngjatje doli ekipi policor dhe ndihma e shpejt. Jo zyrtarisht, e moshuara ka vdekur ne Njesine Urgjente te Gostivarit ...

Gostivar: Shufrat metalike bien nga kamioni, i marin jetën 48 vjeçarit
Sot rreth orës 13.00, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, është denoncuar se në rrugën e ,,Ilindenit,, në afërsi të ,,Zhito Sharr,, para pompës së benzinës në Gostivar, prej mjetit ngarkues ,,Mercedes,, me targa ...
Lajm Press | 04-Dec-2018 15:18
Sot rreth orës 13.00, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, është denoncuar se në rrugën e ,,Ilindenit,, në afërsi të ,,Zhito Sharr,, para pompës së benzinës në Gostivar, prej mjetit ngarkues ,,Mercedes,, me targa ...

Gostivar: Shufrat metalike bien nga kamioni, i marin jetën 48 vjeçarit
Sot rreth orës 13.00, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, është denoncuar se në rrugën e ,,Ilindenit,, në afërsi të ,,Zhito Sharr,, para pompës së benzinës në Gostivar, prej mjetit ngarkues ,,Mercedes,, me targa ...
Republika | 04-Dec-2018 15:03
Sot rreth orës 13.00, në Sektorin për punë të brendëshme Tetovë, është denoncuar se në rrugën e ,,Ilindenit,, në afërsi të ,,Zhito Sharr,, para pompës së benzinës në Gostivar, prej mjetit ngarkues ,,Mercedes,, me targa ...

Foshnja 4 muajshe nga Gostivari me lëndime në kokë është dërguar spitalin shtetëror në Shkup
Babai ka gjetur foshnjën katër muajsh me lëndime në kokë në shtëpinë familjare në një fshat të Gostivarit. Rasti në polici është paraqitur nga ana e spitalit të Gostivarit. Nga SPB e Gostivarit informojnë se J.A (41) ...
Medial | 04-Dec-2018 14:54
Babai ka gjetur foshnjën katër muajsh me lëndime në kokë në shtëpinë familjare në një fshat të Gostivarit. Rasti në polici është paraqitur nga ana e spitalit të Gostivarit. Nga SPB e Gostivarit informojnë se J.A (41) ...

Lëndohet rëndë në kokë foshnja nga Gostivari, dërgohet me urgjencë në klinikë
Babai e ka gjetur në shtëpi foshnjën katër mujore me lëndime në kokë. Ngjarja ka ndodhur në një shtëpi në rrethinë të Gostivbarit. Foshnja është dërguar në spitalin e Gostivarit. Nga SPB Tetovë informojnë se J.A (41), ...
Shenja | 04-Dec-2018 14:44
Babai e ka gjetur në shtëpi foshnjën katër mujore me lëndime në kokë. Ngjarja ka ndodhur në një shtëpi në rrethinë të Gostivbarit. Foshnja është dërguar në spitalin e Gostivarit. Nga SPB Tetovë informojnë se J.A (41), ...

Fatkeqësi në komunikacion, ndërron jetë 48-vjeçari nga Gostivari
Sot rreth orës 13.00, në Sektorin e Punëve të Brendshme Tetovë, është denoncuar se në rrugën e “Ilinden” në afërsi të “Zhito Sharr” para pompës së benzinës në Gostivar, prej mjetit ngarkues “Mercedes” me targa të ...
Medial | 03-Dec-2018 19:05
Sot rreth orës 13.00, në Sektorin e Punëve të Brendshme Tetovë, është denoncuar se në rrugën e “Ilinden” në afërsi të “Zhito Sharr” para pompës së benzinës në Gostivar, prej mjetit ngarkues “Mercedes” me targa të ...

Fatkeqësi në Gostivar, i bie shufra metalike në kokë dhe vdes
Një banor i Gostivarit ka vdekur nga lëndimet e marra në kokë kur nga një kamioni në kalim i kanë rënë shufra metalike mbi automjetin e tij. Sipas SPB Tetovë aksidenti ka ndodhur rreth orë 13 në rrugën “Ilindenska” në ...
Medial | 03-Dec-2018 17:14
Një banor i Gostivarit ka vdekur nga lëndimet e marra në kokë kur nga një kamioni në kalim i kanë rënë shufra metalike mbi automjetin e tij. Sipas SPB Tetovë aksidenti ka ndodhur rreth orë 13 në rrugën “Ilindenska” në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved