ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 11:42

Gjithë publiku këndon këngën e Fifit dhe MC Kreshës gjatë performancës ‘live’ në Këngën Magjike

Gjithë publiku këndon këngën e Fifit dhe MC Kreshës gjatë performancës ‘live’ në Këngën Magjike
Mbrëmë Fifi dhe MC Kresha kanë performuar ‘live’ hitin ‘Psikopatja jote’ në gjysmëfinalen e dytë të Këngës Magjike. Dyshja edhe një herë kanë dëshmuar se ata kanë këngën e preferuar të publikut në këtë edicion të ...
Republika | 07-Dec-2018 12:32
Mbrëmë Fifi dhe MC Kresha kanë performuar ‘live’ hitin ‘Psikopatja jote’ në gjysmëfinalen e dytë të Këngës Magjike. Dyshja edhe një herë kanë dëshmuar se ata kanë këngën e preferuar të publikut në këtë edicion të ...

Digjet shtëpia e reperit në Prishtinë (VIDEO)
Shtëpia Sin Boy, ka marrë flakë në lagjen Arbëria në Prishtinë gjatë ditës së sotme. “Klan Kosova” raporton se brenda saj ishte reperi shqiptar Agustin Gega me nofkën Sin Boy. Burime për “PRIVE” bëjnë me dije se të ...
Lapsi | 07-Dec-2018 12:31
Shtëpia Sin Boy, ka marrë flakë në lagjen Arbëria në Prishtinë gjatë ditës së sotme. “Klan Kosova” raporton se brenda saj ishte reperi shqiptar Agustin Gega me nofkën Sin Boy. Burime për “PRIVE” bëjnë me dije se të ...

Flori Mumajesi zbulon kujt i dedikohet kënga “Plas” (VIDEO)
Pas prezantimit të këngës “Plas” në festivalin “Kënga Magjike”, në rrjetet sociale si dhe në media, u ngritën dyshimet se kënga mund të jetë një dedikim i kantautorit Flori Mumajesi për një lidhje të tij dashurie që nuk ...
Lapsi | 07-Dec-2018 12:31
Pas prezantimit të këngës “Plas” në festivalin “Kënga Magjike”, në rrjetet sociale si dhe në media, u ngritën dyshimet se kënga mund të jetë një dedikim i kantautorit Flori Mumajesi për një lidhje të tij dashurie që nuk ...

Eliza Hoxha bëhet nostalgjike, kujton kohën kur…
Këngëtarja, Eliza Hoxha vazhdon të përflitet nga publiku për hitet që dikur solli dhe zërin e veçantë, shkruan lajmi.net. Meqë është aktive në rrjetet sociale, në atë Instagram së fundmi publikoi dy imazhe me të cilat ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Këngëtarja, Eliza Hoxha vazhdon të përflitet nga publiku për hitet që dikur solli dhe zërin e veçantë, shkruan lajmi.net. Meqë është aktive në rrjetet sociale, në atë Instagram së fundmi publikoi dy imazhe me të cilat ...

Flori Mumajesi mbrëmë mahniti publikun me performancën e tij
Kantautori i njohur, Flori Mumajesi këtë vit në “Kënga Magjike”, është rikthyer pas tri viteve, shkruan lajmi.net. “Plas”, titullohet projekti me të cilin u prezantua në këtë festival, performanca e të cilit mahniti ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
Kantautori i njohur, Flori Mumajesi këtë vit në “Kënga Magjike”, është rikthyer pas tri viteve, shkruan lajmi.net. “Plas”, titullohet projekti me të cilin u prezantua në këtë festival, performanca e të cilit mahniti ...

Kështu po duket në klipin e ri Dhurata Dora
“Jake Jake”, mban titullin kënga e fundit e Dhurata Dorës e cila tashmë ka mbledhur mbi 38 milionë klikime në kanalin, Youtube, shkruan lajmi.net. Dhe tani duket se Dhurata ka nisur xhirimet e projektit të ri muzikor e ...
Albportali | 07-Dec-2018 12:31
“Jake Jake”, mban titullin kënga e fundit e Dhurata Dorës e cila tashmë ka mbledhur mbi 38 milionë klikime në kanalin, Youtube, shkruan lajmi.net. Dhe tani duket se Dhurata ka nisur xhirimet e projektit të ri muzikor e ...

Kështu po duket në klipin e ri Dhurata Dora
“Jake Jake”, mban titullin kënga e fundit e Dhurata Dorës e cila tashmë ka mbledhur mbi 38 milionë klikime në kanalin, Youtube, shkruan . Dhe tani duket se Dhurata ka nisur xhirimet e projektit të ri muzikor e cila në ...
Lajminet | 07-Dec-2018 12:22
“Jake Jake”, mban titullin kënga e fundit e Dhurata Dorës e cila tashmë ka mbledhur mbi 38 milionë klikime në kanalin, Youtube, shkruan . Dhe tani duket se Dhurata ka nisur xhirimet e projektit të ri muzikor e cila në ...

Fotot më qesharake të “ndërrimit të fytyrës” mes njeriut dhe kafshëve
“Ndërrimi i fytyrës” apo face swapping siç njihet në rrjetin social, Snapchat është bërë një trend mjaft interesant kohëve të fundit. Së fundmi njerëzit janë duke bërë këto ndërrime të fytyrës me kafshët, dhe po del të ...
Klan Kosova | 07-Dec-2018 12:04
“Ndërrimi i fytyrës” apo face swapping siç njihet në rrjetin social, Snapchat është bërë një trend mjaft interesant kohëve të fundit. Së fundmi njerëzit janë duke bërë këto ndërrime të fytyrës me kafshët, dhe po del të ...

Jo vetëm Dua por edhe Bebe Rexha e dëshmon se është femra më e suksesshme në botë
Mbrëmë këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka publikuar sukseset e arritura gjatë vitit 2018. Të njëjtën gjë e bëri edhe artistja tjetër shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha me anë të postimit të fundit. Me imazhin e ...
Arbresh | 07-Dec-2018 11:18
Mbrëmë këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka publikuar sukseset e arritura gjatë vitit 2018. Të njëjtën gjë e bëri edhe artistja tjetër shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha me anë të postimit të fundit. Me imazhin e ...

Justin Timberlake anulon koncertet për këtë vit
Vetëm disa orë pasi shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet që nga muaji tetor dhe është dashur të performojë gjatë ditës ...
BalkanWeb | 06-Dec-2018 13:50
Vetëm disa orë pasi shtyu koncertin e fundit, Justin Timbelake ka ardhur me njoftimin e radhës për fansat. Në fakt, këngëtari ka anuluar të gjitha koncertet që nga muaji tetor dhe është dashur të performojë gjatë ditës ...

Eliza Hoxha bëhet nostalgjike, kujton kohën kur…
Këngëtarja, Eliza Hoxha vazhdon të përflitet nga publiku për hitet që dikur solli dhe zërin e veçantë, shkruan . Meqë është aktive në rrjetet sociale, në atë Instagram së fundmi publikoi dy imazhe me të cilat kujton ...
Lajminet | 07-Dec-2018 11:18
Këngëtarja, Eliza Hoxha vazhdon të përflitet nga publiku për hitet që dikur solli dhe zërin e veçantë, shkruan . Meqë është aktive në rrjetet sociale, në atë Instagram së fundmi publikoi dy imazhe me të cilat kujton ...

Festë në familjen e Aurela Gaçes, ja çfarë kremtohet
Aurela Gaçe është nënë e dy vajzave dhe gëzon një jetë të lumtur familjare. Sot është një ditë e rëndësishme për të pasi vajza e saj e vogël feston ditëlindjen me ç’rast nuk ka munguar as urimi i së ëmës, shkruan ...
Arbresh | 07-Dec-2018 11:18
Aurela Gaçe është nënë e dy vajzave dhe gëzon një jetë të lumtur familjare. Sot është një ditë e rëndësishme për të pasi vajza e saj e vogël feston ditëlindjen me ç’rast nuk ka munguar as urimi i së ëmës, shkruan ...

Majk: S’më le të shoh djalin, reagon ashpër Majlinda
TIRANE Reperi i njohur Kosovar Makj dhe e ish- e dashura e tij, Majlinda Zeka janë bërë shpesh objekt i medias rozë, pikërisht për shkak të raportit të tyre të ndërlikuar. Diskutimet dhe problemet më të mëdha mes tyre, ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 11:09
TIRANE Reperi i njohur Kosovar Makj dhe e ish- e dashura e tij, Majlinda Zeka janë bërë shpesh objekt i medias rozë, pikërisht për shkak të raportit të tyre të ndërlikuar. Diskutimet dhe problemet më të mëdha mes tyre, ...

Dasma madhështore e aktores indiane me këngëtarin amerikan (Foto)
INDI Dasma e këngëtarit të njohur amerikan Nick Jonas dhe aktores së Bollivudit, Priyanka Chopra-s ka zgjatu për disa ditë me radhë. Ajo ka qenë një shkrirje mes dy traditave dhe kulturave të ndryshme dhe ishte një ...
BalkanWeb | 05-Dec-2018 08:02
INDI Dasma e këngëtarit të njohur amerikan Nick Jonas dhe aktores së Bollivudit, Priyanka Chopra-s ka zgjatu për disa ditë me radhë. Ajo ka qenë një shkrirje mes dy traditave dhe kulturave të ndryshme dhe ishte një ...

Këngëtarja shqiptare tërhiqet papritur nga festivali i RTSH-së
TIRANE Pas pak ditësh nis edicioni i përvitshëm i festivalit të fundvitit në “RTSH”. Por ende pa nisur festivali, një surprizë e pakëndshme në fakt ka ndodhur. Vikena Kamenica me këngën e saj “Natën e mirë” është ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 13:39
TIRANE Pas pak ditësh nis edicioni i përvitshëm i festivalit të fundvitit në “RTSH”. Por ende pa nisur festivali, një surprizë e pakëndshme në fakt ka ndodhur. Vikena Kamenica me këngën e saj “Natën e mirë” është ...

“Po plakesh keq”, fansat kapen me Xhulia Robert
Një foto e Xhulia Robert, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...
BalkanWeb | 04-Dec-2018 11:43
Një foto e Xhulia Robert, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...

Festë në familjen e Aurela Gaçes, ja çfarë kremtohet
Sot është një ditë e rëndësishme për të pasi vajza e saj e vogël feston ditëlindjen me ç’rast nuk ka munguar as urimi i së ëmës, shkruan . Me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në Instagram, Gaçe me këto fjalë ...
Lajminet | 07-Dec-2018 11:06
Sot është një ditë e rëndësishme për të pasi vajza e saj e vogël feston ditëlindjen me ç’rast nuk ka munguar as urimi i së ëmës, shkruan . Me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në Instagram, Gaçe me këto fjalë ...

Këngëtari i njohur shqiptar zihet me komentuesit për të birin: Idiota. I përgjigjet e ëma e djalit: Si do i përgjigjesh tët biri nesër, që e mohove
Këngëtari nga Kosova, Majk, shumë i njohur në Shqipëri, dhe ish-partnerja e tij Majlinda Zeka janë përfshirë në një përplasje të ashpër virtuale në Instagram, për djalin e tyre 1 vjeçar, Roanin. Gjithçka ka nisur nga ...
GazetaTema | 05-Dec-2018 11:13
Këngëtari nga Kosova, Majk, shumë i njohur në Shqipëri, dhe ish-partnerja e tij Majlinda Zeka janë përfshirë në një përplasje të ashpër virtuale në Instagram, për djalin e tyre 1 vjeçar, Roanin. Gjithçka ka nisur nga ...

FOTOT/ Fansat “masakrojnë” aktoren e famshme: Pa plakesh keq, dukesh si burrë
Një foto e Xhulia Roberts, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...
GazetaTema | 04-Dec-2018 13:33
Një foto e Xhulia Roberts, e cila po luan me letra me mbesën e saj ka ngjallur mjaft kritika në rradhët e fansave për aktoren. Edhe pse nuk ka ndonjë arsye të veçantë, të pafalshëm kanë qenë ata komentues që janë kapur ...

Djali i Jul Dedës feston ditëlindjen, urimi prekës i aktorit: “U rrite kampion”
7 dhjetori është një ditë e veçantë për familjen e aktorit të humorit Julian Deda. 10 vite më parë aktori dhe bashkëshortja e tij Armanda u bënë prindër për herë të dytë të një djali që e quajtën Mateo. Më këtë rast, ...
Bordo | 07-Dec-2018 10:47
7 dhjetori është një ditë e veçantë për familjen e aktorit të humorit Julian Deda. 10 vite më parë aktori dhe bashkëshortja e tij Armanda u bënë prindër për herë të dytë të një djali që e quajtën Mateo. Më këtë rast, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved