ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:29

Gazetarja shqiptare ndërron jetë, mikja përlot me fjalët e ndjera: “Me ikjen tende, humba nje pjese te shpirtit”

Gazetarja shqiptare ndërron jetë, mikja përlot me fjalët e ndjera: “Me ikjen tende, humba nje pjese te shpirtit”
Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta pas luftës me një sëmundje të rëndë gazetarja shqiptare që mbulonte lajmet e kronikës, Sonila Mesareja. Lajmin e trishtë e ka dhënë për publikun Unioni i Gazetarëve Shqiptarë, ...
Bordo | 07-Dec-2018 12:35
Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta pas luftës me një sëmundje të rëndë gazetarja shqiptare që mbulonte lajmet e kronikës, Sonila Mesareja. Lajmin e trishtë e ka dhënë për publikun Unioni i Gazetarëve Shqiptarë, ...

Ndahet nga jeta gazetarja e kronikës
Ndarja nga jeta e Sonilës, shkruan Unioni i Gazetarëve, le hapur dhimbjen e ikjes së parakohshme dhe kujtimin e vyer të një kolegeje që nuk do te harrohet kurrë. Sonila u nda sot nga jeta pas nje semundjeje të rëndë. ...
Flaka | 07-Dec-2018 11:07
Ndarja nga jeta e Sonilës, shkruan Unioni i Gazetarëve, le hapur dhimbjen e ikjes së parakohshme dhe kujtimin e vyer të një kolegeje që nuk do te harrohet kurrë. Sonila u nda sot nga jeta pas nje semundjeje të rëndë. ...

Ndahet nga jeta pas një sëmundje të rëndë, gazetarja shqiptare
Gazetarja Sonila Mesareja është ndarrë nga jetë pas një sëmundje të rënë. Lajmi bëhet me dije nga Unioni i Gazetarëve. “Pas nje semundjeje te rende, sot ndahet nga jeta gazetarja Sonila Mesareja. Kolegia Mesareja per ...
GazetaTema | 07-Dec-2018 10:07
Gazetarja Sonila Mesareja është ndarrë nga jetë pas një sëmundje të rënë. Lajmi bëhet me dije nga Unioni i Gazetarëve. “Pas nje semundjeje te rende, sot ndahet nga jeta gazetarja Sonila Mesareja. Kolegia Mesareja per ...

Ndahet nga jeta gazetarja e kronikës
Ndahet nga jeta gazetarja e njohur e kronikës, Sonila Mesareja. Lajmi është dhënë nga Unioni i Gazetarëve Shqiptarë. Sonila u nda sot nga jeta pas një semundjeje të rëndë. Kolegia Mesareja për vite punoi si reportere e ...
Koha Jone | 07-Dec-2018 10:17
Ndahet nga jeta gazetarja e njohur e kronikës, Sonila Mesareja. Lajmi është dhënë nga Unioni i Gazetarëve Shqiptarë. Sonila u nda sot nga jeta pas një semundjeje të rëndë. Kolegia Mesareja për vite punoi si reportere e ...

Ndahet nga jeta gazetarja shqiptare, vuante nga një sëmundje e rëndë
Ndahet nga jeta gazetarja e njohur e kronikës Sonila Mesareja. Lajmi është publikuar nga Unioni i Gazetarëve Shqiptarë. Sonila u nda sot nga jeta pas nje semundjeje të rëndë. Kolegia Mesareja për vite punoi si reportere ...
Java News | 07-Dec-2018 10:00
Ndahet nga jeta gazetarja e njohur e kronikës Sonila Mesareja. Lajmi është publikuar nga Unioni i Gazetarëve Shqiptarë. Sonila u nda sot nga jeta pas nje semundjeje të rëndë. Kolegia Mesareja për vite punoi si reportere ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved