ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2019 21:22

Pranimi i refugjatëve në BE, Gjermania dhe Franca zbusin kërkesat

Pranimi i refugjatëve në BE, Gjermania dhe Franca zbusin kërkesat
Franca dhe Gjermania kanë propozuar te enjten që qeveritë e Bashkimit Evropian që refuzojnë të pranojnë refugjatë mund të paguajnë për t’u përjashtuar nga sistemi i bllokut për shpërndarje të migrantëve. Sipas një ...
BalkanWeb | 07-Dec-2018 00:13
Franca dhe Gjermania kanë propozuar te enjten që qeveritë e Bashkimit Evropian që refuzojnë të pranojnë refugjatë mund të paguajnë për t’u përjashtuar nga sistemi i bllokut për shpërndarje të migrantëve. Sipas një ...

Franca dhe Gjermania zbusin kërkesat për pranimin e refugjatëve në BE
Franca dhe Gjermania kanë propozuar të enjten që qeveritë e Bashkimit Evropian që refuzojnë të pranojnë refugjatë mund të paguajnë për t’u përjashtuar nga sistemi i bllokut për shpërndarje të migrantëve. Sipas një ...
TV Klan | 07-Dec-2018 09:03
Franca dhe Gjermania kanë propozuar të enjten që qeveritë e Bashkimit Evropian që refuzojnë të pranojnë refugjatë mund të paguajnë për t’u përjashtuar nga sistemi i bllokut për shpërndarje të migrantëve. Sipas një ...

Franca dhe Gjermania propozojnë lehtësira për pranimin e refugjatëve në BE
Franca dhe Gjermania kanë propozuar të enjten që qeveritë e Bashkimit Evropian që refuzojnë të pranojnë refugjatë mund të paguajnë për t’u përjashtuar nga sistemi i bllokut për shpërndarje të migrantëve. Sipas një ...
Java News | 07-Dec-2018 10:47
Franca dhe Gjermania kanë propozuar të enjten që qeveritë e Bashkimit Evropian që refuzojnë të pranojnë refugjatë mund të paguajnë për t’u përjashtuar nga sistemi i bllokut për shpërndarje të migrantëve. Sipas një ...

Pranimi i refugjatëve në BE, Gjermania dhe Franca zbusin kërkesat
Franca dhe Gjermania kanë propozuar te enjten që qeveritë e Bashkimit Evropian që refuzojnë të pranojnë refugjatë mund të paguajnë për t’u përjashtuar nga sistemi i bllokut për shpërndarje të migrantëve. Sipas një ...
Gazeta Shqip | 06-Dec-2018 21:44
Franca dhe Gjermania kanë propozuar te enjten që qeveritë e Bashkimit Evropian që refuzojnë të pranojnë refugjatë mund të paguajnë për t’u përjashtuar nga sistemi i bllokut për shpërndarje të migrantëve. Sipas një ...

Franca dhe Gjermania zbusin kërkesat për pranimin e refugjatëve në BE
Franca dhe Gjermania kanë propozuar te enjten që qeveritë e Bashkimit Evropian që refuzojnë të pranojnë refugjatë mund të paguajnë për t’u përjashtuar nga sistemi i bllokut për shpërndarje të migrantëve. Sipas një ...
Shenja | 06-Dec-2018 18:32
Franca dhe Gjermania kanë propozuar te enjten që qeveritë e Bashkimit Evropian që refuzojnë të pranojnë refugjatë mund të paguajnë për t’u përjashtuar nga sistemi i bllokut për shpërndarje të migrantëve. Sipas një ...

Franca dhe Gjermania zbusin kërkesat për pranimin e refugjatëve në BE
Sipas një dokumenti që ka qarkulluar në mes të ministrave të Brendshëm të BE-së në Bruksel dhe është parë nga agjencia e lajmeve, Reuters, plani parasheh që pranimi i migrantëve të jetë sërish obligim për qeveritë e ...
Lajminet | 06-Dec-2018 17:56
Sipas një dokumenti që ka qarkulluar në mes të ministrave të Brendshëm të BE-së në Bruksel dhe është parë nga agjencia e lajmeve, Reuters, plani parasheh që pranimi i migrantëve të jetë sërish obligim për qeveritë e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved